Rodzaj: Integracja z:Autor:
Tekst do wyszukania:
[ID:300] Kolumny dodatkowe dla dokumentów rezerwacji odbiorcy (RO)
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Filtr
Integracja z: Optima

Kolumny dodatkowe wyświetlają stan gotowości realizacji dla dokumentów rezerwacji odbiorcy (RO) na podstawie ilości dostępnego towaru na magazynie oraz podają wartość niezrealizowanych pozycji. Kolumny są przeznaczone dla firm handlowych, które mają dużo zamówień i chcą usprawnić proces ich realizacji.

ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

[ID:298] eSZOK BR (elektroniczny System Zarządzania Obsługą Klienta Biur Rachunkowych)
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Program
Integracja z: Optima

eSZOK BR (elektroniczny System Zarządzania Obsługą Klienta Biur Rachunkowych) z funkcjonalnością OCR (automatycznego rozpoznawania) i uzupełniania informacji. System jest rozwiązaniem dla nowoczesnych biur rachunkowych. Dzięki dodatkowi OCR program rozpoznaje tekst na podstawie plików graficznych przesłanych do Kancelarii biura rachunkowego przez Pulpit Klienta. Eliminuje to błędy przy wprowadzaniu informacji, przyspiesza księgowanie oraz automatyzuje powtarzające się czynności. Z poziomu programu Kancelaria następuje automatyczna rejestracja faktury w Comarch ERP Optima. Faktura ta jest dodawana bezpośrednio do rejestru VAT.

Program składa się z:

Pulpitu Klienta - jest to aplikacja dla klientów biur rachunkowych dostępną przez przeglądarkę WWW. Rozwiązanie to łączy elektroniczną bibliotekę dokumentacji firmy z panelem do komunikowania się i wymiany dokumentów pomiędzy klientem i biurem rachunkowym. Klienci po zalogowaniu mogą przesłać do swojego pulpitu klienta pliki z fakturami zakupu i sprzedaży. Użytkownicy mają możliwość załączać dokumenty z różnych nośników (wysłać ze skanera, laptopa czy zrobić zdjęcie smartphonem), które następnie trafi do programu Biura rachunkowego - Kancelaria by CTI. Klienci mają nielimitowany dostęp do plików ze swoimi dokumentami, wraz z nadanym przez Biuro Rachunkowe statusem, datą wystawienia rejestru VAT jak i korespondencji ze swoim biurem rachunkowym. Pulpit Klienta jest zsynchronizowany z Comarch ERP Optima, zawiera również zakładkę z dokumentami firmowymi (np. KRS, wpis do ewidencji),dokumentami podatkowymi (np. PIT, VAT, CIT, ZUS DRA) na podstawie których uzupełniane są informacje w kolejnej zakładce Rozliczenia.

Kancelarii - jest to program dla Biura rachunkowego, wraz z funkcją OCR, który odczytuje informacje z przesłanych przez klienta plików graficznych, czy też zeskanowanych w biurze faktur. Oprogramowanie pobiera dokumenty z odpowiednich folderów oraz automatycznie poprzez OCR odczytuje dane. Program rozpoznaje i uzupełnia informacje w oknie rejestru VAT. Pracownicy na podstawie pobranych plików mogą dokonać księgowania, nadać dokumentom odpowiedni status jak również skontaktować się z klientem poprzez jego Pulpit Klienta, by uzupełnił opis do konkretnych faktur. Użytkownicy Kancelarii widzą ilość już zaksięgowanych i oczekujących dokumentów, mogą również usuwać pliki.

Uwaga! Przy zakupie programu KANCELARIA by CTI, OCR dostaniesz za 1 złoty bez ograniczenia liczby odczytywanych stron!

ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.Pliki do pobrania:

[ID:297] eszok by CTI (Elektroniczny System Zarządzania Obsługą Klienta)
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Program
Integracja z: Optima

W dobie rosnącej konkurencji dla każdego biznesu bardzo ważne są relacje z klientami, ich obsługa oraz kreowanie wiarygodnej i rzetelnej marki. Wśród firm oferujących podobne produkty, głównym atutem przedsiębiorstwa jest jego dokładność w kontaktach z kontrahentami, szybkość odpowiedzi na zapytania i elastyczność pracowników.

Moduł eSZOK by CTI (Elektroniczny System Zarządzania Obsługą Klienta) - Terminarz to program dostępny przez przeglądarkę, w pełni responsywny i pamiętający historię wszystkich zmian wykonywanych przez operatorów. Ułatwia on pracę w firmie, usprawnia przepływ informacji jak i organizację spotkań.

Moduł terminarz pomaga zaplanować i zsynchronizować zadania różnych użytkowników eSZOK jak również modyfikować zaplanowane działania uwzględniając w historii wydarzeń przeprowadzone zmiany.

Widok główny kalendarza może zostać podzielony na miesiąc, tydzień lub dzień z wyszczególnionymi wydarzeniami konkretnego użytkownika lub po akceptacji przez administratora grupy użytkowników. Użytkownik ma do dyspozycji trzy rodzaje terminarzy Handlowy, Serwis i Nieobecności z charakterystycznymi dla nich wydarzeniami.

Przechodząc do zadania użytkownik może wprowadzić dodatkowe informacje takie jak: współpracownicy uczestniczący w wydarzeniu (dodać zadanie do kalendarza innego użytkownika), adres firmy (możliwość automatycznego sprawdzenia adresu w Google Maps) jak i dodać notatkę o spotkaniu.

Administrator może dodawać nowych użytkowników do programu oraz przydzielać im role: administrator, handlowiec, kierownik, programista, serwisant. Od roli jaka zostanie przypisana użytkownikowi zależy jego dostęp do poszczególnych funkcjonalności w programie.

W najbliższym czasie odbędzie się również premiera kolejnych modułów:


Kontakty:
 • Zadania
 • Wiadomości
 • Wątki

Handel:
 • Kontrahenci
 • Towary
 • Oferty
 • Faktury
Projekty:
 • Projekty
 • Zlecenia
 • Raporty


ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.Pliki do pobrania:

[ID:296] emSzmal
Autor: Krzysztof Mackojć
Rodzaj: Program
Integracja z: Optima

W tej edycji programu możemy definiować dowolną ilość rachunków z różnych banków jednocześnie. A także dodawać rachunki niepowiązane z żadnym konkretnym bankiem. Wszystkie rachunki można dowolnie grupować, a zgromadzone na nich środki finansowe widoczne są w postaci podsumowań dla każdej z grup osobno.

Funkcja automatycznego sprawdzania salda na rachunkach zadba o aktualność prezentowanych informacji, bez dodatkowej ingerencji ze strony użytkownika. A także poinformuje nas o zmianach na rachunku za pomocą wiadomości e-mail lub innej wybranej przez użytkownika notyfikacji.

Na rachunkach możemy samodzielnie dodawać/edytować i usuwać operacje, również w tym przypadku program samodzielnie zatroszczy się o aktualizację sald na rachunkach.

Podstawowa funkcjonalność programu, czyli zautomatyzowane pobieranie wyciągów bankowych została rozszerzona o możliwość ręcznego importowania wyciągów z plików CSV/XML/MT940/JPK WB.

Rozbudowany został również mechanizm filtra operacji z możliwością definicji własnych kryteriów wyszukiwania. Pozwalający w bardzo prosty sposób przeszukiwać wyciągi po takich parametrach jak nazwa kontrahenta, nr rachunku, tytuł płatności czy kwota transakcji.

Program pozwala na zdalną / wielostanowiskową pracę, w której każdy z użytkowników programu może otrzymać nie tylko różne uprawnienia, ale także posiadać dostęp jedynie do wybranych przez administratora rachunków. Co więcej, możemy także ograniczyć prezentowane użytkownikom dane jedynie do tych operacji, które spełniają zdefiniowane kryteria.

Z pozostałych funkcji programu warto wspomnieć o: - możliwości przypisywania własnych notatek, grup oraz statusów do operacji - eksporcie operacji bankowych do plików w formacie CSV/XML/JPK WB/MT940 oraz HTML - opcji wydruku pojedynczych lub całych zestawień operacji - archiwizacji wyciągów (pozostaną one dostępne w programie także po zamknięciu konta).

Program stanowi doskonałą pomoc w obsłudze zamówień ze sklepu lub aukcji internetowych. Zwłaszcza ze względu na obsługę płatności internetowych: PayU, DotPay, Przelewy24, PayPal, TPay.com, Płatności Allegro.pl oraz szeregu pluginów umożliwiających automatyczne księgowanie przelewów w sklepach internetowych na platformach: IAI-Shop, Click Shop Premium, Shoper, PrestaShop 1.5+, RedCart, Sky-Shop, SoteShop 7, AtomStore, WooCommerce oraz Magento 1.8+, a także w aplikacjach Sello, BaseLinker i EasyUploader.

Aplikacja umożliwa również bezpośredni eksport wyciągów do programów: Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Symfonia Finanse i Księgowość, Soneta Enovo365, ERP Optima, WAPRO WF-FaKiR, WAPRO WF-MAG, a także automatyczne rozliczanie faktur w serwisach księgowości online i systemach ERP w chmurze: wFirma.pl, inFakt.pl, Fakturownia.pl, Comarch ERP XT (iFaktury24.pl), CentrumFaktur.pl, Intaxo.pl, Systim.pl oraz Firmao.pl.

Program wymaga instalacji pakietu Microsoft .NET Framework 4.0/4.5+.

Strona internetowa: http://www.emszmal.pl/

[ID:295] Mini Produkcja by CTI
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Program
Integracja z: Optima

Mini Produkcja by CTI pozwala w łatwy sposób rozliczać produkcję (generować dokumenty przyjęcia wyrobów gotowych) na podstawie rozchodowanych wcześniej surowców.

Program jest w pełni zintegrowany z Comarch ERP Optima. Na wygenerowanym przez program dokumencie Przyjęcie Wewnętrzne znajduje się informacja z jakich surowców powstał wyrób gotowy.

Program umożliwia ograniczenie listy dokumentów RW po kategoriach czy atrybutach, dzięki czemu mogą być wyświetlone tylko te dokumenty, na podstawie których może powstać PW. Można również określić serię czy magazyn dokumentu przychodowego.

Mini Produkcja by CTI przeznaczona jest dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych każdej branży, którym zależy na szybkim rozliczaniu produkcji.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu praca z nim jest łatwa i przyjemna.
ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

Pliki do pobrania:

[ID:294] SOTE Integrator by CTI
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj:
Integracja z: Optima

SOTE Integrator by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy SOTE z systemem Comarch ERP Optima. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem SOTE, a systemem Comarch ERP Optima. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

Program przeznaczony jest dla:
 • osób, które obsługują sklep internetowy SOTE i potrzebują systemu Comarch ERP Optima,
 • osób, które posiadają system Comarch ERP Optima i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu SOTE,
 • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP Optima i platformą SOTE.

Podstawowe funkcjonalności programu:
 • Eksport grup towarowych,
 • eksport towarów:
  • kod, nazwa
  • opis,
  • cennik,
  • stawka VAT,
  • waga,
  • zdjęcia,
  • jednostka miary,
 • eksport producentów,
 • synchronizacja stanów magazynowych,
 • tworzenie towarów w Comarch ERP Optima,
 • tworzenie kontrahentów w Comarch ERP Optima,
 • import zamówień z SOTE do Comarch ERP Optima,
  • dane teleadresowe,
  • numer zamówienia,
  • towary z odpowiednimi cenami,
  • metoda płatności,
  • metoda i koszt dostawy,
  • uwagi do zamówienia,
  • atrybut dokumentu,
 • aktualizacja statusu zamówienia,
 • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
Uwaga! Program działa z wersjami sklepu SOTE od 7.2.5.
ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

Pliki do pobrania:

[ID:293] Mobilny handlowiec by CTI
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Program
Integracja z: XL

Mobilny handlowiec by CTI to aplikacja przeznaczona do składania zamówień za pośrednictwem przeglądarki internetowej poszerzająca możliwości systemu Comarch ERP XL.

Zamówienie jest tworzone przez handlowca, który składa je w imieniu kontrahenta, którego jest opiekunem.

Podczas składania zamówienia handlowiec wybiera towar, który chce zamówić kontrahent określając sprzedawaną ilość, ceną oraz rabat (cena i rabat podpowiadają się z Comarch ERP XL). Jeżeli towar posiada jednostki pomocnicze, to wartości są automatycznie przeliczane do jednostki pomocniczej. Aplikacja monitoruje wprowadzaną przez handlowca cenę, tak by nie była niższa od ceny minimalnej. Weryfikowana jest również płatności wybranego kontrahenta. Jeżeli termin płatności bądź limit kredytowy został przekroczony to handlowiec otrzymuje stosowny komunikat.

Potwierdzone przez handlowca zamówienie jest importowane do Comarch ERP XL, jako dokument Zamówienie Sprzedaży. Dokument ten może być tworzony do bufora, bądź od razu zatwierdzany. Na zamówieniu sprzedaży znajdują się zamówione towary, metoda transportu (jako usługa), a także ewentualne uwagi, które zostały wpisane podczas składania zamówienia. Ponadto w polu właściciel znajduje się centrum praw, które można wybrać przed złożeniem zamówienia w aplikacji.

W aplikacji można przeglądać utworzone wcześniej zamówienia, a te, które nie zostały jeszcze zatwierdzone mogą zostać w każdej chwili zmodyfikowane.

Wszelkie wykonywane w aplikacji operacje są przechowywane w dzienniku aplikacji i usług na serwerze. Znajdują się tam m.in. informacje o logowaniu, próbach logowania przez obcą osobę, błędach zamówień oraz zamówieniach (anulowanie/zatwierdzanie).

Główną zaletą aplikacji jest to, że może działać na dowolnym urządzeniu (komputer, tablet itp.)
ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

Pliki do pobrania:

[ID:292] Mobilny CRM by CTI
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Program
Integracja z: XL

Mobilny CRM by CTI to moduł służący do zarządzania spotkaniami z klientem, który działa, jako niezależna aplikacja (lub w połączeniu z Comarch ERP XL). Handlowcy w łatwy i przejrzysty sposób mogą zarządzać swoimi spotkaniami za pomocą widoku kalendarza.


Aplikacja posiada następujące funkcjonalności:
 • Zarządzanie klientami (dodawanie, edycja, usuwanie).
 • Zarządzanie spotkaniami (dodawanie, edycja, usuwanie, zamykanie).
 • Dodawanie ogłoszeń, które widzą wszyscy użytkownicy.
 • Pisanie wiadomości do użytkowników.

Spotkania są podzielona na zwykłe oraz spotkania planu pracy, z których handlowcy są rozliczani. Po odbytym spotkaniu pracownik w łatwy sposób może uzupełnić informacje na jego temat i np. ustalić nowe spotkanie na podstawie poprzedniego z nowym terminem.

W aplikacji można tworzyć użytkowników z różnymi uprawnieniami, dzięki czemu każdy może mieć dostęp do innych funkcjonalności.

Aplikacja jest przeznaczona na urządzenia mobilne, bez problemu można się do niej logować ze smarftona czy tabletu.

ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

Demo:
Pliki do pobrania:

[ID:291] Agregacja ZD by CTI
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Skrypt
Integracja z: Optima

Agregacja ZD to funkcja dodatkowa, która służy do łączenia ze sobą zamówień ZD. Kilka Zamówień u Dostawcy do jednego kontrahenta jest ze sobą łączone i powstaje jedne, nowe Zamówienie. W nowo utworzonym zamówieniu jest informacja, z jakich ZD ono powstało. Poprzednie ZD otrzymują status zamknięto.
ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

Pliki do pobrania:
[ID:290] Kontrola wydań by CTI
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Program
Integracja z: Optima

Kontrola wydań by CTI to program służący do weryfikacji wydawanych towarów z magazynu. Program po sczytaniu numeru dokumentu wydania wyświetla pozycje, a także ilości, które powinny zostać wydane z magazynu.

Kontroler dokonuje weryfikacji tego, co zostało wydane z magazynu sczytując po kolei wszystkie towary. Program na bieżąco kontroluje ilości sczytane przez kontrolera z ilościami z dokumentu wydania magazynowego.

Kontrolowane mogą być następujące dokumenty:
 • Wydanie Zewnętrzne
 • Rozchód Wewnętrzny
 • Rozchód Wewnętrzny Składników
 • Przesunięcie Międzymagazynowe
 • Faktura Sprzedaży
 • Paragon

Po poprawnym procesie kontroli na dokument zostaje nadany atrybut z określoną wartością, dzięki czemu operator pracujący w systemie Comarch ERP Optima od razu widzi, że wydanie z magazynu przebiegło poprawnie.

Program może współpracować z programem Kurier by CTI, przesyłając do niego informacje o ilości np. paczek czy palet w które zapakowane zostały towary wydawane z magazynu.
ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

Pliki do pobrania:

[ID:289] WooCommerce (WordPress) integrator by CTI
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj:
Integracja z: Optima

WooCommerce Integrator by CTI to program integrujący sklep internetowy WooCommerce platformy WordPress z systemem Comarch ERP Optima. Głównym atutem rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem WooCommerce a systemem Comarch ERP Optima. Ponad to, prostota instalacji i konfiguracji gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

Program przeznaczony jest dla:
 • osób, które obsługują sklep internetowy WooCommerce i potrzebują systemu Comarch ERP Optima,
 • osób, które posiadają system Comarch ERP Optima i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem e-sklepu WooCommerce,
 • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP Optima i sklepem WooCommerce.

Podstawowe funkcjonalności programu:
 • Eksport grup towarowych,
 • eksport towarów,
 • eksport marek towarów, które są widoczne jako kolekcje,
 • eksport dowolnych plików,
 • synchronizacja stanów magazynowych,
 • import zamówień z WooCommerce do Comarch ERP Optima,
 • aktualizacja statusu zamówienia,
 • automatyczna synchronizacja danych.
Uwaga! Program działa z wersjami sklepu Shoper od 2.4.10
ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

Pliki do pobrania:

[ID:288] Kalkulator kalorii i wartośœci odżywczych by CTI
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Program
Integracja z:

Kalkulator kalorii i wartości odżywczych by CTI to aplikacja webowa obliczająca wartości kaloryczną i odżywczą dowolnego wyrobu, która jest liczona na podstawie receptury. W aplikacji znajduje się baza surowców, z których można tworzyć dowolny wyroby. Efektem działania programu jest wygenerowana karta produktu, na której automatycznie obliczana jest wartość odżywcza z podziałem na cukry, tłuszcze itp.
W aplikacji istnieje również możliwość dodawania własnych surowców, które można później wykorzystać podczas tworzenia receptury. Program automatycznie zapisuje stworzone recepruty, dzięki czemu w każdej chwili można wygenerować nową etykietę wartości odżywczych na podstawie wcześniej stworzonych receptur.

Aplikacja jest zgodna z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r. w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności.
ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

Pliki do pobrania:
[ID:287] Przyjmowanie kolektorami by CTI
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Program
Integracja z: Optima

Program umożliwia szybkie przyjmowanie towaru na magazyn za pomocą kolektora danych.

Dzięki temu rozwiązaniu można w łatwy sposób przyjmować towary (tworzenie dokumentów PZ) na podstawie wcześniej przygotowanych dokumentów zamówienia towaru (ZD). Z kolektora danych odczytywane są kody kreskowe towarów, które są rozpoznawane z towarami, które znajdują się w Comarch ERP Optima.

Program ten jest w pełni zintegrowany z systemem Comarch ERP Optima. Pozwala na generowanie dokumentu Przyjęcia Zewnętrznego na podstawie dokumentu Zamówienie u dostawcy. Przyjęcie może być całościowe lub częściowe.

Przyjmowanie kolektorami to aplikacja, która musi być uruchomiona na komputerze stacjonarnym z którym kolektor łączy się poprzez pulpit zdalny.

Różnice pomiędzy aplikacją Przyjmowanie Kolektorami, a standardowym rozwiązaniem na kolektory, które oferuje Comarch ERP Optima:
 • W rozwiązaniu Comarch ERP Optima trzeba ręcznie przekształcić dokument ZD do PZ w systemie. Po odczytaniu wszystkich pozycji z kolektora, należy w pierwszej kolejności usunąć wszystkie pozycje, które pojawiły się automatycznie na PZ, a następnie wczytać pozycje z kolektora (wymaga to podejścia magazyniera do stanowiska, na którym jest Comarch ERP Optima).
 • W aplikacji Przyjmowanie Kolektorami wystarczy wybrać na kolektorze dokument ZD (bądź sczytać jego numer), a utworzony dokument PZ będzie automatycznie powiązany z tym ZD. Wszystkie operacje wykonywane są z poziomu kolektora, nie trzeba w ogóle być przy stanowisku z Comarch ERP Optima, wszystko odbywa się mobilnie.
ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

Pliki do pobrania:
[ID:286] Wydawanie kolektorami by CTI
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Program
Integracja z: Optima

Program umożliwia szybkie wydawanie towaru z magazynu za pomocą kolektora danych.

Dzięki temu rozwiązaniu można w łatwy sposób wydawać towary (tworzenie dokumentów WZ) na podstawie wcześniej przygotowanych dokumentów rezerwacji towaru (RO). Z kolektora danych odczytywane są kody kreskowe towarów, które są rozpoznawane z towarami, które znajdują się w Comarch ERP Optima.

Program ten jest w pełni zintegrowany z systemem Comarch ERP Optima. Pozwala na generowanie dokumentu Wydania Zewnętrznego na podstawie dokumentu Rezerwacja Odbiorcy. Wydanie może być całościowe lub częściowe.

Wydawanie kolektorami to aplikacja, która musi być uruchomiona na komputerze stacjonarnym z którym kolektor łączy się poprzez pulpit zdalny.

Różnice pomiędzy aplikacją Wydawanie Kolektorami, a standardowym rozwiązaniem na kolektory, które oferuje Comarch ERP Optima:
 • W rozwiązaniu Comarch ERP Optima trzeba ręcznie przekształcić dokument RO do WZ w systemie. Po odczytaniu wszystkich pozycji z kolektora, należy w pierwszej kolejności usunąć wszystkie pozycje, które pojawiły się automatycznie na WZ, a następnie wczytać pozycje z kolektora (wymaga to podejścia magazyniera do stanowiska, na którym jest Comarch ERP Optima).
 • W aplikacji Wydawanie Kolektorami wystarczy wybrać na kolektorze dokument RO (bądź sczytać jego numer), a utworzony dokument WZ będzie automatycznie powiązany z tym RO. Wszystkie operacje wykonywane są z poziomu kolektora, nie trzeba w ogóle być przy stanowisku z Comarch ERP Optima, wszystko odbywa się mobilnie.
Program został również przygotowany w wersji stacjonarnej dla firm, które nie pracują na kolektorach.
ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

Pliki do pobrania:
[ID:285] Wypożyczalnia by CTI
Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Rodzaj: Program
Integracja z: Optima

Wypożyczalnia by CTI jest to program przeznaczony do wypożyczania różnego rodzaju przedmiotów - sprzętu, wyposażenia, samochodów, naczep, nart itp.

Program umożliwia
 • Prowadzenie bazy przedmiotów, które będą wypożyczane.
 • Prowadzenie ewidencji okresowych przeglądów przedmiotów, który znajduje się w bazie.
 • Wystawianie umowy najmu/dzierżawy.
 • Wystawianie aneksu do umowy w przypadku jej przedłużenia.
 • Wystawianie protokołu wydania wypożyczanego przedmiotu.
 • Wystawianie protokołu zwrotu wypożyczanego przedmiotu.
 • Wystawianie upoważnienia do użytkowania wypożyczanego przedmiotu.
 • Wystawianie faktur do umowy.
 • Przeglądanie, dodawanie, edycja kontrahentów.
 • Możliwość podglądnięcia szczegółów historycznych umów czy protokołów.
 • Automatyczne przypomnienia o zbliżającym się terminie zwrotu wypożyczonego przedmiotu lub o terminie przeglądu okresowego lub technicznego.
 • Automatyczne przypomnienia własnych zdarzeń.

  Program jest w pełni zintegrowany z Comarch ERP Optima. Na bieżąco aktualizuje on listę kontrahentów, dzięki czemu dodanie lub edycja kontrahenta w programie powoduje taką samą zmianę w ERP Optima i odwrotnie. Faktury, które są generowane w programie trafiają bezpośrednio do Optimy. Do faktury, jako pozycja dodawana jest usługa, której koszt jest zawarty w umowie wypożyczenia.

  Ponadto w programie można wygenerować wydruki:
 • Umowy najmu/dzierżawy.
 • Protokołu wydania przedmiotu.
 • Protokołu zwrotu przedmiotu.
 • Upoważnienia do użytkowania przedmiotu.
 • Przeglądu serwisowego.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

 • [ID:284] System Zarządzania Czasem Pracy na Produkcji by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z:

  Umiejętne zarządzanie czasem pracy odgrywa w dzisiejszych czasach nadrzędną rolę. Dzięki dobrej organizacji pracownicy wiedzą jakie czynności mają wykonywać, w jakim terminie.

  System Zarządzania Czasem Pracy na Produkcji by CTI to program dający pełną kontrolę nad wykonywanymi czynnościami w firmie. Umożliwia on gromadzenie bazy zleceń oraz czynności w jednym miejscu. Planiści w łatwy i przejrzysty sposób mogą planować zlecenia do wykonania, przypisując do nich odpowiednich pracowników, a im czynności. Pracownicy w łatwy sposób rejestrują swój czas pracy na panelach dotykowych, dzięki czemu osoby zarządzające mają cały czas kontrolę nad tym, co dany pracownik wykonuje.

  W skład systemu wchodzą trzy powiązane ze sobą aplikacje:
  • główna aplikacja zawierająca bazę m.in. wszystkich użytkowników, zleceń, czynności,
  • dwie aplikacje przeznaczone na panel dotykowy:
   • panel wejść/wyjść, który służy do rejestracji stempli czasowych wejścia oraz wyjścia pracowników z pracy,
   • panel rejestracji wykonywanych czynności, który służy do rejestracji stempli czasowych rozpoczęcia, a także zakończenia wykonywania czynności. Panel ten służy również do kontroli stanowiskowej, dzięki której osoby zarządzające mają podgląd jakie czynności są aktualnie wykonywane.
  Wszystkie operacje na panelach dotykowych rozpoczynają się od zeskanowania karty RCP pracownika, który jest nadawany pracownikom w głównej aplikacji systemu. Każda operacja zarejestrowana na panelach jest natychmiast widoczna w głównej aplikacji, co pozwala umiejętnie zarządzać czasem pracy.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:
  [ID:283] Zarządzanie Zasobami by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Panel Zarządzanie Zasobami by CTI to moduł uzupełniający i wspomagający pracę modułu Produkcja by CTI. Podstawową korzyścią rozwiązania jest możliwość szybkiego i sprawnego planowania produkcji dzięki możliwości zarządzania zasobami produkcyjnymi w czasie rzeczywistym.

  Moduł posiada następujące funkcjonalności:
  • przedstawienie planowanych czasów pracy w zleceniu,
  • możliwość przeplanowania zasobu (zmiana czasu lub długości wykorzystania zasobu),
  • możliwość przeplanowania zlecenia (zmiana czasu lub długości całego zlecenia),
  • wyświetlenie konfliktów (gdy w jednym czasie zaplanowane jest więcej zasobów niż powinno być),
  • wyświetlenie pasku postępu wykonywania danego zasobu (czynności),
  • możliwość dodania zasobu do zlecenia,
  • możliwość usunięcia zasobu ze zlecenia,
  • możliwość dowolnego wyskalowania wykresu (zasoby w czasie),
  • możliwość filtracji tego, co ma być pokazywanie (np. zlecenia według statusu).
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:282] Panel Produkcyjny by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Panel Produkcyjny by CTI to moduł uzupełniający i wspomagający pracę modułu Produkcja by CTI. Podstawową korzyścią rozwiązania jest możliwość wprowadzania danych bezpośrednio na produkcji poprzez dotykowe panele produkcyjne. Prostota i ergonomia modułu sprawia, że idealnie nadaje się on dla pracowników produkcyjnych.

  Moduł posiada następujące funkcjonalności:
  • rejestracja wykonywania czynności (rozpoczęcie wykonywania czynności, zakończenie wykonywania czynności),
  • rejestracja ilości wykonywanych czynności,
  • generowanie dokumentów magazynowych (RW, PW),
  • wgląd do listy realizowanych zleceń,
  • logowanie i rejestracja czynności odbywa się za pomocą systemu RCP lub indywidualnym kodem pracownika.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:281] Wydruk - zestawienie obrotów handlowych i magazynowych
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima


  Wydruk umożliwia zestawienie obrotów dla dokumentów handlowych i magazynowych w zadanym przedziale czasu.

  Dokumenty na wydruku mają następujący podział:
  • sprzedaży (faktury, paragony),
  • zakupu (faktury),
  • wydania (rozchody wewnętrzne, wydania zewnętrzne),
  • przyjęcia (wewnętrzne, zewnętrzne, przesunięcia międzymagazynowe),
  • zamówienia (od klientów, od dostawców).
  Wydruk przedstawia również wartość magazynu na początku i końcu zadanego przedziału czasowego, a także łączne wartości przyjęć na magazyn i wydań z magazynu.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  repliki zegark

  [ID:280] Narzędziownia by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Prowadzisz wypożyczalnię sprzętu? Wypożyczasz pracownikom sprzęt? Chcesz pełną kontrolę nad swoim magazynem? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.
  Narzędziownia to program służący do obsługi magazynu pod kątem wypożyczania narzędzi, towarów i artykułów. Jest to idealne narzędzie dla tych którzy opierają swoją działalność na udostępnianiu sprzętu ze swojego magazynu.


  Program automatycznie pilnuje:
 • wydań narzędzi/towaru z magazynu,
 • przyjęć narzędzi/towaru na magazyn,
 • ilości i rodzaju wydanych/przyjętych narzędzi.

  Program zawiera moduł "Analizy", który umożliwia przygotowanie zestawienia:
 • wypożyczonych przez pracowników narzędzi w zadanym okresie czasu,
 • listy narzędzi, będących w posiadaniu pracownika,
 • braków zasobów magazynowych
 • pracowników z danym towarem,
 • ponadto wszystkie analizy można eksportować do pliku MS Excel.

  Moduł "Towary" umożliwia:
 • podglądu listy towarów znajdujących się na stanie z możliwością użycia filtrów,
 • edycji już istniejących towarów lub dodawanie nowych,
 • synchronizacji towarów z listą w programie Comarch ERP Optima,
 • nadawania lokalizacji towaru na regale,
 • eksport danych do pliku *.xls,
 • podgląd historii towaru,
 • drukowanie etykiet z kodem paskowym,
 • generowanie i podgląd arkuszy inwentaryzacyjnych

  Moduł "Pracownicy" - oferuje możliwość podglądu listy pracowników z użyciem filtrowania, dodatkowo z możliwością edycji kartotek pracowników.
  W module "Dokumenty" istnieje możliwość wykonania następujących zestawień:
 • tworzenie dokumentów przyjęcia, wydania, zakupu oraz rozchodu,
 • edycji bądź anulowania dokumentów.
 • dodania do bazy Narzędziowni towarów na podstawie dokumentów RW pochodzących z Comarch ERP Optima.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

 • [ID:279] Sklepicom Integrator XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: XL

  Sklepicom Integrator XL by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy Sklepicom z systemem Comarch ERP XL. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem Sklepicom, a systemem Comarch ERP XL. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Program przeznaczony jest dla:
  • osób, które obsługują sklep internetowy Sklepicom i potrzebują systemu Comarch ERP XL,
  • osób, które posiadają system Comarch ERP XL i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu Sklepicom,
  • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP XL i platformą Sklepicom.

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
   • warianty,
   • atrybuty,
  • eksport producentów,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • tworzenie kontrahentów w Comarch ERP XL,
  • import zamówień z Sklepicom do Comarch ERP XL,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
  Uwaga! Program działa z wersjami sklepu Sklepicom od 5.7.0.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:278] Click Shop Integrator XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: XL

  Click Shop Integrator XL by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy Click Shop z systemem Comarch ERP XL. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem Click Shop, a systemem Comarch ERP XL. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Program przeznaczony jest dla:
  • osób, które obsługują sklep internetowy Click Shop i potrzebują systemu Comarch ERP XL,
  • osób, które posiadają system Comarch ERP XL i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu Click Shop,
  • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP XL i platformą Click Shop.

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
   • warianty,
   • atrybuty,
  • eksport producentów,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • tworzenie kontrahentów w Comarch ERP XL,
  • import zamówień z Click Shop do Comarch ERP XL,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
  Uwaga! Program działa z wersjami sklepu Click Shop od 1.7.4.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:277] Sklepicom Integrator by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  Sklepicom Integrator by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy Sklepicom z systemem Comarch ERP Optima. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem Sklepicom, a systemem Comarch ERP Optima. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Program przeznaczony jest dla:
  • osób, które obsługują sklep internetowy Sklepicom i potrzebują systemu Comarch ERP Optima,
  • osób, które posiadają system Comarch ERP Optima i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu Sklepicom,
  • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP Optima i platformą Sklepicom.

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
   • warianty,
   • atrybuty,
  • eksport producentów,
  • eksport marek towarów,
  • eksport zestawów promocyjnych,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • tworzenie towarów w Comarch ERP Optima,
  • tworzenie kontrahentów w Comarch ERP Optima,
  • import zamówień z Sklepicom do Comarch ERP Optima,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
   • uwagi do zamówienia,
   • atrybut dokumentu,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
  Uwaga! Program działa z wersjami sklepu Sklepicom od 5.7.0
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:276] Click Shop Integrator by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  Click Shop Integrator by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy Click Shop z systemem Comarch ERP Optima. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem Click Shop, a systemem Comarch ERP Optima. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Program przeznaczony jest dla:
  • osób, które obsługują sklep internetowy Click Shop i potrzebują systemu Comarch ERP Optima,
  • osób, które posiadają system Comarch ERP Optima i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu Click Shop,
  • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP Optima i platformą Click Shop.

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
   • warianty,
   • atrybuty,
  • eksport producentów,
  • eksport marek towarów,
  • eksport zestawów promocyjnych,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • tworzenie towarów w Comarch ERP Optima,
  • tworzenie kontrahentów w Comarch ERP Optima,
  • import zamówień z Click Shop do Comarch ERP Optima,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
   • uwagi do zamówienia,
   • atrybut dokumentu,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
  Uwaga! Program działa z wersjami sklepu Click Shop od 1.7.4.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:275] MWS (Zarządzanie Magazynem) by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  MWS by CTI to program do zarządzania magazynem, który umożliwia:
  • przyjmowanie towarów na magazyn uwzględniając dokument dostawy oraz przypisując towar do konkretnego adresu położenia na magazynie,
  • przesuwanie towarów z jednego adresu na drugi w obrębie tego samego magazynu,
  • wydawanie towarów z magazynu uwzględniając dokument dostawy oraz adres położenia, na którym towar się znajduje.
  Program jest w pełni zintegrowany z Comarch ERP Optima. Tworzy on dokumenty magazynowe (np. przyjęcie na magazyn, wydanie z magazynu), które są powiązane z dokumentami handlowymi z OPTIMY. Program pozwala kontrolować ilość, która fizycznie znajduje się na magazynie z ilością magazynową z OPTIMY.

  Program może współpracować z dodatkową aplikacją na kolektor. Magazynierzy na podstawie dostawy tworzą dokumenty przyjęć na magazyn, które zawierają informacje o dokumencie dostawy oraz adresach położeń wszystkich towarów z dostawy. Przy wydaniu tworzone są dokumenty wydań z magazynu - magazynierzy mają podgląd z jakiej dostawy oraz z jakiego położenia na magazynie wydać towar. Wszystkie te operacje wykonywane są z kolektora danych.

  W skład systemu do zarządzania magazynem wchodzi również graficzna wizualizacja, która przedstawia zajętość poszczególnych miejsc na magazynie. W łatwy sposób można wyszukać gdzie znajduje się dany towar bądź co znajduje się w wybranym miejscu (lokalizacji na magazynie).

  Wizualizacja zawsze przedstawia rzeczywiste dane (po przyjęciu lub wydaniu towarów czy zmianie lokalizacji), co zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza pracę na magazynie.

  Plan magazynu jest wczytywany z pliku graficznego, dzięki czemu w programie może być widoczne idealne odwzorowanie rzeczywistego magazynu. Również obszary, a także wszystkie miejsca na magazynie można ułożyć tak, jak ma to miejsce w fizycznym magazynie.

  MWS umożliwia wydawanie towarów z magazynu według następujących metod:

  • FIFO (pierwsze przyszło, pierwsze wyszło)
  • LIFO (ostatnie przyszło, pierwsze wyszło)
  • FEFO (pierwsze traci ważność, pierwsze wyszło)
  • Ze wskazaniem dostawy
  W zależności od wybranej metody za pomocą programu należy wydawać towary z konkretnych przyjęć, które zostaną wskazane zgodnie z wybraną metodą wydania.

  Za pomocą programu można przyjmować i wydawać nie tylko towary jednostkowo, ale mogą one być podzielone na paczki lub złożone w opakowania zbiorcze.

  Jeżeli jeden towar składa się z kilku paczek (np. stół może składać się z trzech paczek – blat, nogi, śruby) to każdą paczkę można przyjąć do odrębnej lokalizacji, uwzględniając gabaryty lub wagę danej paczki. Podczas wydania program kontroluje, aby wydać towar kompletny, tzn. wszystkie jego paczki, które zostały przyjęte w tej samej dostawie.

  W przypadku, gdy towar jest w opakowaniu zbiorczym (np. na palecie) można na magazyn przyjąć całe opakowanie zbiorcze, czytając tylko raz kod opakowania. Analogicznie wyglądają wydania – podczas wydawania z magazynu całego opakowania zbiorczego wystarczy sczytać tylko kod opakowania, co w znaczący sposób ułatwia i przyśpiesza pracę na magazynie.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:
  [ID:274] UNISONO Flow
  Autor: FIS-SST Sp. z o.o.
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  UNISONO Flow to system zarządzania dokumentami i procesami, który umożliwia zamianę papierowych faktur na dane elektroniczne, które są wczytywane do Comarch ERP Optima. Program umożliwia szybkie i bezpieczne przesyłanie informacji.

  Wszystkie odczytane dane są w jednym miejscu. Co więcej, UNISONO Flow pokazuje, jaka wartość skąd pochodzi i wylicza poprawność kwot, dat itp. Zielony kolor oznacza 100% rozpoznanie. Ewentualna korekcja na zasadzie przeciągnij i upuść trwa kilka sekund.

  UNISONO Flow potrafi automatycznie pobierać istotne dla księgowania dane z systemu finansowo - księgowego/ERP: dane dostawców, odbiorców, kategorie, konta księgowe, MPK itp. Potrafi również uzupełniać dane lub dodawać nowych dostawców. Odczytuje także numery faktur nadane przez Twój system finansowo-księgowy, dzięki temu odnalezienie jej w archiwum UNISONO Flow następuje błyskawicznie.

  Faktury, które trafiły do UNISONO Flow dwa lub więcej razy, dzięki funkcji kontrola duplikatów zostają natychmiast zidentyfikowane i oznaczone jako elementy zdublowane. Wybór dokumentu, który zostanie przesłany do systemu finansowo - księgowego/ERP należy do Ciebie.

  Chcesz obejrzeć fakturę bez odrywania się od pracy w swoim systemie finansowo - księgowym/ERP? Nic prostszego, UNISONO Flow udostępnia podgląd dokładnie tej faktury, którą aktualnie księgujesz. Tak rozumiemy istotę biura bez papieru!
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Więcej informacji: http://www.unisono-flow.pl/#!produkt/c1enr

  [ID:273] Import kodów u dostawców XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Import kodów u dostawców to dodatek do systemu Comarch ERP XL. Pozwala on na automatyczne dodanie kodu u dostawcy (oraz innych informacji o dostawie) do danego towaru, którego ręczne dodawanie jest uciążliwe i czasochłonne. Dodatek importuje wcześniej przygotowany plik *.csv, w którym znajdują się informacje o towarze i jego dostawie.

  Zalety płynące z wykorzystania dodatku Import kodów u dostawców:
  • Za pomocą jednego przycisku zostają przypisane kody u dostawców (oraz inne informacje na temat dostawy) do wybranych towarów.
  • Kody u dostawcy mogą zostać przekazane na wydruk faktury (klient dostaje fakturę na kody towarowe takie jakie ma u siebie).
  • Możliwość przekazania kodów do wydruku zamówienia zakupu dla klienta z jego kodami.
  Dodatek działa na najnowszej wersji Comarch ERP XL. Wymagana jest licencja na Dużą Hydrę.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:
  [ID:272] RCP by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  System Rejestracja Czasu Pracy RCP jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, bez względu na jej wielkość, czy charakter prowadzonej działalności gospodarczej. Służy do rejestracji, analizy oraz rozliczania czasu pracy. Generuje raporty z liczby przepracowanych godzin, spóźnień, wyjść służbowych oraz godzin nadliczbowych poszczególnych pracowników. Posiada przejrzystą budowę modułową. Program ten jest w pełni zintegrowanym z systemem Comarch ERP Optima.

  Funkcje programu:
  • generuje oszczędności,
  • dyscyplinuje pracowników,
  • jest aplikacją jedno- i wielostanowiskową,
  • posiada automatyczne rozliczanie godzin pracy,
  • generuje raporty indywidualne i grupowe,
  • pozwala obniżyć koszty pracy oraz zapobiega nadużyciom,
  • zajmuje się eksportem dowolnych rejestracji do programów kadrowo płacowych,
  • możliwością dokonywania wyboru rodzajów rejestracji: rozpoczęcie pracy; wyjście prywatne.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:
  [ID:271] Telesprzedaż by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  Telesprzedaż by CTI to system przeznaczony m. in. dla firm posiadających dział Call Center. Pracownik takiego działu za pomocą systemu w prosty sposób może składać zamówienia przeznaczone dla klienta, wybierając produkty, które klient chce zamówić.

  Telesprzedaż to system w pełni zintegrowany z Comarch ERP Optima. Składa się z dwóch podstawowych elementów:
  • aplikacji Internetowej przeznaczonej do składania zamówień,
  • programu Morfeusz, który jest odpowiedzialny za eksport danych z Comarch ERP Optima (grupy towarowe, towary, kontrahenci, ceny oraz atrybuty), a także import do Comarch ERP Optima złożonych w systemie zamówień, które są widziane jako dokument Rezerwacja Odbiorcy.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:
  [ID:270] Trasówka by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Trasówka by CTI to program, którego główną funkcjonalnością jest obsługa firm zajmujących się cykliczną dystrybucją produktów. Program ma możliwość natychmiastowego aktualizowania stanów magazynowych, co w efekcie pozwala na zwiększenie efektywności pracy, minimalizację rozbieżności stanów magazynowych, jak i ograniczenie zbędnych kosztów. Program jest w pełni zintegrowany z systemem Comarch ERP Optima.

  Aplikacja znajduje zastosowanie głównie w firmach handlowych realizujących cykliczne dostawy.

  Przykłady zastosowania aplikacji:
  • Planowanie dostaw towaru, lub realizacji zleceń serwisowych.
  • Planowanie wyjazdów do klientów przez Przedstawiciela Handlowego.
  • Kontrola wypożyczonego lub dzierżawionego mienia.
  • Kontrola terminowości dostaw.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:269] Zarządzanie rabatami by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program służy do ewidencjonowania rabatów przydzielonych Klientowi i nalicza odpowiednie rabaty przy wystawianiu dokumentów.

  Sposoby rabatowania:
  • rabat od marki (producenta),
  • rabat czasowy (od - do),
  • rabat od wartości,
  • stały rabat,
  • progi cenowe (w zależności od obrotu danego kontrahenta).
  Dostępne dla danego kontrahenta rabaty nie sumują się, a zostają naliczane jeden po drugim. Po naliczenia rabatu kolejny nalicza się względem kwoty poprzednio zrabatowanej.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:266] Magazyn Wysokiego Składowania XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Współpracując z firmami produkcyjnymi, wykorzystującymi w codziennej pracy magazyny wysokiego składowania, stworzyliśmy aplikację która skutecznie zarządza ruchem palet na magazynie.

  Program ułatwia przygotowanie wieloseryjnej produkcji według zamówienia sprzedaży. Funkcjonowanie programu wspomagane jest przez kody kreskowe umieszczane na każdym elemencie, oraz kolektory danych zintegrowane z systemem Comarch ERP XL. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie i precyzyjne zarządzanie stanem magazynowym, oraz jego weryfikację ilościową.

  Dzięki zastosowaniu programu wszystkie informacje na temat palet i ich części składowych dostępne są zarówno z poziomu systemu Comarch ERP XL jak i z poziomu kolektora danych. Program daje możliwość przeglądania historii każdej palety będącej na stanie, dzięki czemu operator ma dostęp do informacji na temat czasu stworzenia palety, jej zawartości, jak i przeprowadzonych modyfikacji. Ponadto dzięki systemowi lokalizacji, program daje możliwość szybkiej lokalizacji palety na magazynie.

  Główne korzyści wynikające z użytkowania MWS to:
  • możliwość obsługi magazynu jedynie przy pomocy kolektora,
  • zarządzanie zbiorczymi opakowaniami,
  • identyfikacja lokalizacji towarów na magazynie,
  • współpraca z etykietami,
  • uproszczona procedura zamawiania transportu pod towar widniejący w systemie pod postacią palet.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:265] Wydawanie czytnikami by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima


  Służy do wydawania i przyjmowania towaru z indywidualnymi numerami seryjnymi za pomocą czytnika kodów kreskowych.

  Program umożliwia szybkie wydawanie towaru z magazynu za pomocą czytnika kodów kreskowych. Dzięki temu rozwiązaniu można w łatwy sposób wydawać towary (tworzenie dokumentów WZ) na podstawie wcześniej przygotowanych dokumentów rezerwacji towaru (RO), lub tworzyć taki dokument od podstaw używając czytnik kodów kreskowych.

  Program ten jest w pełni zintegrowany z systemem Comarch ERP Optima. Pozwala na generowanie dokumentu Wydania Zewnętrznego na podstawie dokumentu Rezerwacja Odbiorcy. Wydanie może być całościowe lub częściowe (określenie w konfiguracji programu).
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:
  [ID:264] WyDRA by CTI - Wysyłanie Dokumentów Rozliczeniowych i Archiwizacja
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Zadaniem programu jest archiwizowanie deklaracji podatkowych i dokumentów ZUS, a także masowa wysyłka tych dokumentów oraz zestawień do firm obsługiwanych przez biura rachunkowe. !

  Program przeznaczony jest dla biur rachunkowych pracujących na systemie Comarch ERP Optima, z którym jest w pełni zintegrowany. Podstawową funkcjonalnością programu jest możliwość wysyłania do klientów e-maili zawierających dokumenty (VAT, CIT, PIT, itp), zbiorcze zestawienia generowane z systemu Comarch ERP Optima, oraz faktury za usługi księgowe. Dodatkowo program ma możliwość archiwizowania i przechowywania w określonej lokalizacji (odpowiednio nazwane katalogi) dokumentów księgowych i ZUS w postaci plików PDF utworzonych w programie Comarch ERP Optima.

  Program realizuje masową wysyłkę dokumentów podatkowych, ZUS i druków przelewów do klientów biur rachunkowych. Wysyłka realizowana jest na adres e-mail z karty kontrahenta z systemu Comarch ERP Optima, dzięki czemu mamy pewność, że adres zawsze jest poprawny, a ponadto w przypadku jego zmiany w przyszłości, wystarczy go poprawić tylko na karcie kontrahenta. Przed wysyłką dokumentów do klienta program automatycznie utworzy paczkę ZIP, która dodatkowo zostanie zabezpieczona hasłem chroniącym dokumenty przed nieautoryzowanym otwarciem. Dodatkową funkcjonalnością programu jest możliwość zapamiętywania historii wysyłek, dzięki czemu możemy w łatwy sposób odszukać informację dotyczącą tego, który dokument kiedy został przekazany do klienta. To pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu i pozwala uniknąć wysłania informacji na błędne adresy.

  Podstawowe zastosowanie programu to:
  • Archiwizacja - dokumenty (deklaracje) zostaną zapisane we wskazanym miejscu na dysku do katalogu o nazwie:
   [główny_katalog_eksportu]\[nazwa_bazy_danych]\[rok_miesiąc_deklaracji]\[nazwa_pliku_deklaracji].pdf
   i będą posiadać odpowiednią nazwę np.:
   201403_VAT-7_CDN_DEMO_KSIEGOWOSC.pdf ,
  • Wysyłka dokumentów do klienta - zarchiwizowane dokumenty możemy w każdej chwili wysłać do naszego klienta na podany w kartotece kontrahenta adres e-mail.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:263] VirtueMart Integrator by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  VirtueMart Integrator by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy VirtueMart z systemem Comarch ERP Optima. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem VirtueMart, a systemem Comarch ERP Optima. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Program przeznaczony jest dla:
  • osób, które obsługują sklep internetowy VirtueMart i potrzebują systemu Comarch ERP Optima,
  • osób, które posiadają system Comarch ERP Optima i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu VirtueMart,
  • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP Optima i platformą VirtueMart.

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
  • eksport producentów,
  • eksport marek towarów,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • import zamówień z VirtueMart do Comarch ERP Optima,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
  Uwaga! Program działa na platformie Joomla w wersji 2.x.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:262] VirtueMart Integrator XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: XL

  VirtueMart Integrator XL by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy VirtueMart z systemem Comarch ERP XL. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem VirtueMart, a systemem Comarch ERP XL. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
  • eksport producentów,
  • eksport marek towarów,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • import zamówień z VirtueMart do Comarch ERP XL,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:261] Prestashop Integrator by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  Prestashop Integrator by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy Prestashop z systemem Comarch ERP Optima. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem Prestashop, a systemem Comarch ERP Optima. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Program przeznaczony jest dla:
  • osób, które obsługują sklep internetowy Prestashop i potrzebują systemu Comarch ERP Optima,
  • osób, które posiadają system Comarch ERP Optima i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu Prestashop,
  • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP Optima i platformą Prestashop.

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
  • eksport producentów,
  • eksport marek towarów,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • import zamówień z Prestashop do Comarch ERP Optima,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
   • uwagi do zamówienia,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
  Uwaga! Program działa z wersjami sklepu PrestaShop od 1.6.0.1.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:260] Prestashop Integrator XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: XL

  Prestashop Integrator XL by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy Prestashop z systemem Comarch ERP XL. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem Prestashop, a systemem Comarch ERP XL. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Program przeznaczony jest dla:
  • osób, które obsługują sklep internetowy Prestashop i potrzebują systemu Comarch ERP XL,
  • osób, które posiadają system Comarch ERP XL i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu Prestashop,
  • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP XL i platformą Prestashop.

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
   • atrybuty,
  • eksport producentów,
  • eksport marek towarów,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • tworzenie kontrahentów w Comarch ERP XL,
  • import zamówień z Prestashop do Comarch ERP XL,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
   • uwagi do zamówienia,
   • nazwa sklepu,
   • nick z allegro,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
  Uwaga! Program działa z wersjami sklepu PrestaShop od 1.6.0.1.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:259] Magento Integrator by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  Magento Integrator by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy Magento z systemem Comarch ERP Optima. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem Magento, a systemem Comarch ERP Optima. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Program przeznaczony jest dla:
  • osób, które obsługują sklep internetowy Magento i potrzebują systemu Comarch ERP Optima,
  • osób, które posiadają system Comarch ERP Optima i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu Magento,
  • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP Optima i platformą Magento.

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
   • atrybuty,
  • eksport producentów,
  • eksport marek towarów,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • automatyczne przewalutowanie z euro (Optima) na złotówki (sklep),
  • aktualizacja cen oraz stanów magazynowych wariantów,
  • import listy życzeń z Magento do Comarch ERP Optima (jako Proforma),
  • import zamówień z Magento do Comarch ERP Optima,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.

  Uwaga! Program działa z wersjami sklepu Magento od 1.9.1.0 (również 2.x).
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:258] Magento Integrator XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: XL

  Magento Integrator XL by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy Magento z systemem Comarch ERP XL. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem Magento, a systemem Comarch ERP XL. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Program przeznaczony jest dla:
  • osób, które obsługują sklep internetowy Magento i potrzebują systemu Comarch ERP XL,
  • osób, które posiadają system Comarch ERP XL i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu Magento,
  • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP XL i platformą Magento.

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
   • atrybuty,
  • eksport producentów,
  • eksport marek towarów,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • tworzenie kontrahentów w Comarch ERP XL,
  • import zamówień z Magento do Comarch ERP XL,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
  Uwaga! Program działa z wersjami sklepu Magento od 1.9.1.0 (również 2.x).
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:257] Shoper Integrator by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  Shoper Integrator by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy Shoper z systemem Comarch ERP Optima. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem Shoper, a systemem Comarch ERP Optima. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Program przeznaczony jest dla:
  • osób, które obsługują sklep internetowy Shoper i potrzebują systemu Comarch ERP Optima,
  • osób, które posiadają system Comarch ERP Optima i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu Shoper,
  • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP Optima i platformą Shoper.

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
   • warianty,
   • atrybuty,
  • eksport producentów,
  • eksport marek towarów,
  • eksport zestawów promocyjnych,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • tworzenie towarów w Comarch ERP Optima,
  • tworzenie kontrahentów w Comarch ERP Optima,
  • import zamówień z Shoper do Comarch ERP Optima,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
   • uwagi do zamówienia,
   • atrybut dokumentu,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
  Uwaga! Program działa z wersjami sklepu Shoper od 5.7.0
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:256] Shoper Integrator XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: XL

  Shoper Integrator XL by CTI to program integrujący popularny sklep internetowy Shoper z systemem Comarch ERP XL. Główną zaletą rozwiązania jest w pełni automatyczna wymiana danych między e-sklepem Shoper, a systemem Comarch ERP XL. Ponadto prosta instalacja i konfiguracja gwarantuje szybkie i sprawne wdrożenie!

  Program przeznaczony jest dla:
  • osób, które obsługują sklep internetowy Shoper i potrzebują systemu Comarch ERP XL,
  • osób, które posiadają system Comarch ERP XL i chcieliby sprzedawać swoje produkty na zewnątrz za pośrednictwem sklepu Shoper,
  • osób, które potrzebują tzw. łączki pomiędzy systemem Comarch ERP XL i platformą Shoper.

  Podstawowe funkcjonalności programu:
  • Eksport grup towarowych,
  • eksport towarów:
   • kod, nazwa
   • opis,
   • cennik,
   • stawka VAT,
   • waga,
   • zdjęcia,
   • jednostka miary,
   • warianty,
   • atrybuty,
  • eksport producentów,
  • synchronizacja stanów magazynowych,
  • tworzenie kontrahentów w Comarch ERP XL,
  • import zamówień z Shoper do Comarch ERP XL,
   • dane teleadresowe,
   • numer zamówienia,
   • towary z odpowiednimi cenami,
   • metoda płatności,
   • metoda i koszt dostawy,
  • aktualizacja statusu zamówienia,
  • automatyczna wymiana danych o wskazanej porze lub po kliknięciu jednego przycisku.
  Uwaga! Program działa z wersjami sklepu Shoper od 5.4.16.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:255] Import Zamówień by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program Import zamówień by CTI jest przeznaczony do importowania zamówień sprzedaży w postaci plików MS Excel do systemu Comarch ERP XL. Program jest prosty w obsłudze, składa się z dwóch zakładek, jednej do konfiguracji, drugiej do obsługi importu. Program ten uruchamiany jest jako dodatkowa aplikacja, dzięki czemu nie jest wymagana licencja Comarch interfejs programistyczny. Aby móc importować dokumenty wymagania jest licencja na moduł zamówień.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:
  [ID:253] Import Dokumentu Oferty i Generowanie Technologii Na Podstawie Oferty by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Modyfikacja umożliwia import pozycji do dokumentu oferty, a także generowanie technologii produkcji z oferty.

  Import dokumentu oferty
  Modyfikacja umożliwia import pozycji do dokumentu oferty. Import dostępny jest jako dodatkowy przycisk na liście ofert, po uruchomieniu którego, będzie można wskazać standardowy plik wyeksportowany z programu kosztorysowego. Po wskazaniu pliku zostanie utworzona nowa oferta składającą się z surowców potrzebnych do wyprodukowania zaprojektowanych wyrobów. Na ofercie widnieją pozycje pobrane w pliku – kod towarowy oraz ilość. Dodatkowo można uzupełnić wszystkie dane potrzebne do złożenia zamówienia np. kontrahenta lub cenę.

  Generowanie technologii
  Rozwinięciem importu ofert jest możliwość generowania technologii produkcji z oferty. Technologie te stanowią zestaw informacji, które określają w pełni parametry wchodzące w skład procesu produkcji wybranego towaru. Funkcja pobiera z oferty listę surowców i dodaje odpowiednie czynności niezbędne w procesie produkcji.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:252] Zamówienia Wewnętrzne by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program zamówienia wewnętrzne by CTI jest w pełni zintegrowany z systemem Comarch ERP Optima. Jego funkcjonalność poszerza możliwości Optimy o tworzenie zamówień wewnętrznych (generowanie MM na podstawie rezerwacji odbiorcy).

  Funkcje programu:
 • Istnieje możliwość wyboru magazynów,
 • Podpowiada domyślnie magazyn z rezerwacji jako magazyn docelowy,
 • Mechanizm wspiera częściowe rozliczenie rezerwacje na RO,
 • Mechanizm jest podpinany jako funkcja specjalna,
 • Pokazuje dokumenty (na dwóch dokumentach widać powiązanie między nimi).

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.


  Pliki do pobrania:

 • [ID:251] Masowa obsługa deklaracji VAT-7
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program przeznaczony jest głównie dla biur rachunkowych pracujących na systemie Comarch ERP Optima. Program umożliwia archiwizację deklaracji VAT-7 w formie PDF we wskazanej domyślnej lokalizacji na dysku (określone katalogi) tworząc plik o nazwie umożliwiającej łatwą identyfikację firmy, roku, miesiąca oraz typu dokumentu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w szybko i skutecznie odnaleźć dowolną interesującą nas deklarację wykorzystując systemową wyszukiwarkę. Korzystając z naszego rozwiązania, biuro rachunkowe ma możliwość eksportowania dokumentów z wielu firm, które pracują na systemie Comarch ERP Optima.


  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  [ID:250] Platforma obsługi PITów (POPIT) by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program umożliwia pracownikom pobranie dokumentów (PIT, rachunki do wynagrodzenia) poprzez dedykowaną Strefę Pracownika w postaci Internetowego portalu www.

  Podstawowa funkcjonalność programu:
  • Możliwość pobrania przez pracownika deklaracji PIT i rachunków do wynagrodzenia poprzez Internet ? dokumenty tworzone są w Comarch ERP Optima i w momencie zatwierdzania przesyłane są do Strefy Pracownika,
  • Obsługa wielu podmiotów gospodarczych? przydatne gdy posiadamy pracownika zatrudnionego w kilku naszych firmach, lub gdy jesteśmy biurem rachunkowym,
  • Szybki i łatwy dostęp ? dostęp przyznawany jest automatycznie na podstawie numeru PESEL, wystarczy zaktywować konto za pomocą maila aktywacyjnego podanego w Comarch ERP Optima),
  • Bezpieczeństwo ? pogram tworzy raporty aktywności użytkownika zapamiętując informacje o czasie logowania i wylogowania, numerze IP z którego nastąpiło logowanie, wskazuje informacje o próbie nieautoryzowanego wejścia do programu,
  • Raportowanie ? Program raportuje, które dokumenty i kiedy zostały pobrane przez pracownika, oraz wykazuje listę pracowników, którzy nie pobrali dokumentów.


  Wersja demo: DEMO

  Dostęp do panelu pracownika:
  login: zygulek
  hasło: 12345678

  Dostęp do panelu administratora:
  login: admin
  hasło: admin123

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:
  [ID:249] Program lojalnościowy XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: XL

  Aplikacja "Program Lojalnościowy" dedykowana jest dla małych, średnich i dużych firm dowolnej branży, których głównym celem jest wyróżnienie i wynagrodzenie lojalnych Klientów. To skuteczny i sprawdzony sposób na przywiązanie Klienta do firmy, zdobywanie nowych Klientów, tworzenie nowych kanałów komunikacji, zdobywaniu informacji o Klientach. Kontrahenci mogą przystąpić do programu w trybie grupowym - punkty naliczane są w ramach jednego konta lub w trybie indywidualnym - każdy z handlowców/przedstawicieli kontrahenta zbiera punkty na własne konto. Dzięki wprowadzeniu "Programu Lojalnościowego" można obserwować wymierne efekty z prowadzonych działań marketingowych. Firma jest w stanie zbadać rzeczywisty potencjał poszczególnych kanałów dystrybucji, czy też kanałów oddziaływania na Klienta.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Demo:
  Pliki do pobrania:

  [ID:248] Panel Cenników BY CTI
  Autor: Centrum Technologii Informatycznej
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Panel Cenników to program zintegrowany z Comarch ERP XL, który pozwala na zarządzanie indywidualnymi cennikami dla wybranych odbiorców.

  Najważniejsze cechy programu:
  • pełna integracja z systemem Comarch ERP XL (wymagana licencja interfejs programistyczny),
  • możliwość przypisywania osobnych cenników do poszczególnych grup towarowych. Przykładowo Firma CTI dla grupy A posiada cennik1, a dla grupy towarowej B cennik2,
  • szybka edycja w jednym oknie do 5 cenników z jednoczesnym ustalaniem cen indywidualnych dla wybranych kontrahentów (maksymalnie 3 kontrahentów jednocześnie),
  • obsługa różnych walut,
  • "kolorystyczna" informacja o poziomie cen przypisanym do danego Kontrahenta z uwzględnieniem wszystkich rabatów,

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  [ID:247] CRM by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  CRM by CTI to moduł służący do zarządzania kontaktami z klientem, który działa w połączeniu z programem Comarch ERP Optima, lub jako niezależna aplikacja. Funkcjonalność modułu można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, poprzez dodanie nowych funkcji lub modyfikację już istniejących. Wszystkie listy w programie są oparte na technologii tabel przestawnych, dzięki czemu każdy użytkownik może dostosować widok listy kontrahentów, nawiązanych kontaktów czy innych zdarzeń tak jak mu to najbardziej odpowiada, oraz definiować własne kolumny, które pomogą mu w pracy. Wszystkie listy w programie można eksportować do pliku *.xls.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:
  [ID:245] Produkcja by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Moduł Produkcja by CTI jest programem w pełni zintegrowanym z Comarch ERP Optima.

  Program ten daje pełną kontrolę nad produkcją, co pozwala zmniejszyć koszty, poprawić terminowość realizacji oraz jakość wyrobów.
  Produkcja by CTI umożliwia łatwe generowanie przewodników produkcyjnych (kart kontrolnych wyrobu) na podstawie technologii i zleceń produkcyjnych . System tworzy również harmonogramy produkcji, uwzględniające dostępność zasobów produkcyjnych. Pozwala na bieżące monitorowanie zaawansowania zleceń oraz wprowadzanie rzeczywistych kosztów produkcji. Ułatwia rejestrowanie przebiegu produkcji począwszy od ilości pracowników produkcyjnych, czasu realizacji zlecenia produkcyjnego, zużytych materiałów, aż po produkty uboczne (odpady). Wszystko może odbywać się za pomocą paneli dotykowych i czytników kodów kreskowych.

  W zależności od zastosowanej wersji programu, można go stosować w produkcji jednostkowej, lub wielkoseryjnej używając na produkcji : kart pracy (przewodników), paneli dotykowych i/lub czytników kodów kreskowych. Można również wprowadzać dane do programu ręcznie z notatek pracowników produkcji.


  W zestawie narzędzi pozwalających kompleksowo zarządzać procesami produkcji oferujemy:
  • wprowadzanie technologii oraz określenie parametrów danego procesu produkcyjnego,
  • proste i wygodne definiowanie receptur dla wytwarzanych produktów,
  • ewidencję wydanych surowców i półfabrykatów uwzględniając indywidualne cech (numer seryjny, numer dostawy, kolor),
  • tworzenie kosztorysów wyrobów,
  • kontrolę dostępu za pomocą logowania użytkownika (identyfikator pracownika) oraz dokładną informację na temat rzeczywistych czynności skojarzonych z pracownikami i wyrobami co prowadzi do kontroli ewentualnych błędów pracownika,
  • tworzenie zleceń produkcyjnych (bilansowania produkcji na podstawie rezerwacji handlowych
  • bieżąca rejestracja wykonania czynności lub części czynności przez pracowników produkcji przy użyciu paneli dotykowych i/lub czytników kodów kreskowych,
  • generowanie dokumentów wydania surowca na produkcję,
  • ewidencja stanów surowca na magazynach przy produkcyjnych,
  • możliwość ewidencjonowania odpadów poprodukcyjnych z uwzględnieniem podziału na działy produkcji,
  • możliwość dołączania dokumentacji technicznej i produkcyjnej,
  • precyzyjne rozliczanie kosztów wyrobów gotowych uwzględniając faktyczny cykl produkcji,
  • szczegółowe rozliczenie pracowników z wykonanych wyrobów lub zadań (akord),
  • analiza obciążeń poszczególnych gniazd produkcji i pracowników.

  Od wersji 3.0 dodatkowo:
  • obsługa technologii złożonych (podział na etapy uwzględniający półfabrykaty),
  • obsługa zasobów produkcyjnych (maszyny, urządzenia, narzędzia, itp.),
  • wykres Gantta pokazujący obłożenie zasobów produkcyjnych,
  • rozszerzenie sposobu wyliczania kosztów wyrobu o czas pracy,
  • formatowanie warunkowe na listach,
  • wydruki na listach,
  • eksport do Excela,
  • weryfikacja dostępności zasobów produkcyjnych,
  • weryfikacja braków surowców.

  Od wersji 4.0 dodatkowo:
  • możliwość kalkulacji ceny wyrobu gotowego na podstawie wielu parametrów,
  • możliwość połączenia zasobu produkcyjnego z pracownikiem,
  • możliwość tworzenia zleceń bez konieczności przypisywania pracownika,
  • możliwość przypisania pracowników do zlecenia bez podziału na poszczególne ilości, jakie mają wykonać,
  • możliwość wprowadzenia dostępności zasobu w ciągu dnia,
  • możliwość ustalenia czasu pracy zasobu na daną ilość wyrobu,
  • wyróżnienie na wykresie Gantta konfliktów wykorzystania tego samego zasobu w tym samym czasie,
  • możliwość wyłączenia obsługi magazynów produkcyjnych – wydania surowca oraz kontroli wyrobu,
  • wprowadzenie nowych filtrów,
  • zwiększona wydajność programu.

  Od wersji 5.0 dodatkowo:
  • możliwość zapisu w programie załączników,
  • dodanie nowych formatów pól specjalnych: Liczba, Tak/Nie, Lista Zamknięta, Data z czasem, Data, Czas,
  • dodanie nowych definicji cech (dla pracy na partiach dostawy),
  • możliwość wykonania kopii bazy danych bezpośrednio z programu.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:244] SaldeoSMART - Program do odczytywania papierowych faktur
  Autor: BrainSHARE IT sp. z o.o.
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  www.PartnerCOMARCH.com.pl przedstawia SaldeoSMART - Program do odczytywania papierowych faktur.
  SaldeoSMART to nowoczesna aplikacja wyprodukowana przez BrainSHARE IT sp. z o.o., dedykowana dla Comarch ERP Optima, która odczytuje z faktur papierowych dane potrzebne do księgowania (numer dokumentu, daty, dane kontrahenta, kwoty netto i VAT wg. stawek, numer konta bankowego). Pozwala to na wyeksportowanie ich do pliku i import w programie księgowym.

  Dzięki temu rozwiązaniu::
 • ograniczysz koszty związane z przetwarzaniem dokumentów (nawet do 50%),
 • oszczędzisz czas, który wcześniej zajmowało ręczne przepisywanie danych z faktur do programu,
 • wszystkie dokumenty będą dostępne w elektronicznym archiwum dokumentów 24h / dobę,
 • zwiększysz efektywność pracy pracowników,
 • obsłużysz więcej dokumentów w tym samym czasie,

  SaldeoSMART odczytuje faktury i rachunki::
 • w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz włoskim
 • niezależnie od ich formatu graficznego (układu),
 • drukowane na dowolnej drukarce (laserowej, atramentowej, igłowej).


  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

 • [ID:240] Program lojalnościowy by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  Aplikacja "Program Lojalnościowy" dedykowana jest dla małych, średnich i dużych firm dowolnej branży, których głównym celem jest wyróżnienie i wynagrodzenie lojalnych Klientów. To skuteczny i sprawdzony sposób na przywiązanie Klienta do firmy, zdobywanie nowych Klientów, tworzenie nowych kanałów komunikacji, zdobywaniu informacji o Klientach. Kontrahenci mogą przystąpić do programu w trybie grupowym - punkty naliczane są w ramach jednego konta lub w trybie indywidualnym - każdy z handlowców/przedstawicieli kontrahenta zbiera punkty na własne konto. Dzięki wprowadzeniu "Programu Lojalnościowego" można obserwować wymierne efekty z prowadzonych działań marketingowych. Firma jest w stanie zbadać rzeczywisty potencjał poszczególnych kanałów dystrybucji, czy też kanałów oddziaływania na Klienta.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Demo:
  Pliki do pobrania:

  [ID:239] Analiza sprzedaży z ceną zakupu v.1.1
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza działa podobnie jak standardowa analiza sprzedaży wg towarów, z dodanymi kolumnami cena zakupu, kod towaru u dostawcy, NIP klienta, miesiąc i rok sprzedaży.Filtrowanie nie tylko po grupie domyślnej towaru, ale dowolnej, do której należy towar.


  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:238] Prowizja pracownika
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza służy do obliczenia prowizji handlowców Analiza służy do obliczenia prowizji handlowców (grupy kontrahentów), w zależności od sprzedaży towarów z wybranych kategorii (po kategorii sprzedaży na towarze), wpływów do kasy w danym miesiącu, wartości przeterminowanych płatności klienta oraz kosztów (dodatkowa kwota ręcznie wpisywana).Przeliczniki do obliczenia prowizji można wpisywać w samej analizie.


  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:237] Analiza listy towarów eksportowanych do Agito.pl
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: XL

  Analiza pokazuje stany magazynowe poszczególnych towarów, z możliwością zdefiniowania parametrów niezbędnych do eksportu listy towarów do sklepu internetowego AGITO.


  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:236] Analiza prowizji handlowców
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pokazująca wartość sprzedaży w danym miesiącu - według daty wystawienia faktury bądź paragonu - z uwzględnieniem podziału na handlowców lub opiekunów kontrahentów (pobieranie z listy operatorów). Procentowa wartość prowizji dla danego handlowca zależna jest od udzielonego na sprzedany towar rabatu.


  Dodatkowo w analizie są dostępne dwie podanalizy:
 • analiza prowizji dla danego handlowca z podziałem na poszczególnych kontrahentów,
 • analiza dla danego kontrahenta z podziałem na poszczególne dokumenty

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

 • [ID:235] Wydruk CMR
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Dodatek niezbędny firmom korzystającym lub oferującym międzynarodowy przewóz towarów. Generuje on wydruk międzynarodowego Listu Przewozowego CMR zgodnego ze wzorem Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego.
  Zawiera pola: nadawca, odbiorca, przewoźnik, miejsce przeznaczenia, miejsce i data załadunku, załączone dokumenty, rodzaj i ilość towaru


  Formularz drukowany jest w czterech kopiach:
 • dla nadawcy;
 • dla odbiorcy;
 • dla przewoźnika;
 • dla urzędu celnego

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

 • [ID:234] Obsługa palet przy pomocy kolektorów by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program składa się z dwóch modułów, wersji serwerowej generującej dokumenty w systemie Comarch ERP XL oraz aplikacji na kolektory pozwalającej na wykonanie szeregu operacji magazynowych.
  Głównym założeniem systemu paletowania, jest zmiana sposobu zarządzania towarem na magazynie. Zamiast zarządzać pojedynczymi kartotekami towarowymi, zarządzamy całymi paletami / opakowaniami zbiorczymi.

  Aplikacja na kolektor pozwala na:

 • utworzenie nowej palety,
 • realizację dokumentów,
 • zmianę lokalizacji palety,
 • kompletację/dekompletację palety.

  Aplikacja mobilna musi być uruchomiona na komputerze stacjonarnym, z którym kolektor łączy się poprzez pulpit zdalny. Dzięki temu aplikacja może działać na różnych urządzeniach (np. kolektory danych, panele dotykowe z czytnikiem kodów).
  Palety widoczne są bezpośrednio w systemie Comarch ERP XL za pomocą dodatku, z poziomu którego można również ręcznie utworzyć paletę.

  Najważniejsze cechy programu:
 • pełna współpraca z systemem Comarch ERP XL, synchronizacja w oparciu o API,
 • obsługa MWS (magazynu wysokiego składowania),
 • możliwość zmiany położenia całej palety,
 • tworzenie palet przez odczytanie kodu produktu (wsparcie pracy np. na sortowni),
 • szybkie przeprowadzenie inwentaryzacji, dzięki inwentaryzacji palet a nie pojedynczych towarów w tym uwzględnienie ich lokalizacji,
 • możliwość wydruku etykiet dla palet bezpośrednio z kolektora (wydruk na przenośną drukarkę etykiet lub na drukarkę sieciową),
 • pełna kontrola dostaw od przyjęcia poprzez zmianę lokalizacji po potwierdzenie wydania towaru przy pomocy kolektora.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

 • [ID:233] Narzędziownia XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Prowadzisz wypożyczalnię sprzętu? Wypożyczasz pracownikom sprzęt? Chcesz pełną kontrolę nad swoim magazynem? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.
  Narzędziownia to program służący do obsługi magazynu pod kątem wypożyczania narzędzi, towarów i artykułów. Jest to idealne narzędzie dla tych którzy opierają swoją działalność na udostępnianiu sprzętu ze swojego magazynu.


  Program automatycznie pilnuje:
 • wydań narzędzi/towaru z magazynu,
 • przyjęć narzędzi/towaru na magazyn,
 • ilości i rodzaju wydanych/przyjętych narzędzi.

  Program zawiera moduł "Analizy", który umożliwia przygotowanie zestawienia:
 • wypożyczonych przez pracowników narzędzi w zadanym okresie czasu,
 • listy narzędzi, będących w posiadaniu pracownika,
 • braków zasobów magazynowych
 • pracowników z danym towarem,
 • ponadto wszystkie analizy można eksportować do pliku MS Excel.

  Moduł "Towary" umożliwia:
 • podglądu listy towarów znajdujących się na stanie z możliwością użycia filtrów,
 • edycji już istniejących towarów lub dodawanie nowych,
 • synchronizacji towarów z listą w programie Comarch ERP XL,
 • nadawania lokalizacji towaru na regale,
 • eksport danych do pliku *.xls,
 • podgląd historii towaru,
 • drukowanie etykiet z kodem paskowym,
 • generowanie i podgląd arkuszy inwentaryzacyjnych

  Moduł "Pracownicy" - oferuje możliwość podglądu listy pracowników z użyciem filtrowania, dodatkowo z możliwością edycji kartotek pracowników.
  W module "Dokumenty" istnieje możliwość wykonania następujących zestawień:
 • tworzenie dokumentów przyjęcia, wydania, zakupu oraz rozchodu,
 • edycji bądź anulowania dokumentów,
 • dodania do bazy Narzędziowni towarów na podstawie dokumentów RW pochodzących z Comarch ERP XL.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

 • [ID:231] Urlopy XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program służy do planowania urlopów i graficznej prezentacji nieobecności pracowników całej firmy lub wybranych grup pracowników.
  Program umożliwia:


  • graficzną prezentację nieobecności na kalendarzu rocznym, 
  • podgląd grafiku urlopowego całej firmy, lub z podziałem na działy, 
  • planowanie urlopu wypoczynkowego oraz wszystkich nieobecności (urlop macierzyński, urlop okolicznościowy itd. ) przez pracowników, 
  • możliwość wprowadzenia zwolnienia chorobowego (L-4), 
  • sprawdzenie limitu wykorzystywanego urlopu przez pracowników, 
  • drukowanie kart urlopowych, 
  • możliwość modyfikacji zaplanowanego urlopu przez pracodawcę lub kierowników działów,
  • sprawdzenie dotychczasowych wykorzystanego urlopu przez pracowników lub kierowników działów,
  • możliwość dowolnej analizy nieobecności za pomocą tabeli przestawnej, 
  • podgląd przez pracowników ilości dni pozostałego jeszcze do wykorzystania.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:229] E-Sklep by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  Dysponujesz oprogramowaniem Comarch ERP Optima? Chcesz w ciągu kilkunastu minut zaistnieć ze swoją ofertą w Internecie?

  Mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie!

  e-sklep by CTI to rozwiązanie e-commerce wykraczające ponad dotychczasowe standardy. Jest to system sprzedaży on-line, który spełni wszystkie Twoje wymagania!

   Rozwiązanie składa się z dwóch elementów:
  • sklepu internetowego dostosowanego do Twoich potrzeb,
  • programu Morfeusz, który jest odpowiedzialny za wymianę danych pomiędzy sklepem, a systemem Comarch ERP Optima.
  Każdy sklep internetowy może zostać napisany od zera, dzięki czemu będzie on idealnie dostosowany do Twoich potrzeb zarówno pod kątem funkcjonalnym jak i graficznym.
   Główną zaletą rozwiązania e-sklep by CTI jest pełna integracja z systemem Comarch ERP Optima. W sklepie internetowym mogą znaleźć się dowolne dane z systemu ERP np.:
  • grupy towarowe,
  • towary (z pełnymi informacjami z kartoteki towarowej np. kod towaru, nazwa, kod EAN, opis, atrybuty, zdjęcia),
  • cennik,
  • producenci, marki,
  • stany magazynowe z wybranych magazynów.
   Rozwiązanie daje również możliwość importowania zamówień ze sklepu internetowego do Comarch ERP Optima, które są widoczne, jako Rezerwacje Odbiorcy, która zawiera następujące dane:
  • pełne dane teleadresowe kontrahenta (dane do faktury, do odbioru towaru),
  • numer zamówienia ze sklepu internetowego, co pozwoli na pełną identyfikację zamówienia,
  • towary wraz z cenami, które w pełni odzwierciedlają ceny ze sklepu,
  • sposób i koszt dostawy,
  • uwagi do zamówienia, które klient wpisze w sklepie.

  Cała wymiana danych jest w pełni automatyczna. Sami decydujemy o tym, co jaki czas mają się w sklepie aktualizować np. ceny lub stany magazynowe oraz kiedy mają wpływać do systemu ERP zamówienia.
  Oto tylko kilka przykładowych funkcjonalności, które może posiadać Twój nowy sklep internetowy, a więc jeżeli chcesz wyprzedzić konkurencję nie zwlekaj i zamów Twój osobisty e-sklep już dziś!


  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:228] Blokada tworzenia zapisu księgowego w oparciu o datę
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program pozwalający na blokowanie tworzenia poleceń księgowania z datą graniczną dla tej operacji w programie.

  Dodatkowa funkcja programu umożliwia ustawienie daty dla blokowanych księgowań w systemie Comarch ERP Optima, co skutkuje ustawieniem tej daty dla wszystkich baz danych.

  Trigery utworzone w bazach danych sprawdzają datę, która została wprowadzona i uniemożliwiają utworzenie, edytowanie oraz usuwanie zapisów księgowych sprzed tej daty.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:227] Rozliczenie faktur zapłaconych przez pracownika
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: Optima

  Posiadasz faktury zapłacone przez pracownika i nie wiesz jak je rozliczyć? Chcesz zwrócić pracownikowi poniesione przez niego koszty dopiero po ich wprowadzeniu do systemu (bez wypłaty zaliczki)? Nasze rozwiązanie pomoże Ci w tym.

  Aby uzyskać więcej szczegółów zapoznaj się z zawartością załącznika

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  [ID:226] Morfeusz by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  Program Morfeusz by CTI jest programem służącym do dwukierunkowej komunikacji pomiędzy sklepem internetowym a Optimą. Z bazy sklepu pobierane są takie dane jak towary, kontrahenci, rezerwacje oraz zamówienia, natomiast zwrotnie przesyłane są dokumenty sprzedaży.
  Morfeusz działa z dowolnym skryptem sklepu internetowego i jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klienta.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:225] Eksport listy towarów do pliku XML XL - format dla Agito
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program ten służy do przygotowania danych do eksportu z programu Comarch ERP XL do pliku XML obsługiwanego przez portal Agito.pl.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:224] Import kontrahentów Allegro - Optima
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Dodatek do Comarch ERP Optima pozwalający na zaimportowanie danych kontrahentów z zakończonych w serwisie Allegro aukcji do programu Optima.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:223] Aktualizuj Cenniki by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Dodatek służący do aktualizowania cenników w programie Comarch ERP Optima z plików XML przysłanych przez dystrybutora. W zależności od potrzeb import kartotek towarowych oraz cenników odbywa się z plików XML lub CSV. Istnieje również możliwość importu wiązanego - wówczas jeden z elementów (np. cennik) jest wczytywany z pliku csv, a drugi z XML.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:
  [ID:222] Integrator MySQL - Optima dla NZOZ
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Integrator MySQL - Optima przeznaczony jest do pobierania danych z bazy danych przypisanej do strony www do pliku, który następnie można zaimportować do systemu Comarch ERP Optima. Ze strony www pobierane są dane odnośnie kontrahenta, płaconych składek oraz wpłatach dokonanych przez Klientów.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:221] Konwerter Enova-Optima
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Konwerter pozwalający na przesłanie danych z systemu Enova do ERP Optima z użyciem pliku XML. Program konwertuje pliki XML z rejestrami sprzedaży i rejestrami zakupu z programu enova, na pliki XML przystosowane do importu do Comarch ERP Optima (praca rozproszona).

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:220] Wydruk CMR
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: XL

  Dodatek niezbędny firmom korzystającym lub oferującym międzynarodowy przewóz towarów. Generuje on wydruk międzynarodowego Listu Przewozowego CMR zgodnego ze wzorem Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego.

  Zawiera pola:
  nadawca, odbiorca, przewoźnik, miejsce przeznaczenia, miejsce i data załadunku, załączone dokumenty, rodzaj i ilość towaru

  Formularz drukowany jest w czterech kopiach:
 • dla nadawcy;
 • dla odbiorcy;
 • dla przewoźnika;
 • dla urzędu celnego
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

 • [ID:219] Elektroniczna ewidencja akcyzy
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: XL

  Rozwiązanie to pozwala na ścisłe ewidencjonowanie wyrobów objętych akcyzą. Składa się ono z trzech części:

  1. Ewidencja akcyzy:
 • przyjęcie i wydanie ze składu towarów z zapłaconą akcyzą;
 • ewidencja wyrobów akcyzowych wydanych ze składu, podlegających opodatkowaniu;
 • ewidencja wyrobów akcyzowych w procedurze zawieszenia akcyzy towarów przyjętych/wydanych do składu podatkowego;
 • ewidencja wyrobów akcyzowych wydanych ze składu, podlegających opodatkowaniu (z grupowaniem) - jak poprzednie, pogrupowane wg numeru PCN (klasyfikacja towarów)

  2. Ewidencja ADT
 • ewidencja wysłanych ADT;
 • ewidencja otrzymanych ADT (import)

  3. Zestawienie sprzedaży - zawierające numer dokumentu sprzedaży, ilość sztuk produktu z dokumentu sprzedaży, ilość zużytego czystego spirytusu, wartość akcyzy, wartość netto dokumentu.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

 • [ID:218] Ewidencja przemieszczania wewnątrz składu
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: XL

  Moduł zapewnia kontrolę nad przemieszczaniem towaru akcyzowego pomiędzy magazynami. Rozwiązanie to jest uzupełnieniem lub wręcz zastępuje książkę ewidencyjną dla materiałów oraz produktów objętych obowiązkiem ścisłego ewidencjonowania ich przychodu oraz rozchodu z magazynów.

  Zbiorczy raport generowany jest na podstawie dokumentów PW, RW oraz PZI za zdefiniowany wcześniej przedział czasu. Ze względu na jego rozbudowanie wydruk następuje na papierze formatu A3.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:217] Lokalizator Kontrahentów by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Lokalizator Kontrahentów by CTI został stworzony na potrzeby firm pracujących na systemie Comarch ERP Optima i obsługujących kontrahentów rozlokowanych na dużym obszarze. Zostali oni podzieleni na 3 kategorie: Odbiorca, Konkurencja i Konkurencja/Odbiorca i oznaczeni odpowiednio kolorami (w zależności od tego jak zostali oznaczeni na karcie kontrahenta w Optimie). Program łączy się z bazą SQL Optimy i z niej pobiera wszystkie dane.

  Lokalizator Kontrahentów by CTI łączy się z aplikacją Google Maps i pozwala na podgląd szczegółów na mapie. Po kliknięciu na wybrany punkt pojawia się informacja o kontrahencie.

  Poszczególnych kontrahentów lokalizować można za pomocą wyszukiwarki. Dostępne jest filtrowanie po nazwie i po akronimie.

  Dzięki Lokalizatorowi Kontrahentów by CTI możemy w prosty sposób zaplanować trasę dojazdu do klienta. Dla ułatwienia dostępny jest widok z satelity, dzięki czemu zobaczymy jak wygląda miejsce docelowe.

  Dzięki aplikacji otrzymujemy możliwość:
 • Zlokalizowania kontrahentów na mapie Google.
 • Określania strefy wpływów na poszczególnych obszarach.
 • Wyszukania obszarów z najmniejszą ilością firm konkurencyjnych.
 • Zaplanowanie trasy dojazdu do klienta.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

      
 • [ID:216] Przeceny by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Przeceny by CTI to program dla firm handlowych, które często zmuszone są do obniżenia cen asortymentu. Program sprawdza się idealnie w firmach z branży FMCG, gdzie towar szybko rotujący starzeje się, przez co trzeba go z dnia na dzień przeceniać. Oprócz przecen towaru program daje możliwość wyodrębnienia odpadu, dzięki czemu w sposób szybki i skuteczny możemy rozchodować zepsuty towar.

  Efektem działania programu jest otrzymanie dwóch tych samych produktów w dwóch różnych cenach.

  Jeżeli zatrudniasz pracowników i chcesz mieć kontrolę nad tym, co ma być przecenione, a co może zostać sprzedane po cenie standardowej to nasze rozwiązanie jest dla Ciebie idealne.

  Program łączy się z bazą SQL programu Comarch ERP Optima. W praktyce, działanie programu sprowadza się do zmiany domyślnej kartoteki towarowej, na kartotekę z jednym z możliwych zamienników. Po ustaleniu towarów do przeceny i wciśnięciu przycisku PRZECEŃ, towar z danej kartoteki jest rozchodowany (dokument RW) w zadeklarowanej ilości, następnie ten sam towar jest przyjmowany (dokument PW) pod inną kartoteką (analogiczną do pierwotnej) w innej cenie. Proces wykonywany jest automatycznie przez system, który jednocześnie tworzy w tle wszystkie niezbędne dokumenty księgowe.

  Dzięki aplikacji otrzymujemy możliwość:
 • Łatwej i szybkiej przeceny towarów,
 • Pełnej kontroli cen sprzedawanego towaru,
 • Bieżącego nadzoru nad ilością i wartością dokonywanych przecen.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

      
 • [ID:215] Zamówienia GIS by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  GIS to System Informacji Geograficznej służący do wprowadzania, gromadzenia, przetwarzania oraz wizualizacji danych geograficznych. Program został stworzony z myślą o firmach, które obsługują kontrahentów rozlokowanych na dużym obszarze, dając możliwość tworzenia grup odbiorców według specjalnych algorytmów i wyszukiwania ich na wybranym terenie. Program wspomaga zarówno procesy logistyczne jak i decyzyjne.

  W praktyce wykorzystanie programu wygląda tak, że przyjmujemy zamówienie od kontrahenta początkowego i od tego punktu program oblicza kolejność najbliższych klientów z listy wg algorytmu koła. Algorytm ten będzie znajdował najbliżej położonych kontrahentów od wybranego punktu w kolejności narzuconej przez odległość.

  Wszystkie dane wyciągane są z bazy danych SQL, z którą połączony jest program Comarch ERP XL i przedstawione są graficznie przy użyciu Google Maps. Listę wyszukanych firm możemy pogrupować za pomocą tabel przestawnych i nawiązać z nimi kontakt.

  Aplikacja znajduje zastosowanie zarówno dla firm handlowych jak i usługowych w różnych działach. Przykłady zastosowania aplikacji:
 • Planowanie dostaw towaru, lub realizacji zleceń serwisowych.
 • Zapytania stałych klientów w okolicy planowanej dostawy o zapotrzebowanie na towar.
 • Odnawianie kontaktów z archiwalnymi kontrahentami.
 • Planowanie wyjazdów do klientów przez Przedstawiciela Handlowego

  Ponadto z poziomu programu możliwe jest tworzenie i przeglądanie wpisów w CRM, które są zintegrowane z systemem Comarch ERP XL tak, że użytkownicy obu będą mieli wgląd do bieżących informacji. Kolejną funkcjonalnością jest składanie zamówień. Uruchamia ona okno programu Comarch ERP XL i pozwala na złożenie zamówienia w systemie.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

      
 • [ID:214] Rozliczenia NFZ by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program rozliczenia NFZ by CTI współpracuje z Comarch ERP Optima i jest przystosowany do najnowszej wersji 2013. Program jest przeznaczony dla firm otrzymujących refundację z NFZ za sprzedany sprzęt ortopedyczny zgodnie z tabelą refundacji i procentem przyznanym przez NFZ.

  Program pozwala na:
 • wyliczenie kwoty refundowanej na podstawie informacji zawartych w kartotece towarowej programu i umieszczanie jej na wydrukach faktur,
 • rozdzielenie płatności na płatne przez pacjenta i płatne przez poszczególne placówki NFZ co umożliwia dokładne śledzenie należności,
 • księgowanie dokumentów handlowych podlegających refundacji.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

      
 • [ID:213] Modyfikacja wydruku faktury sprzedaży
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z:

  Zmodyfikowane elemtny faktury:
 • Asortyment podzielony na grupy towarowe
 • Dodano zestawienie zaległych płatności (jeśli istnieją)
 • W przypadku wystąpienia zaległości pojawia się komunikat,
 • Jeśli faktura jest zamknięta, a płatność ustawiona jako przelew to dostępny jest również druk polecenia zapłaty

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
 • [ID:212] Elektroniczna Książka Pocztowa z Obiegiem Dokumentów by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  W dzisiejszych czasach prawidłowe funkcjonowanie firmy w dużym stopniu uzależnione jest od sprawności wymiany oraz dostępu do dokumentów firmowych. Aby zapewnić czytelną i jasną wymianę pomiędzy poszczególnymi szczeblami (działami) firmy, jak również stałymi i potencjalnymi klientami firmy potrzebna jest pełna kontrola nad gromadzeniem i katalogowaniem pocztowej dokumentacji papierowej. W odpowiedzi na zapotrzebowania współczesnego rynku została przez nas stworzona innowacyjna Elektroniczna Książka Pocztowa z Obiegiem Dokumentów by CTI (EKPzOD by Cti). Pozwala ona na przygotowanie w szybki i wygodny sposób elektronicznych przesyłek pocztowych, a także na sprawne zarządzanie obiegiem dokumentów firmowych. Dzięki pełnej integracji z systemem Comarch ERP Optima, mamy możliwość zaimportowania do programu danych na temat firm, osób i urzędów.

  Działanie programu Elektronicznej Książki Pocztowej z Obiegiem Dokumentów by CTI polega na przechowywaniu wszystkich dokumentów napływających i wypływających z firmy w jednej bazie danych. Dzięki temu w prosty sposób można wyszukać dowolny dokument, który został do programu wprowadzony, a także określić osoby powiązane z tym dokumentem, co usprawnia proces przepływu informacji w firmie. Program daje możliwość zatwierdzania dokumentów przez osoby do tego uprawnione, dzięki czemu mamy pewność, że wprowadzone do programu dokumenty zostały wcześniej zweryfikowane przez osobę upoważnioną. Ponadto, każda zmiana zapisu na liście w programie generuje historyczny zapis zmian dokonanych przez użytkownika, dzięki czemu istnieje możliwość prześledzenia dokonywanych w zmian.

  Za pomocną programu EKPzOD by CTI możliwe jest również elektroniczne zatwierdzanie dokumentów przez osoby decyzyjne w firmie co znacznie usprawnia i przyspiesza obieg dokumentów.

  Dzięki aplikacji otrzymujemy możliwość:
 • przyjaznego i prostego wyszukiwania potrzebnego dokumentu,
 • pełnej konfiguracji typu dokumentów (skan, cv, faktura itp.),
 • grupowania filtrowania i wyszukiwania kontaktów na listach,
 • szybkiej weryfikacji zdarzeń "na dokumencie",
 • kontroli wprowadzonych dokumentów w kilku etapach (sekretariat, zarząd itp.),
 • obsługi wielu firm w jednym programie,
 • grupowania użytkowników działami,
 • bezpieczeństwa danych.

  Dzięki aplikacji dostajemy szybki dostęp do:
 • graficznej prezentacji książki adresowej podzielonej na firmy, osoby oraz urzędy,
 • dokumentów oraz załączników wcześniej wprowadzonych do programu,
 • historii wprowadzonych zmian przez poszczególnych użytkowników.

  Dlaczego warto korzystać z programu?
 • Bo mając pełną kontrolę nad obiegiem dokumentów w firmie zadbasz o płynność pracy swojej i swojego zespołu!
 • Bo pozwala uniknąć sytuacji, w której dotarcie do potrzebnego dokumentu odbywa się przez klika działów w firmie co może negatywnie wpływać na funkcjonowanie firmy i jej wyniki!
 • Bo Inwestując w Elektroniczną Książkę Pocztową z Obiegiem Dokumentów by CTI (EKPzOD by Cti) usprawnisz obieg ważnych dokumentów i informacji, oszczędzając czas swój i swoich pracowników!

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.Pliki do pobrania:

    
 • [ID:211] Inwentaryzacja środków trwałych i wyposażenia by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Inwentaryzacja jest nieodłączną procesem związaną z prowadzeniem firmy. Często zdarza się, że ze względu na ilość środków trwałych i wyposażenia, inwentaryzacja staje się niezwykle skomplikowana i uciążliwa. Mając tego świadomość, przygotowaliśmy rozwiązanie, które uprości proces inwentaryzacji do niezbędnego minimum i sprawi, że inwentaryzacja będzie szybka i skuteczna.

  Inwentaryzacja środków trwałych i wyposażenia by CTI to zestaw narzędzi służących do szybkiego i rzetelnego inwentaryzowania środków trwałych i wyposażenia. Korzystając z programu, kolektora danych i drukarki etykiet, możemy sprawić że proces inwentaryzacji w naszej firmie zostanie zautomatyzowany, a dzięki temu będzie szybki i dokładny

  W skład oprogramowania do inwentaryzacji wchodzą trzy kluczowe elementy:
  • Program do importu wyposażenia
   Służy do importu wyposażenia z arkusza Excel do programu Comarch ERP Optima.

  • Wydruk etykiet
   W celu wykonania inwentaryzacji z użyciem kolektora danych, niezbędne jest przygotowanie etykiet, które zostaną naklejone na środki trwałe i wyposażenie.

  • Program do inwentaryzacji środków trwałych i wyposażenia
   Umożliwia inwentaryzację za pomocą kolektora danych. W programie inwentaryzacyjnym użytkownik tworzy dokument inwentaryzacyjny na konkretny dzień. Do stworzonego dokumentu pobierane są z Optimy pozycje dla których chcemy zrobić inwentaryzację - mogą to być zarówno środki trwałe jak i wyposażenie. Następnie skanujemy za pomocą kolektora danych środki trwałe i wyposażenie, które po podłączeniu kolektora do komputera wczytujemy do programu inwentaryzacyjnego. Program automatycznie porówna dane ściągnięte z Optimy z danymi wczytanymi z kolektora i wyliczy różnice inwentaryzacyjne.

   Dokumenty po wypełnieniu będzie można wydrukować w dwóch opcjach:
   - Jako spis z natury z widocznymi elementami wprowadzonymi w kolumnie "stan bieżący"
   - Różnice inwentaryzacyjne na którym będą podane rozbieżności wynikające z różnicy między "ilość wg. spisu", a "stan biezący"

   Dokument różnic inwentarzowych będzie podstawą do wprowadzenia odpowiednich (aktualnych) informacji do Optimy.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:209] Ewidencja Rozproszonego Czasu Pracy by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Ewidencja Rozproszonego Czasu Pracy by CTI (ERCP by CTI) to program który wspomaga kontrolę nad czasem pracy pracowników. Aplikacja została stworzoną z myślą o rejestracji czasu pracy w przedsiębiorstwach wielozakładowych i wielooddziałowych.

  Program jest w pełni zintegrowany z systemem Comarch Optima, dzięki czemu użytkownik aplikacji ma stały i aktualny dostęp do informacji na temat czasu pracy pracowników wszystkich działów, lub całej firmy.

  Działanie programu składa się z następujących etapów:
 • Eksport zestawienia pracowników i projektów poszczególnych działów z programu Comarch Optima;
 • Import zestawienia do programu ERCP by CTI;
 • Uzupełnienia danych w ERCP by CTI;
 • Wyeksportowanie zestawienia z programu ERCP by CTI do arkusza MS Excel;
 • Import zestawienia w programie Comarch Optima z arkusza MS Excel;

  Podstawowe funkcjonalności programu:
 • Usprawnienie pracy działu kadr - dzięki możliwości eksportu danych dotyczących czasu pracy pracowników ogranicza się ryzyko opóźnień i nieprawidłowości w naliczeniu wynagrodzeń.
 • Program pozwala w efektywny sposób przenieść część zadań bezpośrednio na zarządzających w poszczególnych jednostkach i działach firmy;
 • Dostępność i bezpieczeństwo danych - wszystkie informacje dotyczące pracowników są przechowywane w bazie danych i udostępniane tylko osobom uprawnionym;
 • Zmniejszenie ryzyka wprowadzenia błędnych danych - integracja z systemem kadrowo-płacowym Comarch Optima eliminuje ryzyko wystąpienia błędu, wynikające z wielokrotnego wprowadzania danych;
 • podgląd grafiku czasu pracy całej firmy lub działu pracownika.


  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
 • [ID:208] Zarządzanie Towarem na Paletach w Magazynie Wysokiego Składowania by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Współpracując z firmami produkcyjnymi, wykorzystującymi w codziennej pracy magazyny wysokiego składowania, stworzyliśmy aplikację która skutecznie zarządza ruchem palet na magazynie.

  Program ułatwia przygotowanie wieloseryjnej produkcji według zamówienia sprzedaży. Funkcjonowanie programu wspomagane jest przez kody kreskowe umieszczane na każdym elemencie, oraz kolektory danych zintegrowane z systemem CDN XL. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie i precyzyjne zarządzanie stanem magazynowym, oraz jego weryfikację ilościową.

  Dzięki zastosowaniu programu wszystkie informacje na temat palet i ich części składowych dostępne są zarówno z poziomu systemu CDN XL jak i z poziomu kolektora danych. Program daje możliwość przeglądania historii każdej palety będącej na stanie, dzięki czemu operator ma dostęp do informacji na temat czasu stworzenia palety, jej zawartości, jak i przeprowadzonych modyfikacji. Ponadto dzięki systemowi lokalizacji, program daje możliwość szybkiej lokalizacji palety na magazynie.

  Główne korzyści wynikające z użytkowania MWS to:
 • możliwość obsługi magazynu jedynie przy pomocy kolektora,
 • zarządzanie zbiorczymi opakowaniami,
 • identyfikacja lokalizacji towarów na magazynie,
 • współpraca z etykietami,
 • uproszczona procedura zamawiania transportu pod towar widniejący w systemie pod postacią palet.


  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
 • [ID:207] Wydruk tekstowy faktury zbiorczej
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk tekstowy faktury zbiorczej

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:206] Wydruk środka trwałego (dodanie pola opisowego)
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk środka trwałego (dodanie pola opisowego)

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:205] Wydruk realizacji zlecenia
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk realizacji zlecenia

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:204] Wydruk raportu zużycia materiałów w stosunku do założeń z receptur
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk raportu zużycia materiałów w stosunku do założeń z receptur

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:203] Wydruk rachunku zysku i strat z kolumnami PTE
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk rachunku zysku i strat z kolumnami PTE

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:202] Wydruk należności
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk należności

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:201] Wydruk na preliminarzu płatności - IS nalezności
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk na preliminarzu płatności - IS nalezności

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:200] Wydruk KW z rejestru VAT
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk KW z rejestru VAT

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:199] Wydruk KPiR - wg. kategorii
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk KPiR - wg. kategorii

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:198] Wydruk KPiR - lista zapisów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk KPiR - lista zapisów

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:197] Wydruk faktury - wersja anglojęzyczna
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - wersja anglojęzyczna

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:196] Wydruk faktury - tabela z rabatami (dodanie pozycji razem po rabacie)
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - tabela z rabatami (dodanie pozycji razem po rabacie)

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:195] Wydruk faktury - sumowanie pozycji
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - sumowanie pozycji

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:194] Wydruk faktury - proforma z kodem taryfy celnej oraz cenami w PLN oraz EURO
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - proforma z kodem taryfy celnej oraz cenami w PLN oraz EURO

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:193] Wydruk faktury - proforma w walucie
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - proforma w walucie

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:192] Wydruk faktury - korekta wartości
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - korekta wartości

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:191] Wydruk faktury - korekta duplikatu bez rachunku bankowego
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - korekta duplikatu bez rachunku bankowego

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:190] Wydruk faktury - faktura zaliczkowa
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - faktura zaliczkowa

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:189] Wydruk faktury - faktura według zleceń klienta
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - faktura według zleceń klienta

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:188] Wydruk faktury - faktura walutowa
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - faktura walutowa

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:187] Wydruk faktury - dodatkowy rabat
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - dodatkowy rabat

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:186] Wydruk faktury - dodanie masy towarów oraz podsumowań
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk faktury - dodanie masy towarów oraz podsumowań

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:185] Wydruk etykiety - kod kraju dostawcy
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk etykiety - kod kraju dostawcy

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:184] Wydruk etykiet - przedstawiciele wg. atrybutu
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk etykiet - przedstawiciele wg. atrybutu

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:183] Wydruk etykiet - na drukarkę
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk etykiet - na drukarkę

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:182] Wydruk etykiet - do PZ
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk etykiet - do PZ

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:181] Wydruk - zmiana LOGO
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - zmiana LOGO

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:180] Wydruk - zestawienie sprzedaży wg. opiekuna
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - zestawienie sprzedaży wg. opiekuna

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:179] Wydruk - zestawienie realizacji zleceń z kontrolą zasobów magazynowych
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - zestawienie realizacji zleceń z kontrolą zasobów magazynowych

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:178] Wydruk - zestawienie realizacji zleceń wraz z ich wyceną
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - zestawienie realizacji zleceń wraz z ich wyceną

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:177] Wydruk - zestawienie list płac - dodanie nowych elementów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - zestawienie list płac - dodanie nowych elementów

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:176] Wydruk - zaświadczenie o wpłatach na czynsz i media
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - zaświadczenie o wpłatach na czynsz i media

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:175] Wydruk - zaświadczenie o dochodach
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - zaświadczenie o dochodach

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:174] Wydruk - zaświadczenie emeryta/rencisty
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - zaświadczenie emeryta/rencisty

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:173] Wydruk - wynagrodzenie zarzadu i pracowników na potrzeby zestawień RN
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - wynagrodzenie zarzadu i pracowników na potrzeby zestawień RN

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:172] Wydruk - wykaz emerytów i rencistów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - wykaz emerytów i rencistów

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:171] Wydruk - wezwania do zapłaty
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - wezwania do zapłaty

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:170] Wydruk - umowa zlecenie i umowa o dzieło
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - umowa zlecenie i umowa o dzieło

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:169] Wydruk - Umowa o wykonanie
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Umowa o wykonanie

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:168] Wydruk - poszerzenie kolumny Lp.
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - poszerzenie kolumny Lp.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:167] Wydruk - szablon umowy
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - szablon umowy

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:166] Wydruk - specyfikacja załadunku RW
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - specyfikacja załadunku RW

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:165] Wydruk - składka emerytalna pracownika w walucie EURO
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - składka emerytalna pracownika w walucie EURO

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:164] Wydruk - Rozliczenie przedstawicielstwa
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Rozliczenie przedstawicielstwa

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:163] Wydruk - rezerwacja odbiorcy
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - rezerwacja odbiorcy

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:162] Wydruk - potwierdzenie zamówienia
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - potwierdzenie zamówienia

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:161] Wydruk - potwierdzenie zamówienia
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - potwierdzenie zamówienia

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:160] Wydruk - poszerzenie kolumny Lp.
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - poszerzenie kolumny Lp.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:159] Wydruk - pasek wypłaty
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - pasek wypłaty

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:158] Wydruk - paragon i faktura
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - paragon i faktura

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:157] Wydruk - Oświadczenie o przychodach emeryta/rencisty
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Oświadczenie o przychodach emeryta/rencisty

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:156] Wydruk - listy faktur zaliczkowych i korekt faktur zaliczkowych
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - listy faktur zaliczkowych i korekt faktur zaliczkowych

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:155] Wydruk - Nota odsetkowa
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Nota odsetkowa

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:154] Wydruk - Lista WZ
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Bilans z kolumnami PTE

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:153] Wydruk - Lista RKZ
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Lista RKZ

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:152] Wydruk - Lista PZ
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Lista PZ

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:151] Wydruk - lista korekt
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - lista korekt

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:150] Wydruk - Lista faktur z przypisanym opiekunem do kontrahenta
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Lista faktur z przypisanym opiekunem do kontrahenta

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:149] Wydruk - lista faktur sprzedaży
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - lista faktur sprzedaży

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:148] Wydruk - Grupowanie przelewów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Grupowanie przelewów

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:147] Wydruk - Grupa rabatowa dla wybranego kontrahenta w wersji polskiej i angielskiej
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Grupa rabatowa dla wybranego kontrahenta w wersji polskiej i angielskiej

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:146] Wydruk - Ewidencja przemieszczania się wewnątrz składu
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Ewidencja przemieszczania się wewnątrz składu

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:145] Wydruk - Ewidencja dodatkowa - Dowód wewnętrzny + kategorie
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Ewidencja dodatkowa - Dowód wewnętrzny + kategorie

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:144] Wydruk - Ewidencja akcyzy dla urzędu nadzoru stałego
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Ewidencja akcyzy dla urzędu nadzoru stałego

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:143] Wydruk - Duplikat Faktury VAT
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Duplikat Faktury VAT

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:141] Wydruk - Bilans z kolumnami PTE
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Wydruk - Bilans z kolumnami PTE

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:140] Analiza sprzedaży wg. formy płatności
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza sprzedaży wg. formy płatności

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:139] Analiza zmian wartości nierozliczonych dokumentów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza zmian wartości nierozliczonych dokumentów

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:138] Analiza wynagrodzeń brutto
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza wynagrodzeń brutto

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:137] Analiza udziału kontrahentów w sprzedaży
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza udziału kontrahentów w sprzedaży

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:136] Analiza zalegającego towaru
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza zalegającego towaru

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:135] Analiza sprzedaży wg. grup towarowych
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza sprzedaży wg. grup towarowych

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:134] Analiza sprzedaży wg. czasu
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza sprzedaży wg. czasu

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:133] Analiza sprzedaży wg. marży
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza sprzedaży wg. marży

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:132] Analiza sprzedaży z cenami minimalnymi
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza sprzedaży z cenami minimalnymi

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:131] Analia różnicy w cenach zakupu a fakturami zakupu
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analia różnicy w cenach zakupu a fakturami zakupu

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:130] Analiza prowizji handlowców
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza prowizji handlowców

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:129] Analiza obrotów wg. kont
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza obrotów wg. kont

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:128] Analiza na kontach księgowych
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza na kontach księgowych:
 • analiza regionów,
 • analiza kosztów projektu i przychodów projektu,
 • analiza kosztów zarządu.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

 • [ID:127] Analiza kontrahentów po dacie wprowadzenia
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza kontrahentów po dacie wprowadzenia

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:126] Analiza kontrahentów po dacie wprowadzenia
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza kontrahentów po dacie wprowadzenia

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:125] Analiza kont na które zostały zaksięgowane dokumenty
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza kont na które zostały zaksięgowane dokumenty

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:124] Analiza wieku pracownika z podziałem na wydziały
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza wieku pracownika z podziałem na wydziały

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:123] Analiza wg. pracowników na karcie kontrahenta
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza wg. pracowników na karcie kontrahenta

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:122] Analiza średniej struktury zatrudnienia
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza średniej struktury zatrudnienia na dany:
 • wydział,
 • kobieta/mężczyzna.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

 • [ID:121] Analiza średniej struktury zaturdnienia
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza średniej struktury zaturdnienia na dany:
 • rok,
 • liczbę miesięcy,
 • liczbę dni.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

 • [ID:120] Analiza pracownika z podziałem na staż pracy
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pracownika z podziałem na staż pracy

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:119] Analiza limitu urlopowego
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza limitu urlopowego z podziałem na wydziały wykorzystane na konkretny dzień

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:118] Analiza dotycząca preliminarza płatności
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza dotycząca preliminarza płatności

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:117] Analiza sprzedaży wg. marży
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza sprzedaży wg. marży

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:116] Analiza sprzedaży wg. towarów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza sprzedaży wg. towarów z podziałem na handlowców i grupy

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów na temat wydruków.

  [ID:114] Analiza sprzedaży wg. akwizytora
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza sprzedaży wg. akwizytora

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:113] Analiza poprawności korekt faktur
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza poprawności korekt faktur

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:112] Analiza poprawności historii towarów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza poprawności historii towarów

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:111] Analiza otwartych inwentaryzacji
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza otwartych inwentaryzacji

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:110] OptiWagaSynchronizer
  Autor: it64.pl
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  OptiWagaSynchronizer to oprogramowanie współpracujące zarówno z Comarch Optima jak i z wagami firmy RADWAG z serii WPW (http://www.radwag.pl/e-sklep/2a_wpwc.htm?grupa=produkty&dzial=przemyslowe).

  Oprogramowanie umożliwia:
 • wysyłanie do wagi kartoteki towarów,
 • wysyłanie do wagi kartoteki kontrahentów,
 • pobieranie z wagi ważeń oraz generowanie na ich podstawie dokumentów: RO, FA, WZ.

  Więcej informacji na: http://www.it64.pl/opti-b2bl

 • [ID:109] System zamówień Opti B2B
  Autor: it64.pl
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Opti B2B to system zamówień działający bezpośrednio na bazie Optimy. Dzięki integracji z Optimą pokazuje stany magazynowe w czasie rzeczywistym.

  Główne funkcjonalności programu to:
 • złożone zamówienia wskakują do "rezerwacji odbiorcy" i w zależności od ustawień aplikacji blokują lub nie zamówiony towar,
 • ceny widniejące w Opti B2B uwzględniają wszelkie rabaty i upusty jakie zostały przydzielone kontrahentowi w Optimie oraz limit kliencki,
 • istnieje podgląd wystawionych dokumentów dzięki czemu kontrahent otrzymuje informację o wszystkich rezerwacjach, fakturach, fakturach pro-forma,
 • aplikacja wskazuje na czerwono nierozliczone i przeterminowane faktury, a na żółto nierozliczone z ważnym terminem płatności.

  Więcej informacji i demo na: http://www.it64.pl/opti-b2bl

 • [ID:108] Zmiana statusu zlecenia serwisowego
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: Optima

  Funkcja służy do zmiany statusu zlecenia serwisowego, na jeden ze statusów zdefiniowanych w konfiguracji firmy.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:107] Przenoszenie pozycji dziennika do bufora
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: Optima

  Skrypt służy do przenoszenia dekretów księgowych z księgi do bufora.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:106] Nadanie wartości pola na kartotece towarowej
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: Optima

  Funkcja pozwala na nadanie określonej wartości jakiegoś pola na kartotece dla zaznaczonych towarów.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:105] Nadanie atrybutu dla zleceń serwisowych
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: Optima

  Funkcja służy do nadania określonego atrybutu dla zlecenia serwisowego (także do zamkniętego zlecenia).

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:104] Eksport cennika do XML
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: Optima

  Funkcja służy do eksportu cennika towarów z pozycji dokumentu MM do XML - format do importu w Optimie, na innej bazie.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:103] Rozliczenie podwykonawców by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program pozwala na prowadzenie i rozliczenie budżetów dla poszczególnych podwykonawców projektu.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:102] Listonosz by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Masz dosyć chodzenia na pocztę ? Klienci nie dostają dokumentów na czas ? To już przeszłość. Skorzystaj z elektronicznego Listonosza, a obieg dokumentów będzie szybki i sprawny!

  Program Listonosz by CTI to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na elektroniczny przesył dokumentów. Dzięki integracji programu Listonosz by CTI z systemem Comarch ERP Optima operator systemu otrzymuje możliwość błyskawicznego wysłania dowolnego elektronicznego dokumentu do klienta. Wysyłka odbywa się automatycznie o wskazanym przez operatora czasie. Program posiada blokadę podwójnej wysyłki, dzięki czemu każdy dokument domyślnie będzie wysłany tylko raz. Dzięki wykorzystaniu danych z kartoteki kontrahenta (adres e-mail) program sam wie, na jaki adres wysłać konkretny dokument.

  Program umożliwia wysyłanie:
 • dokumentów handlowych takich jak Faktury, Paragony, Faktury Pro-Formy i Rezerwacje odbiorców w formatach PDF
 • dokumentów magazynowych takich jak WZ, RW, WZK, RWS, MM w formie PDF

  Program przechowuje informacje takie jak:
 • czas wysłania dokumentu,
 • czas otrzymania wiadomości,
 • adres odbiorcy,
 • informację o potwierdzeniu odbioru wiadomości przez kontrahenta (opcjonalnie).

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

 • [ID:101] Kancelaria by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Służy do komunikacji z programem kancelaria (wysyłanie i odbieranie maili, zapis uwag od klienta w crm, pobieranie plików).

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:100] Tworzenie Operatorów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program służy do szybkiego tworzenia operatorów z dostępem do pulpitu menadżera. Ponadto program daje możliwość wyboru baz. Jest szczególnie polecany dla biur rachunkowych.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:99] Panel Produkcji
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program umożliwia realizację czynności produkcyjnych z uwzglednieniem pracowników realizujących.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:98] Import Technologii
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program służy do importu technologii do programu CDN XL z pliku excel.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  [ID:97] Import ewidencji dodatkowej
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program służy do importu ewidencji dodatkowej na podstawie pliku XLS.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:96] GeneratorWM
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program umożliwia generowanie dokumentów WM dla dokumentów sprzedaży bez wygenerowanego takiego dokumentu. Umożliwia filtrowanie po magazynie, typie dokumentu i dacie dokumentu.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:95] GeneratorPM
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program umożliwia generowanie dokumentów PM dla dokumentów sprzedaży bez wygenerowanego takiego dokumentu. Umożliwia filtrowanie po magazynie, typie dokumentu i dacie dokumentu.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:94] Cenniki
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program służy do zmiany cen w CDN XL na grupie towarów wybranych na podstawie określonych warunków.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:93] KASK by CTI - Ergonomiczne dodawanie wartości atrybutu na pracownikach
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  KASK by CTI to program umożliwiający przypisywanie pracownikom wartości atrybutów. W programie można określić, które atrybuty będą nadawane pracownikom oraz w jakiej kolejności mają być one wyświetlane na liście.

  Wartości atrybutów przypisuje się w prosty sposób przy użyciu pól tekstowych.
  Listę pracowników można w łatwy sposób sortować oraz filtrować, dzięki czemu praca z programem jest łatwa i wygodna.
  Program posiada również możliwość eksportu szczegółowych danych pracownika do pliku programu MS Excel.


  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:
  [ID:92] Aktualizuj Dane
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program służy do aktualizacji wybranych cen towarów na podstawie pliku XLS w odpowiednim formacie.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:87] Kontrola Płatności by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program służy do analizowania zobowiązań i należności.
  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:86] Kontrola jakości produkcji by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program dedykowany dla ekranów dotykowych na liniach produkcyjnych. Główną funkcjonalnością programu jest identyfikacja osoby i czasu wykonywania poszczególnych elementów.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:85] B2B XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: XL

  B2B XL by CTI to platforma zakupowa służąca do zarządzania procesem realizacji zamówień Internetowych.

  Jest to narzędzie całkowicie zintegrowane z systemem Comarch ERP XL. Dzięki synchronizacji danych (manualnej lub automatycznej) zarówno klient jak i operator systemu Comarch ERP XL mają pełną kontrolę nad procesem zamawiania towaru. Informacje zawarte na platrofmie B2B są odwzorowaniem tego co znajduje się w bazie systemu Comarch ERP XL. Dzięki temu klient ma dostęp do wiarygodnych danych i na bieżąco może sprawdzać informacje dotyczące zamówienia.

  Poprzez B2B klient ma możliwość:
 • wyświetlenia stanu magazynowego danego towaru,
 • wyświetlenie informacji na temat dowolnego towaru (grupa, opis, ceny, atrybyty),
 • sprawdzenia statusu realizacji zamówienia,
 • sprawdzenia statusu dostępnego kredytu kupieckiego,
 • ściągnięcia faktury zakupu.

  Poprzez B2B operator systemu ma możliwość:
 • operator decyduje do jakich informacji klient ma dostęp. Dzięki temu, że B2B jest odzwierciedleniem bazy systemu XL, dostęp może być bardzo szeroki lub bardzo wąski w zależności od preferencji operatora i/lub klienta,
 • synchronizacja danych odbywa się na żądanie lub cyklicznie. Ponadto istnieje możliwość synchronizacji różnych kategorii w różnych częstościach czasu (np. informacje na temat zamówień synchronizują się co 5 minut, a informacje na temat towaru co 6 godzin),
 • istnieje możliwość blokowania kontrahenta w przypadku przeterminowania faktur,
 • operator sam decyduje jaki towar będzie wyświetlał się na platformie B2B,
 • operator sam decyduje o takich parametrach jak ilość towaru, cena, dostępność.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.  Pliki do pobrania:
 • [ID:84] B2B by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  B2B by CTI to platforma zakupowa służąca do zarządzania procesem realizacji zamówień Internetowych.

  Jest to narzędzie całkowicie zintegrowane z systemem Comarch ERP Optima. Dzięki automatycznej synchronizacji danych zarówno klient jak i operator systemu Comarch ERP Optima mają pełną kontrolę nad procesem zamawiania towaru. Informacje zawarte na platformie B2B są odwzorowaniem tego co znajduje się w bazie systemu Comarch ERP Optima. Dzięki temu klient ma dostęp do wiarygodnych danych i na bieżąco może sprawdzać informacje dotyczące zamówienia.

  Poprzez B2B klient ma możliwość:
 • wyświetlenia stanu magazynowego danego towaru,
 • wyświetlenie informacji na temat dowolnego towaru (grupa, opis, ceny, atrybyty),
 • złożenia zamówienie na dany towar,
 • sprawdzenia statusu realizacji zamówienia,
 • sprawdzenia statusu dostępnego kredytu kupieckiego,
 • ściągnięcia faktury zakupu.

  Poprzez B2B operator systemu ma możliwość:
 • operator decyduje do jakich informacji klient ma dostęp. Dzięki temu, że B2B jest odzwierciedleniem bazy systemu Comarch ERP Optima, dostęp może być bardzo szeroki lub bardzo wąski w zależności od preferencji operatora i/lub klienta,
 • synchronizacja danych odbywa się na żądanie lub cyklicznie. Ponadto istnieje możliwość synchronizacji różnych kategorii w różnych częstościach czasu (np. informacje na temat zamówień synchronizują się co 5 minut, a informacje na temat towaru co 6 godzin),
 • istnieje możliwość blokowania kontrahenta w przypadku przeterminowania faktur,
 • operator sam decyduje jaki towar będzie wyświetlał się na platformie B2B,
 • operator sam decyduje o takich parametrach jak ilość towaru, cena, dostępność.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.  Pliki do pobrania:
 • [ID:83] Importy by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program umożliwia import do programu CDN XL różnego rodzaju dokumentów takich jak:

 • zamówienie sprzedaży,
 • faktura zakupu,
 • przyjęcie zewnętrzne,
 • faktura sprzedaży,
 • wydanie zewnętrzne,
 • przyjęcie wewnętrzne,
 • rozchód wewnętrzny,
 • wszelkich innych dokumentów, możliwych do dodania w systemie CDN XL.

  Import danych do CDN XL odbywa się na podstawie danych zawartych w pliku, który może być w formacie CSV, XLS (Excel), XML o określonej strukturze. W zależności od potrzeb klienta dostosowujemy program do posiadanego przez niego formatu pliku. Synchronizacja może być automatyczna - cykliczna na podstawie plików w określonym katalogu lub jednorazowa - przy każdym imporcie klient wybiera plik, z którego program ma zaczytywać dane.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

 • [ID:82] Fakturowanie by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program ułatwia tworzenie wielu faktur jednocześnie na podstawie określonych warunków.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:81] Elektroniczne zamówienia by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program służy do wysyłania kontrahentom wiadomości e-mailowej z informacją o przyjęciu zamówienia i zamówienia w formie PDF, oraz drugiego e-maila podczas potwierdzenia zamówienia.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:80] Certyfikaty by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program umożliwiający zarządzanie certyfikatami. Pozwala na generowanie i wysyłkę certyfikatów w postaci elektronicznej i papierowej. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, których produkty wymagają certyfikatów.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:79] Kurier XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Zmęczyło Cię wypisywanie listów przewozowych ? Zmęczyła Cię walka z firmami spedycyjnymi ? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie pozwalające na skuteczne zarządzanie procesem spedycji. Kurier by CTI umożliwia generowanie pliku (listu przewozowego) z systemu CDN XL do systemu firmy spedycyjnej. Zastosowanie programu sprawia, że przygotowanie listu przewozowego jest szybsze, łatwiejsze, niezawodne.

  Dostępne są wersje programu współpracujące z firmami spedycyjnymi:
 • UPS,
 • DHL,
 • SIÓDEMKA,
 • POCZTEX,
 • FEDEX.

  Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania:
 • automatyzujesz proces spedycyjny,
 • skracasz czas wystawienia listu przewozowego,
 • ograniczasz możliwość wystąpienia pomyłki przy nadawaniu paczki,

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.


  Pliki do pobrania:

 • [ID:78] Akcyza by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program umożliwia elektroniczną ewidencję towaru objętego akcyzą. Program jest szczególnie polecany firmom z branży spirytusowej, paliwowej itp.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:77] Wydruk
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: XL

  Dowolny wydruk dla systemu CDN XL.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów na temat wydruków.

  [ID:76] Zmiana opiekuna
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: XL

  Skrypt umożliwia zmianę opiekuna ustawionego na wszystkich adresach kontrahentów.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:75] Zmiana akronimu
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: XL

  Skrypt umożliwia automatyczną zmianę nowo wprowadzonego akronimu na podstawie określonych parametrów.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:74] Ukrywanie kolumn
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: XL

  Skrypt umożliwia ukrycie wybranych kolumn.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:73] Tworzenie technologii na podstawie innej
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: XL

  Umożliwia tworzenie technologii na podstawie składników wybranej technologii.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:72] Dodatkowe kategorie kontrahentów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: XL

  Dodaje dodatkową zakładkę z możliwością wprowadzenia dodatkowego opisu.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:71] Dodatkowy opis
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: XL

  Dodaje dodatkową zakładkę z możliwością wprowadzenia dodatkowego opisu.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:70] Blokada bufora
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: XL

  Skrypt umożliwia blokowanie byfora dla określonego operatora przy określonym magazynie.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:68] Filtr po WZ bez pobranych zasobów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Filtr
  Integracja z: Optima

  Filtr pozwala ukazać dokumenty WZ, dla których nie zostały pobrane zasoby z dokumentów przychodowych.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:67] Filtr rejestru wg stawki VAT
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Filtr
  Integracja z: Optima

  Filtr pokazujący zapisy rejestru z określoną stawką VAT.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:66] Pokaż ilość dni na dokumentach nierozliczonych
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Filtr
  Integracja z: Optima

  Filtr wyświetla tylko te nierozliczone dokumenty, które są przeterminowane o określoną liczbę dni.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:65] Eksport listy towarów do pliku XML - format dla Agito
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza wraz z plikami pomocniczymi pozwala na wygenerowanie listy towarów w pliku XML do importu dla sklepu Agito.pl, z możliwością wyboru eksportowanej ceny towaru.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:64] Prowizja pracownika
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Aplikacja służy do analizowania prowizji pracownika. Daje możliwość definiowania kwoty dla określonych marży procentowych.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:63] Analiza różnic między ceną zakupu a ceną z faktury zakupu
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Pozowala analizować różnice między bieżącą ceną zakupu a ceną z faktury zakupu.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:62] Analiza sprzedaży wg grup towarowych
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Pozwala analizować sprzedaż wg. grup towarowych.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:61] Analiza salda nierozliczonych dokumentów wg kontrahentów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pokazuje saldo nierozliczonych dokumentów dla poszczególnych kontrahentów w zadanym okresie.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:60] Analiza sprzedaży z ceną zakupu
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pozwala pokazać sprzedaż towarów, wraz z ceną zakupu towaru, z możliwością filtrowania po dacie dokumentu, grupie towarowej oraz grupie kontrahentów.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:59] Analiza marży ze sprzedaży wg opiekuna (pracownika) kontrahenta i kategorii
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pozwala pokazać marżę ze sprzedaży towarów z możliwością filtrowania po opiekunie kontrahenta oraz po kategorii dokumentu.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:58] Analiza sprzedaży wg kontrahenta z określonym atrybutem
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pozwala pokazać sprzedaż towarów dla kontrahentów posiadających określony atrybut

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:57] Analiza zmian nierozliczonych płatności w czasie
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pozwala pokazać zmiany w czasie ilości lub wartości nierozliczonych płatności.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:56] Analizator zalegającego towaru
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pozwala ukazać zalegający na magazynie towar. Ukazuje podsumowanie wartości towarów, z podziałem na okresy co 30 dni, z podanalizą pokazującą podział na poszczególne towary.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:55] Analiza serwisantów po atrybutach
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Pozwala analizować serwisantów po atrybutach.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:54] Sprzedaż uwzględniająca wartość marży i umożliwiająca grupowanie po kontrahentach i towarach
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pozowala obserwować sprzedaż z uwzględnieniem wartości marży i umożliwiająca grupowanie po kontrahentach i towarach.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:53] Analiza kosztów wynagrodzeń dodanie wyboru kategorii
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Ulepszenie dla Analizy kosztów wynagrodzeń w postaci dodania wyboru kategorii

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:52] Analiza kosztów wynagrodzeń
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pozwalająca ukazać podział wynagrodzeń na różne elementy (np. urlopy, składki ZUS, chorobowe).

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:51] Bilanse by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program Bilanse to doskonałe uzupełnienie dla modułu Produkcja Systemu CDN XL. Wprowadza wiele nowych funkcjonalności które nie zostały uwzględnione w podstawowym module. Głównym zadaniem aplikacji Bilanse jest zgromadzenie i pogrupowanie produktów znajdujących się na potwierdzonych zamówieniach sprzedaży oznaczonych dodatkowo jako zaakceptowane do produkcji w danym tygodniu, oraz utworzenie odpowiedniej, zgodnej z założeniami grupowania ilości zleceń produkcyjnych, które następnie będą realizowane za pośrednictwem aplikacji Bilanse.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:50] Cięcie produktów by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program umożliwia podział produktów i towarów znajdujących się na magazynie na mniejsze elementy, automatycznie dzieląc wartość magazynową pojedynczego elementu na nowo powstałe "kawałki".

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:49] Konwersja plików historii bankowej z CSV do MT940
  Autor: Jacek Skalny Lido
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program skierowany do firm oraz biur rachunkowych, które chcą korzystać z importów bankowych. Program przekształca pliki liniowe tzw. CSV na pliki w formacie MT940, które to program Optima zaczytuje jako raporty bankowe. Daje to możliwość szybkiego księgowania oraz rozliczania dokumentów. Program jako niezależny dodatek raportuje nam jakie operacje wygenerował oraz za jaki okres. Dodatkowo ma możliwość modyfikacji danych w trakcie przetwarzania. Konwerter Lido można ustawić dla wielu rachunków oraz dla kilkunastu banków.

  Możliwości rozwiązania:
 • uzupełnianie numeru rachunku gdy brak go w źródle,
 • zakładanie i konwersja wielu rachunków,
 • obsługa kilkunastu banków dostarczających pliki CSV,
 • usuwanie wpłat lub wypłat,
 • usuwanie wpłat lub wypłat wg opisu transakcji,
 • zmiana kolejności zapisów,
 • zmiana dat w operacjach bankowych,
 • zmiana i ujednolicenie wielkości liter,
 • sterowanie znakami podziału lini,
 • raportowanie wyniku końcowego co znajduje się w pliku, który przetwarzamy, jaki jest stan początkowy i końcowy, zakres dat, ilość operacji.

  Więcej informacji na: www.konwerter.com.pl
  Demo dostępne na: DEMO

 • [ID:48] Windykator XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program przeznaczony jest dla firm handlowo-usługowych pracujących na programie Comarch CDN XL. Zadaniem programu jest zautomatyzowanie procesu powiadamiania klienta (dłużnika) o zbliżających się i przekroczonych terminach zapłat za faktury, oraz generowanie i wysyłanie ponagleń zapłaty za pośrednictwem wiadomości e-mail.

  Windykator jest w pełni zintegrowany z systemem CDN XL a to oznacza, że korzysta z bazy klientów i bazy zobowiązań systemu CDN XL dzięki czemu dane o zadłużeniu kontrahentów są pewne i precyzyjne. Program po wstępnym skonfigurowaniu działa automatycznie i sam wie kiedy i kogo powiadamiać. Efektem jest to, że windykacja jest dużo szybsza i bardziej efektywna, a przez to zdecydowanie tańsza.


  Program umożliwia:
  • zautomatyzowanie procesu wysyłania e-mail o zbliżającym się terminie płatności za faktury,
  • wysyłanie ponaglenia zapłaty według indywidualnych ustawień użytkownika (liczba dni przed terminem płatności i po jego upływie),
  • wysyłanie sms z treścią przypominającą o płatności faktury,
  • analizowanie spłat należności za pomocą wskaźników płynności finansowej umieszczonych w programie,
  • możliwość wysyłania informacji (potwierdzenie salda) w określonym z góry terminie. Możliwe jest ustalenie terminu: codziennie, na określony dzień tygodnia, na określony dzień miesiąca, kwartał roku,
  • możliwość przypisywania różnych szablonów e-mail i SMS w zależności od kontrahenta. Możliwość przypisania np. wiadomości w językach obcych lub zaprzyjaźnionym firmom wysyłać informację w innych terminach niż standardowe. Możliwość określenia innej wiadomości dla e-mail i SMS ( dla wiadomości SMS może być znacznie krótsza),
  • umożliwia wysyłanie informacji zbiorczej o płatnościach. Możliwość skonfigurowania wiadomości tak, by program wysłał zbiorczą listę zobowiązań klienta w momencie przekroczenia terminu płatności dokumentu (liczba dni przekroczenia do ustawienia w konfiguracji ),
  • ustalenie godziny wysyłki powiadomień,
  • możliwość zmiany wysyłania informacji do wybranych kontrahentów,
  • obsługa wiadomości w formacie HTML (polskie znaki),
  • wysyłanie zbiorowych emaili w formie newslettera (informacji o promocjach, akcjach marketingowych, życzenia świąteczne itp.),
  • podpisy wiadomości w formacie HTML (grafika, kolory itp),
  • wyszukiwanie wiadomości po numerze dokumentu w historii,
  • możliwość przypisania do kontrahenta email lub telefon osoby kontaktowej,
  • filtry na liście kontrahentów.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:47] Wirtualny sekretariat by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj:
  Integracja z: Optima

  Chciałbyś mieć szybki, sprawny i niezawodny sekretariat ? To proste! Zainwestuj w Wirtualny Sekretariat! Dzięki takiej inwestycji maksymalnie zorganizujesz pracę sekretariatu, minimalizując zbędne koszty!

  Wirtualny sekretariat to innowacyjna aplikacja, dzięki której w postaci portalu www uczestnik zajęć ma dostęp do wszelkich niezbednych informacji i to bez wychodzenia z domu! Wirtualny sekretariat zapewnia bardzo dobry kontakt uczestnika zajęć zarówno ze szkołą jak i z opiekunem grupy.

  Uczestnik zajęć ma dostep do takich informacji jak:
  aktualności, ogłoszenia, newsy,
  grafik zajęć, zmiany grafiku, frekwencja,
  status realizacji płatności,
  elektroniczne dokumenty takie jak: faktury, dokumenty, materiały dydaktyczne,
  uzyskane oceny i zaliczenia.

  Wykładowca (prowadzący zajęcia) ma możliwość:
 • wprowadzać listę obecności,
 • analizować plan zajęć,
 • kontrolować płatności uczestników,
 • rejestrować umowy,
 • ustalać termin płatności,
 • nadzorować harmonogram zajęć i wprowadzać do niego zmiany,
 • umieszczać materiały edukacyjne,
 • bezpośredniego kontaktu z uczestnikami.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
 • [ID:46] Konwerter Optima-Symfonia by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Wychodząc naprzeciw potrzebom Biur Rachunkowych pracujących na programie Symfonia firmy SAGE i obsługujących pod względem księgowym podmioty gospodarcze pracujące na programie handlowym Comarch ERP Optima, przygotowaliśmy aplikację pozwalającą na eksport danych z programu Comarch ERP Optima do programu Symfonia.

  Program O2Symfonia służy do konwertowania danych m.in. faktur sprzedaży, zakupu oraz raportów kasowych stworzonych w systemie Comarch ERP Optima, które po konwersji mogą być zaimportowane do programu księgowego Symfonia. Program O2Symfonia by CTI przeznaczony dla Klientów, którzy są obsługiwani przez Biuro Rachunkowe pracujące na oprogramowaniu SAGE SYMFONIA. Program przeznaczony jest również dla firm, gdzie dział księgowości pracuje na Symfonii, a dział handlowy na Optimie. Dzięki temu rozwiązaniu, można w wyraźnym stopniu przyspieszyć pracę księgowości i wyeliminować pomyłki. Nie trzeba dwukrotnie wprowadzać tych samych dokumentów.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.


  Pliki do pobrania:

    
  [ID:45] Urlopy by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program służy do planowania urlopów i graficznej prezentacji nieobecności pracowników całej firmy lub wybranych grup pracowników.

  Program umożliwia:
 • graficzną prezentację nieobecności na kalendarzu rocznym,
 • podgląd grafiku urlopowego całej firmy, lub z podziałem na działy,
 • planowanie urlopu wypoczynkowego oraz wszystkich nieobecności (urlop macierzyński, urlop okolicznościowy itd. ) przez pracowników,
 • możliwość wprowadzenia zwolnienia chorobowego (L-4),
 • sprawdzenie limitu wykorzystywanego urlopu przez pracowników,
 • drukowanie kart urlopowych,
 • możliwość modyfikacji zaplanowanego urlopu przez pracodawcę lub kierowników działów,
 • sprawdzenie dotychczasowych wykorzystanego urlopu przez pracowników lub kierowników działów,
 • możliwość dowolnej analizy nieobecności za pomocą tabeli przestawnej,
 • podgląd przez pracowników ilości dni pozostałego jeszcze do wykorzystania.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

      
 • [ID:44] System Zarządzania Hotelem. Oprogramowanie hotelowe, gastronomiczne, zabiegowe.
  Autor: MIKRO-SERWIS
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  BIZNES HOTEL firmy MIKRO-SERWIS to system informatyczny dedykowany branżom HoReCa (hotelarstwu, gastronomii) oraz Wellness & SPA, umożliwiający kompleksowe zarządzanie bazą noclegową, gastronomiczna i zabiegową ośrodkom pracującym na Comarch OPTIMA (zarówno indywidualnym obiektom, jak i sieciom placówek). Połączenie możliwości poszczególnych modułów (REZERWACJE, SPA/ZABIEGI, GASTRONOMIA) pozwala na skuteczne kierowanie każdym aspektem działalności.
  Komunikacja BIZNES HOTEL z Comarch OPTIMA odbywa się poprzez API autorstwa MIKRO-SERWIS, co pozwala zminimalizować błędy oraz stanowi gwarancję sprawności i stabilności.

  Integracja obejmuje m.in.:
 • Słownik Kontrahentów-Z poziomu BIZNES HOTEL możemy dodawać kontrahentów do Comarch OPTIMA
 • Cennik-Możemy konfigurować indywidualny cennik usług w Comarch OPTIMA
 • Faktury-Faktura (paragon, wpłata KP) wystawiona w BIZNES HOTEL jest widziana w Comarch OPTIMA
 • Wyciągi bankowe wprowadzane do Comarch OPTIMA widziane są w BIZNES HOTEL.

  Firma MIKRO-SERWIS posiada status Srebrnego Partnera Comarch, a integracja rozwiązania BIZNES HOTEL z Comarch OPT!MA została potwierdzona obecnością na stronie dedykowanej aplikacjom zintegrowanym: www.comarch.pl/erp/oferta/produkty/comarch-optima/aplikacje-zintegrowane

  Więcej informacji na : www.bizneshotel.mikroserwis.pl

      
 • [ID:40] Windykator by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program przeznaczony jest dla firm handlowo-usługowych pracujących na programie Comarch Optima. Zadaniem programu jest zautomatyzowanie procesu powiadamiania klienta (dłużnika) o zbliżających się i przekroczonych terminach zapłat za faktury, oraz generowanie i wysyłanie ponagleń zapłaty za pośrednictwem wiadomości e-mail.

  Windykator jest w pełni zintegrowany z systemem Optima, a to oznacza, że korzysta z bazy klientów i bazy zobowiązań systemu Optima dzięki czemu dane o zadłużeniu kontrahentów są pewne i precyzyjne. Program po wstępnym skonfigurowaniu działa automatycznie i sam wie kiedy i kogo powiadamiać. Efektem jest to, że windykacja jest dużo szybsza i bardziej efektywna, a przez to zdecydowanie tańsza.


  Program umożliwia:
  • zautomatyzowanie procesu wysyłania e-mail o zbliżającym się terminie płatności za faktury,
  • wysyłanie ponaglenia zapłaty według indywidualnych ustawień użytkownika (liczba dni przed terminem płatności i po jego upływie),
  • wysyłanie sms z treścią przypominającą o płatności faktury,
  • analizowanie spłat należności za pomocą wskaźników płynności finansowej umieszczonych w programie,
  • możliwość wysyłania informacji (potwierdzenie salda) w określonym z góry terminie. Możliwe jest ustalenie terminu: codziennie, na określony dzień tygodnia, na określony dzień miesiąca, kwartał roku,
  • możliwość przypisywania różnych szablonów e-mail i SMS w zależności od kontrahenta. Możliwość przypisania np. wiadomości w językach obcych lub zaprzyjaźnionym firmom wysyłać informację w innych terminach niż standardowe. Możliwość określenia innej wiadomości dla e-mail i SMS ( dla wiadomości SMS może być znacznie krótsza),
  • umożliwia wysyłanie informacji zbiorczej o płatnościach. Możliwość skonfigurowania wiadomości tak, by program wysłał zbiorczą listę zobowiązań klienta w momencie przekroczenia terminu płatności dokumentu (liczba dni przekroczenia do ustawienia w konfiguracji ),
  • ustalenie godziny wysyłki powiadomień,
  • możliwość zmiany wysyłania informacji do wybranych kontrahentów,
  • obsługa wiadomości w formacie HTML (polskie znaki),
  • wysyłanie zbiorowych emaili w formie newslettera (informacji o promocjach, akcjach marketingowych, życzenia świąteczne itp.),
  • podpisy wiadomości w formacie HTML (grafika, kolory itp),
  • wyszukiwanie wiadomości po numerze dokumentu w historii,
  • możliwość przypisania do kontrahenta email lub telefon osoby kontaktowej,
  • filtry na liście kontrahentów.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:37] ELZAB Kolektor CE
  Autor: Elzab Soft
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Najnowsza wersja (2.6) programu ELZAB Kolektor CE przyśpiesza i ułatwia przyjęcie i wydawanie towaru, komplementacje sprzedaży i zamówień, inwentaryzację oraz weryfikację cen. Kolektory Windows są przenośnymi komputerami z wbudowanymi wysokiej jakości skanerami, łącznością bezprzewodową WiFi i Bluetooth. Serwer terminali umożliwia połączenie terminala z komputerem za pośrednictwem sieci radiowej lub portu USB.
    
  [ID:36] Analiza generująca zestawienie kont księgowych i kwot z poziomu modułu magazynowego
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pozwala sprawdzić na jakie konta zostały zaksięgowane dokumenty z modułu magazynowego oraz w jakich kwotach. Wynik analizy otrzymujemy w formie tabeli. Analiza może być wykonywana z zastosowaniem filtrów zawartych w Comarch Optima.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:35] Analiza do kontroli zobowiązań i należności
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pozwala wyświetlić w postaci wykresu zmiany w czasie nierozliczonych zobowiązań i należności. Za jej pomocą można obserować zmianę wysokości kwot nierozliczonych dokumentów oraz określać przedziały czasowe które chcemy porównywać.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  [ID:34] Budżetowanie by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Program wspomagający zarządzanie firmą oraz ruchem środków pieniężnych.

  Program:
 • korzysta z zestawień księgowych zawartych w Comarch Optima,
 • pozwala zakładać plan budżetu oraz jego kontrole dla poszczególnych pozycji w/w zestawień,
 • umożliwia dodawanie do budżetów poszczególnych kolumn dla zestawienia księgowego zdefiniowanego w Optimie,
 • oblicza procent wykonania założonego budżetu,
 • umożliwia szczegółowe definiowanie budżetu poszczególnych okresów z zestawienia księgowego oraz pełną kontrolę wykonania budżetu na każdym etapie,
 • umożliwia bieżący podgląd realizacji planów budżetowych co jest znacznym ułatwieniem zarówno dla pracowników jak i zarządu firmy.

  Ponadto dużym atutem programu jest umożliwienie wydruku zestawienia wraz z założonym budżetem. Wydruk ten można traktować jako sprawozdanie z wykonania budżetu. Program charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością i niezawodnością działania.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

 • [ID:33] Kurier by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Zmęczyło Cię wypisywanie listów przewozowych ? Masz dość walki z firmami spedycyjnymi ? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie pozwalające na skuteczne zarządzanie procesem spedycji. Kurier by CTI umożliwia generowanie pliku (listu przewozowego) z systemu Optima do systemu firmy spedycyjnej. Zastosowanie programu sprawia, że przygotowanie listu przewozowego jest szybsze, łatwiejsze, niezawodne.

  Dostępne są wersje programu współpracujące z firmami spedycyjnymi:
 • GLS,
 • K-EX,
 • SIÓDEMKA,
 • UPS,
 • DPD.

  Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania:
 • automatyzujesz proces spedycyjny,
 • skraczas czas wystawienia listu przewozowego,
 • ograniczasz możliwość wystąpienia pomyłki przy nadawaniu paczki.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.


  Pliki do pobrania:

 • [ID:30] Listonosz XL by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Masz dosyć chodzenia na pocztę ? Klienci nie dostają dokumentów na czas ? To już przeszłość. Skorzystaj z elektronicznego Listonosza, a obieg dokumentów będzie szybki i sprawny!

  Program Listonosz by CTI to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na elektroniczny przesył dokumentów. Dzięki integracji programu Listonosz by CTI z systemem Comarch ERP XL operator systemu otrzymuje możliwość błyskawicznego wysłania dowolnego elektronicznego dokumentu do klienta. Wysyłka odbywa się automatycznie o wskazanym przez operatora czasie. Program posiada blokadę podwójnej wysyłki, dzięki czemu każdy dokument domyślnie będzie wysłany tylko raz. Dzięki wykorzystaniu danych z kartoteki kontrahenta (adres e-mail) program sam wie, na jaki adres wysłać konkretny dokument.

  Program umożliwia wysyłanie:
 • dokumentów handlowych takich jak Faktury, Paragony, Faktury Pro-Formy i Rezerwacje odbiorców w formatach PDF
 • dokumentów magazynowych takich jak WZ, RW, WZK, RWS, MM w formie PDF

  Program przechowuje informacje takie jak:
 • Czas wysłania dokumentu
 • Czas otrzymania wiadomości
 • Adres odbiorcy
 • Informację o potwierdzeniu odbioru wiadomości przez kontrahenta (opcjonalnie)

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.


  Pliki do pobrania:
 • [ID:28] Q-Budżet
  Autor: Q-Horse Software
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  System planowania budżetu Q-Budżet przeznaczony jest dla jednostek administracji samorządowej: Urzędów Miasta, Urzędów Gminy, Starostw i jednostek organizacyjnych. Wspiera układ zadaniowy oraz tradycyjny! Obejmuje wszelkie zagadnienia dotyczące budżetowania, zaczynając od konstrukcji projektu budżetu przez zarządzanie jego zmianami po kompleksowe analizy wykonania.

  Więcej informacji na: www.q-horse.pl

    
  [ID:27] Q-Analiza
  Autor: Q-Horse Software
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  System Q-Analiza to uniwersalne narzędzie pozwalające na swobodną analizę danych zawartych w systemie ERP (Comarch OPT!MA lub innych). Pozwala na analizowanie danych rzeczywistych z bazy danych oraz na drukowanie raportów.

  Więcej informacji na: www.q-horse.pl

    
  [ID:23] A posteriori - Analizy controllingowe dla MSP
  Autor: F.H.U. OrderSoft
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Program A posteriori to rozwiązanie, które razem z systemami Comarch tworzy idealne narzędzie do nowoczesnego zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem z wykorzystaniem controllingu. Dzięki tym innowacyjnym aplikacjom poznasz prawdziwą wartość wszystkich zgromadzonych danych. Wiedza dostarczona przez system zrekompensuje koszty ich ewidencjonowania i pozwoli na ich efektywne wykorzystanie.

  Nieograniczona możliwość dynamicznego analizowania danych za pomocą trójwymiarowego i interaktywnego wykresu sprawi, że A posteriori będzie najcenniejszym narzędziem wspomagającym podejmowanie racjonalnych decyzji. A posteriori jest obecnie jedynym na polskim rynku rozwiązaniem służącym do tworzenia zaawansowanych analiz, przygotowanym z myślą o potrzebach sektora MSP.

  Dzięki A posteriori otrzymają Państwo:
 • Zawsze aktualne informacje prezentowane w po-staci czytelnego i przejrzystego trójwymiarowego wykresu oraz tabel,
 • Nieograniczoną możliwośd analizy danych zebranych w bazie Comarch - w dowolnym stopniu szczegółowości,
 • Rozwiązanie gotowe do użycia zaraz po prostej instalacji, nie wymagające specjalnej platformy sprzętowej ani oprogramowania,
 • Możliwośd tworzenia nowych przestrzeni analitycznych oraz modyfikowanie istniejących - dzięki kreatorowi przestrzeni,
 • Intuicyjną i szybką nawigację po danych zebra-nych zarówno na wykresie, jak i w tabeli.

  Więcej informacji na www.aposteriori.pl

    
 • [ID:22] Pokaż niezerowe stany magazynu
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Filtr
  Integracja z: Optima

  Filtr pokazuje na kartotece zasobów magazynowych, te towary które posiadają zasoby magazynowe. W przeciwieństwie do oryginalnej funkcji Comarch Optima (Zerowe) pokazuje również te towary, gdzie ilość na magazynie i rezerwacja jest równa.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  [ID:21] Usuwanie anulowanych dokumentów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: Optima

  Skrypt służy do wyciągnięcia do bufora anulowanych dokumentów. Skrypt działa w oparciu o tabelę zaznaczeń i w przeciwieństwie do narzędzi COMARCH daje możliwość usunięcia dokumentów nawet wtedy, gdy dokument anulowany ma ten sam numer co dokument prawidłowy znajdujący się na liście dokumentów.
  Uwaga! Po wyciągnięciu dokumentu do bufora należy go usunąć. Modyfikacja i ponowne zatwierdzenie może spowodować błędy w stanach magazynowych lub rezerwacjach na towarze.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

      
  [ID:18] Blokada daty
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: XL

  Skrypt umożliwia blokadę zapisu dokumentu zamówienia sprzedaży (ZS). Jeśli termin realizacji zamówienia dla nagłówka wypada na dzień różny od wtorku lub czwartku w przypadku próby zapisu zamówienia o dacie innej niż określonej w skrypcie (wtorek lub czwartek), wyświetlany jest komunikat o błędnej dacie.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  [ID:17] Apteka KS-OPTIMA by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: Optima

  Prowadzisz aptekę i korzystasz z programu KS - AOW (KS Apteka - Windows)? Twój księgowy używa Comarch Optima? Skorzystaj z rewelacyjnego rozwiązania łączącego KS Apteka z Comarch Optima i ułatw sobie pracę!

  Program KS-OPTIMA jest przeznaczony dla Biur Rachunkowych pracujących na systemie Comarch Optima i mających wśród swoich klientów podmioty gospodarcze prowadzące sprzedaż przy pomocy systemu KS-Apteka. Dzięki temu programowi możemy przenosić dane w postaci faktur sprzedaży i zakupu z Apteki do Biura Rachunkowego (Działu Księgowości). Program służy do konwersji plików generowanych przez program apteczny firmy KamSoft do plików rozumianych przez program Comarch Optima, oraz Comarch Klasyka!

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  Pliki do pobrania:

  [ID:16] Gemekis e-Dystrybucja.
  Autor: HSi Sp. z o.o.
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Gemekis to system zamówień internetowych w pełni współpracujący z systemami ERP klasy CDN XL. Pełna elastyczność systemu sprawia, że sprawdza się on w każdej firmie która chce wykorzystać internet do dystrybucji , subdystrybucji lub sprzedaży bezpośredniej swoich produktów. System charakteryzuje się dużą wydajnością. Nie posiada ograniczeń licencyjnych na ilość użytkowników, serwerów czy procesorów. Szybkość działania to jeden z jego najważniejszych atutów.

  Więcej informacji na www.gemekis.pl

  [ID:15] Avery Printing - Torwegge by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Główne założenie programu to kontrola jakości i drukowania etykiet zbiorczych.

  Program Avery Printing - Torwegge został stworzony do procesu drukowania etykiet na opakowaniach zbiorczych. Każda etykieta posiada swój indywidualny numer (numer seryjny) pozwalający na pełną identyfikację wyrobu gotowego. Dzięki zastosowanej metodzie kontroli wyprodukowanych elementów poprzez kody kreskowe nie ma możliwości wystąpienia błędu związanego ze złym skompletowaniem opakowania zbiorczego. W programie istnieje możliwość przypisywania indywidualnych wzorców etykiet zbiorczych w zależności od kontrahenta.


  Program w wersji 1.3 - posiada wiele usprawnień w stosunku do pierwowzoru.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  [ID:14] Konstruktor by CTI
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Program
  Integracja z: XL

  Program Konstruktor służy do tworzenia wizualizacji dowolnego produktu (w tym przypadku drzwi). Głównym założeniem programu jest kontrola produkowanych wyrobów na stanowiskach roboczych w zakładzie produkcyjnym.

  Program jest w pełni zintegrowany z systemem CDN XL. Podczas procesu produkcyjnego na stanowisku produkcyjnym wyświetlana jest wizualizacja wyrobu gotowego (w tym przypadku drzwi). Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownik montujący podzespoły (elementy) zgodnie z zamówieniami z programu CDN XL powinien uniknąć popełnienia błędu. Oprócz kontroli bieżącej podczas procesu produkcyjnego kontrola może następować również podczas pakowania wyrobu i sprawdzaniu przez kontrolera jakości. Kontroler za pomocą czytnika kodów kreskowych sprawdza numer zlecenia i weryfikuje na monitorze komputera wygląd wyrobu z rzeczywistym wyrobem.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  [ID:13] Analiza sprzedaży wg kwartałów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pozwala pokazać sprzedaż wg faktur. Ukazuje je z podziałem na kwartały z możliwością filtrowania wg. grupy towarów i porównywania kwartałów między sobą. Pod uwagę jest brana grupa która jest przypięta jako grupa domyślna na kartotece.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

      
  [ID:12] Analiza sprzedaży wg lat
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Analiza
  Integracja z: Optima

  Analiza pokazuje sprzedaż wg faktur. Ukazuje je z podziałem na lata z możliwością filtrowania wg. grupy towarów. Pod uwagę jest brana grupa która jest przypięta jako grupa domyślna na kartotece.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

      
  [ID:11] Pokaż kontrahentów bez obrotów w okresie z nierozliczonymi płatnościami
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Filtr
  Integracja z: Optima

  Filtr pokazuje kontrahentów którzy w okresie od daty podanej przez użytkownika do aktualnej daty nie mają wystawionych faktur, ale mają zaległości płatnicze.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  [ID:10] Wydruk
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Wydruk
  Integracja z: Optima

  Dowolny wydruk dla systemu Optima.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów na temat wydruków.

  [ID:8] Usuwanie hasła Administratora
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Skrypt
  Integracja z: Optima

  Skrypt ten służy do usunięcia hasła administratora programu Comarch Optima. Skrypt usuwa hasło w bazie CDN_Konfiguracja na użytkowniku ADMIN.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

  [ID:6] Pokaż faktury bez przypisanego opiekuna
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Filtr
  Integracja z: Optima

  Filtr działa na liście dokumentów i pokazuje dokumenty z tymi kontrahentami którzy nie maja przypisanego opiekuna (operatora lub pracownika) na kartotece kontrahenta.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  [ID:3] Pokaż opiekunów kontrahentów
  Autor: CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Rodzaj: Filtr
  Integracja z: Optima

  Filtr do programu Comarch OPTIMA służy do wyświetlenia na liście kontrahentów (słownik kontrahentów) listy tylko tych kontrahentów którzy mają przypisanego w formularzu kontrahenta na zakładce dodatkowe pracownika odpowiedzialnego (opiekuna). Po włączeniu filtr prosi o wybranie z listy pracowników aktywnych tego pracownika którego kontrahentów chcemy zobaczyć.

  ZAPYTAJ O PROJEKT i uzyskaj więcej szczegółów.

    
  CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
  Zygmunt Wilder
  44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
  Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl