Systemy Comarch ERP 12% taniej!

Szanowni Państwo!
Tylko w grudniu możesz kupić systemy Comarch ERP 12% taniej! Oferta dotyczy systemów Comarch ERP XT, Optima, Altum oraz XL.
W przypadku zakupu systemu w modelu usługowym (w chmurze) rabat 12% dotyczy opłat miesięcznych przez pierwsze 12 miesięcy.
Wszystkie nasze systemy są zgodne z przepisami i gotowe na JPK.
Zapraszamy do kontaktu
Comarch ERP XL 2016.1!

Jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP XL 2016.1, w której uwzględniono szereg nowych funkcjonalności. Wiele z nich dotyczy obszarów logistyki, produkcji, a także księgowości.

Chętnych do poznania szczegółów i dokonania ewentualnego podniesienia wersji prosimy o kontakt z opiekunami.
Comarch ERP Optima 2016.1.1!

Jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2016.1.1.

Z przyjemnością informujemy, że system Comarch ERP Optima został rozbudowany o szereg funkcji związanych z nadchodzącymi zmianami w przepisach podatkowych w 2016 roku.
Zmiany w nowej wersji Comarch ERP Optima związane ze zmianami w przepisach:
 • Udostępniliśmy nową deklarację PIT-37(22) obowiązującą za rok 2015.
 • Wprowadziliśmy możliwość naliczenia deklaracji rocznych na nowych formularzach obowiązujących za rok 2015.
 • Wyłączyliśmy konieczność uzupełniania załącznika ORD-ZU na korektach deklaracji składanych od 01.01.2016.
 • Zaktualizowaliśmy zestawienia księgowe oraz plan kont dla jednostek budżetowych.
 • Dodaliśmy możliwość prowadzenia ewidencji produktów rolnych w stawce 2% w Ewidencji Ryczałtowej.
 • W związku ze zmianami przepisów od 1.01.2016 r. dodaliśmy nową standardową nieobecność Urlop opiekuńczy kp 188 (2dni)/godz., która związana jest z nowym limitem Urlop opiekuńczy kp.188/godz. Nieobecność ta rozliczana jest godzinowo.

Szczegółowy opis wprowadzonych zmian znajduje się w ulotce informacyjnej.
Historia naszej siedziby

Mamy dla Was coś specjalnego! Poznajcie proszę historię naszej siedziby. Miejsca gdzie łączy się historia XIX-wiecznego pięknego budynku z najnowsza technologią IT! Przedstawiamy Wam szczyptę historii starego i
Comarch ERP Optima 2016.0.1!

Jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2016.0.1.

Nowa odsłona systemu to dostosowanie programu do zmian w przepisach prawnych oraz wiele nowości, które w dużym stopniu wzbogacają atrakcyjność systemu i poprawiają jego ergonomię.

159 - to liczba nowości i ulepszeń, które wprowadziliśmy w nowej wersji. Dzięki nim praca z programem staje się jeszcze szybsza i łatwiejsza.

Zmiany w nowej wersji Comarch ERP Optima związane ze zmianami w przepisach:
 • Wprowadziliśmy uproszczone zestawienia księgowe dla jednostek małych oraz zaktualizowaliśmy zestawienia dla pozostałych jednostek.
 • Dodaliśmy możliwość wysyłki deklaracji: VAT-UE(3), VAT-UEK(3), VAT-27(1) do systemu e-Deklaracje za pomocą podpisu niekwalifikowanego.
Nowości Comarch ERP Optima 2016.0.1, które zasługują na szczególną uwagę:
 • Wprowadziliśmy mechanizm weryfikacji e-Deklaracji wysyłanych z programu Comarch ERP Optima. Przed wysłaniem deklaracji następuje porównanie dokumentu ze schematem dokumentu elektronicznego.
 • Umożliwiliśmy wskazanie domyślnej waluty dla kontrahenta.
 • Dodaliśmy możliwość wystawiania dokumentów według określonego algorytmu netto lub brutto niezależnie od typu kontrahenta.
 • Umożliwiliśmy wystawienie oraz eksport Awizo wysyłki w formacie EDI do sieci handlowej Leroy Merlin.
 • Wprowadziliśmy możliwość wystawienia Faktury VAT marża w walucie obcej.
 • Umożliwiliśmy wystawienie korekty podatku VAT do dokumentu Przyjęcia Zewnętrznego.
 • Umożliwiliśmy przekształcenie Przyjęcia Zewnętrznego do Wydania Zewnętrznego w sytuacjach, w których towar przyjmowany jest pod konkretne zamówienie Klienta.
 • Dodaliśmy możliwość zaimportowania towarów na dokumenty handlowe i magazynowe poprzez plik z rozszerzeniem .txt lub .csv.
 • Umożliwiliśmy generowanie zadań cyklicznych w celu usprawnienia procesu harmonogramowania tych zadań, których realizacja powtarza się w regularnych odstępach czasu w module CRM.
 • Wprowadziliśmy możliwość dodatkowego filtrowania dokumentów, które mają być wykazane na potwierdzeniu salda w przypadku seryjnego generowania potwierdzeń salda, jak również przy dodawaniu ręcznym.
 • Umożliwiliśmy rozliczenie delegacji bez automatycznego generowania zapisu kasowego.
 • Dodaliśmy możliwość podglądu powiązań pomiędzy rozliczeniami prowadzonymi w module Kasa/Bank z rozrachunkami dokonywanymi na kontach księgowych.
 • Wprowadziliśmy możliwość otwierania raportu kasowego/bankowego bezpośrednio z poziomu dodawanych dokumentów do Rejestrów VAT oraz Ewidencji dodatkowej.
 • Wprowadziliśmy funkcjonalność umożliwiającą odnotowanie i rozliczanie pracy na część etatu w trakcie dodatkowego urlopu macierzyńskiego lub w trakcie urlopu rodzicielskiego.
 • Dodaliśmy nowe opcje wliczania dodatków stałych do podstawy wynagrodzenia za czas urlopu i ekwiwalentu za urlop.
  Szczegółowy opis wprowadzonych zmian znajduje się w ulotce informacyjnej.
Startuj z Rabatem!

Szanowni Państwo!

Dla wszystkich nowych klientów chcących rozpocząć przygodę z Comarch ERP Optima przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną promocję „STARTUJ Z RABATEM”. Promocja przewiduje 20% rabatu na zakup dowolnych modułów Comarch ERP Optima w modelu stacjonarnym.

Promocja skierowana jest dla nowych klientów, nie posiadających instalacji Comarch ERP Optima. Promocja jest ograniczona czasowo do 31 grudnia 2015r.

Startuj z rabatem, startuj z CTI!
Comarch ERP XL 2016!

Jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP XL 2016, w której uwzględniono aż 917 nowych funkcjonalności. Wiele z nich dotyczy obszarów logistyki, produkcji, a także księgowości.

Chętnych do poznania szczegółów i dokonania ewentualnego podniesienia wersji prosimy o kontakt z opiekunami.
Comarch ERP Optima 2015.7.1!

Jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2015.7.1. Najważniejszą zmianą w nowej wersji systemu Comarch ERP Optima 2015.7.1 jest zaktualizowany wzór dokumentu elektronicznego do wysyłki następujących deklaracji do systemu e-Deklaracje: VAT-7(15) oraz VAT-27(1).
Wprowadziliśmy także zmiany niezbędne do uruchomienia synchronizacji struktury podległościowej pomiędzy bazami Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Wymagana wersja Comarch ERP XL 2016.0.

Pozostałe zmiany w Comarch ERP Optima 2015.7.1:
 • Poprawiono wysyłkę e-deklaracji VAT-7K. W wersji formularza 8 była ona eksportowana jako deklaracja miesięczna, a nie kwartalna.
 • Przywrócono poprawne działanie programu na załączniku VAT-ZD o typie Zakup - faktury korygujące podsumowywane są jako dokumenty zapłacone.
 • Poprawiono naliczanie składki zdrowotnej dla pracowników posiadających więcej niż jedną wypłatę w miesiącu oraz określony rodzaj i specyficzne kwoty elementów.
Szczegółowy opis wprowadzonych zmian znajduje się w ulotce informacyjnej.
Najgorętsza premiera lata! - Produkcja by CTI 4.0

Już jest! Produkcja do Comarch ERP Optima w przełomowej wersji 4.0!

Najistotniejsze zmiany i usprawnienia to:
 • możliwość kalkulacji ceny wyrobu gotowego na podstawie wielu parametrów,
 • możliwość połączenia zasobu produkcyjnego z pracownikiem,
 • możliwość tworzenia zleceń bez konieczności przypisywania pracownika,
 • możliwość przypisania pracowników do zlecenia bez podziału na poszczególne ilości, jakie mają wykonać,
 • możliwość wprowadzenia dostępności zasobu w ciągu dnia,
 • możliwość ustalenia czasu pracy zasobu (np. maszyny w jednym procesie wytwórczym) na daną ilość wyrobu,
 • wyróżnienie na wykresie Gantta konfliktów wykorzystania tego samego zasobu w tym samym czasie,
 • możliwość wyłączenia obsługi magazynów produkcyjnych - wydania surowca oraz kontroli wyrobu,
 • wprowadzenie nowych filtrów,
 • zwiększona wydajność programu.

Dodatkowe usprawnienia to wprowadzenie dwóch dodatkowych modułów uzupełniających i wspomagających pracę modułu Produkcja by CTI:
 • Zarządzanie Zasobami by CTI - moduł, który służy do planowania produkcji w czasie rzeczywistym.
 • Panel Produkcyjny by CTI - moduł, który służy rejestracji czasu pracy w zleceniu (umożliwia obsługę produkcji za pomocą dotykowych paneli produkcyjnych).

Demo, dokumentacja filmowa, opis programu, oraz pełna lista zmian wprowadzonych do nowej wersji dostępne na: Moduły dodatkowe.
Comarch ERP Optima 2015.6.1!

Już jest dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2015.6.1.

Zmiany w nowej wersji Comarch ERP Optima związane ze zmianami w przepisach:
 • Umożliwiono naliczenie deklaracji VAT na nowych formularzach obowiązujących za okres rozliczeniowy od lipca 2015 roku: VAT-27(1), VAT-7(15), VAT-7D(6), VAT-7K(9), VAT-9M(4).
Szczegółowy opis wprowadzonych zmian znajduje się w ulotce informacyjnej.

Plik instalacyjny dostępny jest po linkiem: Comarch ERP Optima 2015.6.1
repliki zegark
Najgorętsza premiera jesieni! - Produkcja by CTI v3.18
Już jest! Produkcja do Comarch ERP Optima w przełomowej wersji v3.18!

Szanowni Państwo, ze względu na ogromne zainteresowanie modułem Produkcji do Comarch ERP Optima opracowaliśmy przełomową wersję 3.0, która wprowadza wiele nowości i zmian. Wersja 3.0 jest następstwem wielu sugestii i uwag jakie zostały nam przekazane podczas przeprowadzanych wdrożeń a także zapytań funkcjonalnych, które na bieżąco otrzymujemy zarówno od Partnerów Comarch jak i od klientów. Serdecznie dziękujemy za wszystkie sugestie i zapraszamy do zapoznania się z nowościami!

Demo, dokumentacja filmowa, opis programu, oraz pełna lista zmian wprowadzonych do nowej wersji dostępne na: Opis modułu
Produkcja by CTI!!!
Szanowni Państwo !

Już jest! Pierwszy w Polsce moduł produkcji w pełni zintegrowany z systemem Comarch ERP Optima!

Moduł posiada funkcjonalność pozwalającą na obsługę praktycznie każdego procesu produkcyjnego u klienta. W zależności od zastosowanej wersji programu, można go stosować w produkcji jednostkowej, lub wielkoseryjnej używając na produkcji : kart pracy (przewodników), paneli dotykowych i/lub czytników kodów kreskowych. Można również wprowadzać dane do programu ręcznie z notatek pracowników produkcji.


Zapraszamy po szczegóły na www.partnercomarch.com.pl
SaldeoSMART - Program do odczytywania papierowych faktur
WWW.PartnerCOMARCH.com.pl przedstawia
SaldeoSMART - Program do odczytywania papierowych faktur


SaldeoSMART to nowoczesna aplikacja wyprodukowana przez BrainSHARE IT sp. z o.o., dedykowana dla Comarch ERP Optima, która odczytuje z faktur papierowych dane potrzebne do księgowania (numer dokumentu, daty, dane kontrahenta, kwoty netto i VAT wg. stawek, numer konta bankowego).
Pozwala to na wyeksportowanie ich do pliku i import w programie księgowym.

Dzięki temu rozwiązaniu:
- ograniczysz koszty związane z przetwarzaniem dokumentów (nawet do 50%),
- oszczędzisz czas, który wcześniej zajmowało ręczne przepisywanie danych z faktur do programu,
- wszystkie dokumenty będą dostępne w elektronicznym archiwum dokumentów 24h / dobę,
- zwiększysz efektywność pracy pracowników,
- obsłużysz więcej dokumentów w tym samym czasie.

SaldeoSMART odczytuje faktury i rachunki:
- w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz włoskim
- niezależnie od ich formatu graficznego (układu),
- drukowane na dowolnej drukarce (laserowej, atramentowej, igłowej).


Zapraszamy na www.saldeosmart.pl/

Korzystanie z aplikacji SaldeoSMART to przyszłość w księgowości!
Nowa wersja Comarch ERP Optima 2013.7.1
xJuż dostępna! Nowa wersja Comarch ERP Optima 2013.7.1

Wersja jest zgodna z najnowszymi zmianami w przepisach:

W związku z wejściem w życie 1.09.2013r. nowelizacji ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, wprowadzono zmiany w liczeniu podstawy składek emerytalno-rentowych dla osób na urlopach wychowawczych. Od września podstawa ta nie może być niższa niż 75% minimalnej płacy, ani wyższa niż 60% prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia miesięcznego przyjętego do ustalenia kwoty ograniczenia rocznej podstawy wymiaru składek.

Nowości Comarch ERP Optima 2013.7:

Wprowadzono dwukierunkową synchronizację z Comarch ERP XL. Umożliwiono automatyczne dodawanie, aktualizację i usuwanie wydziałów, projektów i lokalizacji równocześnie w bazie Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, niezależnie od tego, z poziomu którego z tych programów wykonana zostanie dana operacja. Wymagana jest wersja Comarch ERP XL 2013.6.

Szczegółowy opis wprowadzonych zmian znajduje się w ulotce informacyjnej

Plik instalacyjny dostępny jest po linkiem: Comarch ERP Optima 2013.7.1
Najnowsza wersja Comarch Optima 2012.3.1
Udostępniliśmy nową wersję Comarch OPT!MA 2012.3.1, w której:
Wprowadzono nową deklarację AKC-WW - termin składania pierwszej deklaracji (za styczeń 2012) to 25-03-2012.
Umożliwiono księgowanie kwoty akcyzy na węgiel z dokumentów handlowych oraz z deklaracji AKC-WW.
Zintegrowano Comarch OPT!MA z Comarch Mobile - Mobilny Sprzedawca w wersji 1.6 na platformę Android.
Zmieniono wyliczanie korekty rocznej podatku naliczonego na deklaracji VAT składanej za pierwszy okres danego roku, zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy o podatku od towarów i usług.
Zmieniono sposób wyliczania zaliczek na podatek dochodowy (PIT-36, PIT-36L i CIT-8) za ostatni okres rozliczeniowy danego roku, na podstawie ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw Dz. U. 201 poz. 1542. z 2009 roku.
Zaktualizowano e-Deklarację CIT-8(21) zgodnie ze zmienionym wzorem.
Umożliwiono wskazanie identyfikatora na deklaracje PIT dla pracownika - czy PESEL (domyślnie), czy NIP.
Większy rabat w promocji Comarch OPT!MA
Szanowni Państwo,

20% - tyle wynosi od dziś rabat przy zakupie Comarch OPT!MA. Pieniądze są do wydania w internetowej galerii handlowej iMall24.
Dla NOWYCH Klientów Comarch OPTIMA Analizy BI 30% taniej !
Dla naszych nowych klientów przygotowaliśmy specjalną promocję na moduł Comarch OPT!MA Analizy BI. Promocja trwa do końca lutego i umożliwia nowemu klientowi Comarch OPT!MA zakup modułu z 30% zniżką. Po tym terminie do końca marca rabat będzie wynosił tylko 20%.

Nowy Comarch OPT!MA Analizy Business Intelligence to intuicyjne narzędzie służące do budowania raportów i analiz na bazie informacji wprowadzonych do programu Comarch OPT!MA.
Moduł Comarch OPT!MA Analizy BI jest obecnie jednym narzędziem typu business intelligence przeznaczonym dla małych i średnich firm o tak intuicyjnym interfejsie
i bogatej funkcjonalności.
KONKURS !!! Wybieramy najlepsze Biuro Rachunkowe !
Rozpoczął się konkurs "Najlepsze Biuro Rachunkowe", w którym udział biorą wszystkie podmioty księgowe promujące się na portalu www.iksięgowosc24.pl
Klienci biur na ich wizytówkach na portalu będą mogli dokonać oceny jakości świadczonych usług księgowych. Zwycięzcą zostanie to biuro, które uzyska najwięcej ocen.

Zostań najbardziej wartościowym Biurem Rachunkowym w Polsce i zdobądź:

bezpłatną Asystę Comarch OPT!MA na cały rok,
bezcenne rekomendacje i oceny klientów, które pomogą pozyskać nowych klientów na przełomie roku.
W konkursie mogą wziąć udział również użytkownicy 3 miesięcznych kont testowych.
"Wiesz jak lubisz robić zakupy! A czy wiesz jak robią to Twoi klienci? "
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie internetowe, które odbędzie się dnia 28.11.2011. Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jak zwielokrotnić siłę rażenia sprzedaży
poprzez jej optymalizację w różnych kanałach.
Dzięki nowoczesnej technologii wydzielanie osobnych zestawów asortymentu dla każdego kanału sprzedaży (sklep internetowy, sklep tradycyjny, Allegro, porównywarki cen,
czy też wirtualna galeria handlowa) należy do przeszłości, podobnie jak pracochłonne przekazywanie zamówień do centrali.
Nowoczesne oprogramowanie monitoruje bieżący stan zapasów we wszystkich hurtowniach jak i sklepach równocześnie kompleksowo analizując taką dystrybucję
we wszystkich kanałach.

Szkolenie jest dedykowane dla wszystkich przedsiębiorców, niezależnie od wielkości firmy jaką zarządzają.
Na szkoleniu dowiesz się jak proste jest takie zarządzanie dzięki oprogramowaniu Comarch ERP.

Nie musisz wychodzić z domu czy biura. Zarejestruj się, w dniu szkolenia zaloguj się na stronie webinarium i zdobądź wiedzę, która pozwoli na rozwój Twojego biznesu.
Nowe funkcje w Windykatorze by CTI !!!
Mamy przyjemność poinformowania Państwa iż dostępna już jest nowa ulepszona wersja programu Windykator by CTI 2.1.1.


- Wprowadzono modyfikacje okna z historią wysłanych e-mail i SMS.
Nowe okna pozwalają na dowolne sortowanie informacji, filtrowanie
w każdym polu oraz grupowanie informacji.
- Wprowadzono możliwość seryjnego wysyłania SMS.
- W oknie seryjnego wysyłania e-mail wprowadzono możliwość wizualnego tworzenia wiadomości przetwarzanych automatycznie
na kod html.
- Dodano funkcję umożliwiającą wstawianie tabelek do szablonu wiadomości.
- W konfiguracji dodano przełącznik umożliwiający sortowanie płatności
w wiadomościach seryjnych po terminie płatności.
Wersja wcześniejsza posiadała sortowanie wg numeru dokumentów.
- Dodano wzorcowe szablony wiadomości zarówno e-mail jak i SMS.

Wejdź na www.partnerCOMARCH.pl i sprawdź nowe funkcjonalności w Windykatorze by CTI !!!
Uwaga!!!
Poszerzamy swoją ofertę w ramach programu Comarch OPT!MA o nowy moduł Analizy Business Intelligence.
Comarch OPT!MA Analizy Business Intelligence daje możliwość uzyskiwania szybkiego dostępu do potrzebnych informacji. Dodatkowy moduł pozwala każdemu właścicielowi firmy oraz kadrze zarządzającej na skorzystanie z gotowych wzorców raportów czy analiz oraz na samodzielne i łatwe przygotowywanie własnych analiz bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.
Koszt dodatkowego modułu to jedyne 149 zł netto - uwaga oferta jest ważna do końca 2011 roku.
Wakacyjny konkurs Comarch Optima rozstrzygnięty !
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wakacyjny konkurs " Cztery kółka z Comarch" został rozstrzygnięty ! Dziękujemy Państwu za wybór oprogramowania Comarch i oddanie głosów na naszą firmę !
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a w szczególności 3D Personnel sp. zo.o. - naszemu Klientowi który uzyskał 4 miejsce w konkursie !
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.
Możliwości Interfejsu Comarch Optima
Film instruktażowy-Prezentacja możliwości interfejsu Comarch Optima

Koniec wsparcia dla wersji 17.XX Comarch OPT!MA
Szanowni Państwo,
Przypominamy, że w tym roku zakończymy rozwój i wspieranie wersji Comarch Optima 17 (stary interfejs). Wszyscy użytkownicy Comarch Optima pracujący jeszcze na wersjach wcześniejszych powinni jak najszybciej zmienić swoje oprogramowanie na wersję wyposażoną w nowy interfejs.
Migracji można dokonać samodzielnie lub skorzystać z pomocy Partnera.
Jednocześnie zwracamy szczególną uwagę, na fakt że okres wakacyjny jest najlepszym czasem na migracje Klientów do nowej wersji Comarch OPT!MA 2010. Istotne jest, aby działań tych nie przekładać w czasie i przełom 2011/2012 roku pozostawić na obsługę nowych Klientów.
WAKACYJNA PROMOCJA !!! Cztery kółka z Comarch OPT!MA !
Drodzy Klienci,
właśnie rusza nasza wakacyjna promocja: Cztery kółka z Comarch OPT!MA, w której główną nagrodą dla klienta jest NOWA SKODA FABIA II FL HATCHBACK C L A S S I C.

- II nagroda to 2000 zł brutto na zakupy w internetowej galerii handlowej iMall24
- III nagroda to 1000 zł brutto na zakupy w internetowej galerii handlowej iMall24
- IV nagroda to 1000 zł brutto na zakupy w internetowej galerii handlowej iMall24 .

Aby wygrać, klient powinien:

- Wypełnić formularz na stronie głównej konkursu.
- Odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie na 5 pytań konkursowych związanych z ofertą Comarch.
- Kupić Comarch OPT!MA za minimum 690 zł netto.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!
Program pozwalający planować urlopy już dostępny !!!
W związku ze zbliżającym się okresem urlopowym oddajemy w Państwa ręce program pozwalający planować urlopy.

Informacji proszę szukać na :
- http://www.partnercomarch.pl.

- http://www.cti.org.pl.
Prosimy także o kontakt pod adresem anetawiernek@cti.org.pl w przypadku jakichkolwiek pytań.
Internetowa galeria handlowa iMall24
Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do nowej wirtualnej galerii handlowej iMall24, która została stworzona z myślą o Państwa biznesie. Już dziś mogą Państwo przyłączyć się do akcji "zatowarowania" centrum handlowego i zapełnić go swoimi produktami i usługami. To niepowtarzalna szansa na szybkie i skuteczne rozpoczęcie sprzedaży internetowej bez potrzeby dodatkowych inwestycji, wystarczy posiadać Comarch OPT!MA (moduł Handel). Przyłączając się do iMall24 zyskują Państwo:
- szybką sprzedaż w Internecie wprost z programu Comarch OPT!MA
- tysiące potencjalnych klientów detalicznych i biznesowych
- wygodne zakupy dla Państwa obecnych i nowych klientów
- wysoką pozycję produktów w wyszukiwarce Google
- darmową reklamę dodatkową dla pierwszych sprzedawców.
Windykator by CTI w serwisie Dobreprogramy.pl !!!
Z przyjemnością informujemy iż nasz program WINDYKATOR by CTI został dodany do serwisu http://www.dobreprogramy.pl.

Dobreprogramy.pl to popularny serwis online, zajmujący się recenzowaniem dobrych i sprawdzonych programów do użytku nie tylko domowego.
Jest to dla nas duże wyróżnienie bo potwierdza wartość produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z darmową wersją Windykator by CTI !
Jak pozyskać środki na inwestycje w Twojej firmie? - zapraszamy ba bezpłatne szkolenie
Szanowni Państwo!

To już ostatnie dni możliwości zapisu na bezpłatne szkolenie "Dotacje UE, leasing IT, kredyt technologiczny - sposoby pozyskiwania środków na inwestycje IT". Podczas godzinnego spotkania online eksperci w pozyskiwaniu alternatywnych źródeł finansowania IT przedstawią dostępne na rynku formy finansowania inwestycji.

Szkolenie odbędzie się już w najbliższy wtorek 14 czerwca o godzinie 11.00. Poprowadzą je najwyższej klasy specjaliści z Comarch SA, Europejskiego Funduszu Leasingowego oraz Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Patronat nad szkoleniem objęły m.in.: czasopisma Fundusze Europejskie , Gazeta MSP oraz portale: www.erp-view.pl, www.magazynit.pl, www.erp24.pl, www.decyzje-it.pl, www.CRN.pl, www.bankier.pl, www.ipo.pl, www.magazyn-it.pl
co jest gwarancją najwyższej jakości merytorycznej przekazywanej wiedzy.

Zapraszamy do udziału w godzinnej konferencji w Twoim miejscu pracy z dostępem do Internetu!
Zmiany w pakiecie promocyjnym Doradca Podatkowy Plus
Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 13 czerwca nastąpi zmiana w pakiecie promocyjnym Doradca Podatkowy Plus.
Pakiet ten będzie połączony wraz z pakietem zielonym iKsięgowość24.

Do funkcjonalności Kasa/Bank, Faktury, Biuro Rachunkowe, Księga Podatkowa, Księga Handlowa, Kadry i Płace oraz Środki Trwałe zostaną dodane elementy:
- promocji na portalu społeczności Biur Rachunkowych www.iKsięgowość24.pl,
- wymiany dokumentów (do 60) pomiędzy aplikacjami iFaktury24, a Comarch Optimą,
- 2 GB konto w serwisie www.iBard24.pl służącym archiwizacji danych.


Nowe ceny przyjmą następujące wartości:
- wersja stacjonarna Comarch Optima - 3 195 zł
- abonament Comarch iOptima24 - 305 zł miesięcznie.
Dotacje UE, leasing IT, kredyt technologiczny- sposoby pozyskiwania środków na inwestycje IT-webinarium
14 czerwca 2011 roku o godzinie 11:00 Comarch wraz z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego oraz Europejskim Funduszem Leasingowym, organizuje konferencję internetową dla przedsiębiorców chcących pozyskać kapitał na inwestycję IT, pod hasłem Dotacje UE, leasing IT, kredyt technologiczny - sposoby pozyskiwania środków na inwestycje IT. Podczas godzinnego webinarium prelegenci zaprezentują narzędzia wsparcia inwestycji przedsiębiorstw, związanych z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii IT.
Internetowa konferencja skierowana jest do tych przedsiębiorców, którzy rozważają wykorzystanie nowych technologii informatycznych w swoim biznesie, poprzez wdrożenie lub rozbudowę oprogramowania. Webinarium przybliży sposoby rozwoju firmy dzięki wykorzystaniu alternatywnych źródeł finansowania planowanej inwestycji.
Udział w webinarium możliwy z każdego miejsca, z dostępem do Internetu - chcąc na żywo uczestniczyć w konferencji, należy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej
http://www.FinansowanieIT.Comarch.pl.
Liczba miejsc ograniczona.
Dołącz do Społeczności Biur Rachunkowych-3 miesiące za darmo!!!
Szanowni Państwo!

Już dziś macie okazję dołączyć do Społeczności Biur Rachunkowych iKsięgowość24 na 3 miesiące za darmo i poznać ją w pełnej funkcjonalności!
iKsięgowość24 to kompleksowy zestaw usług dla biur rachunkowych, pozwalający reklamować się w Internecie, szybko wymieniać dokumenty z klientami (iFaktury24) oraz zabezpieczać firmowe dane (iBard24)

Jak skorzystać z promocji "3 miesiące za darmo"? Wystarczy jedynie:
. Zarejestrować się na iKsięgowość24 i wypełnij formularz
. W formularzu zgłoszeniowym w polu Informacje dodatkowe, należy wpisać informację "Usługa testowa na 3 miesiące"

Ofertą objęte są biura rachunkowe, które jeszcze nie korzystały z iKsięgowość24. Przez 3 miesiące, macie Państwo okazję przetestować, jak działa iKsięgowość24 i poznać korzyści, jakie oferuje w standardzie.
Po upływie okresu testowego sami zdecydujecie, czy chcecie pozostać w Społeczności Biur Rachunkowych.
Nowa wersja Windykator by CTI !!!
Zmiany w wersji :


- Możliwość przypisywania różnych szablonów e-mail i SMS w zależności od kontrahenta. Można przypisywać np. wiadomości w językach obcych lub zaprzyjaźnionym firmą wysyłać informację w innych terminach niż standardowe(terminarz wysyłki).

- możliwość wysyłania informacji (potwierdzenia salda) w określonym z góry terminie. Możliwe ustalenie terminu : codziennie, na określony dzień tygodnia, na określony dzień miesiąca, kwartału, roku.

- możliwość również określenia innej wiadomości dla e-mail i SMS (dla SMS może być znacznie krótsza).

- można wysyłać również informację zbiorczą o płatnościach. Można skonfigurować tak wiadomości by program wysłał zbiorczą listę zobowiązań klienta w momencie przekroczenia terminu płatności dokumentu (liczba dni przekroczenia do ustawienia w konfiguracji).

- Obsługa wiadomości w formacie HTML (polskie znaki).

- Dodatkowe wyszukiwanie wiadomości po numerze dokumentu w historii.

- Podpisy wiadomości w formacie HTML (grafika, kolory itp.)

- Możliwość przypisania do kontrahenta email lub telefon osoby kontaktowej.

- Dodatkowe filtry na liście kontrahentów .


Więcej informacji na www.cti.org.pl
Nowa wersja Comarch ALTUM 5.3
Wersja 5.3 zawiera szereg nowości, zarówno w obszarze zwiększenia intuicyjności obsługi interfejsu, jak i zarządzania procesami biznesowymi, logistyki, finansów, czy też nowych analiz i raportów w narzędziu Business Intelligence.

Rozwijane są rdzenne funkcjonalności ERP - zostały wprowadzone rozbudowane scenariusze pozwalające na skuteczniejszą obsługę reklamacji, wielocechowość pozwalająca opisywać partie towaru za pomocą wielu zróżnicowanych parametrów.
Wśród nowych funkcji udostępnionych w wersji, należy również zauważyć możliwość zatowarowania magazynów, poprzedzonego rejestracją zamówienia wewnętrznego, czy też definiowania autonomicznych cenników dla poszczególnych oddziałów.
System został wyposażony w procesową windykację, wprowadzono zmiany ergonomiczne w rozliczeniach oraz możliwość zamknięcia okresu obrachunkowego na dowolny dzień.
Zostało wprowadzone automatyczne tłumaczenie procesów na języki obce, co znajdzie zastosowanie szczególnie w firmach działających poza granicami Polski.
W Business Intelligence rozwinięto obszary analityczne, funkcjonalność "raportów OLAP"
a także "Budżetowanie". W wersji 5.3 pojawiły się raporty MDX/SQL oparte o nową kontrolkę, które umożliwiają przeprowadzanie analiz w oparciu o wyniki uzyskane
z wprowadzonego przez użytkownika zapytania MDX lub SQL.
Nowa wersja programu Comarch OPT!MA 2010.7.1.
Wprowadzone w niej nowości to:
1. Integracja z iMall24 - użytkownicy Comarch OPT!MA otrzymują możliwość prezentacji i sprzedaży swojej oferty produktowej w internetowej galerii handlowej: Comarch iMall24.

2. Rozbudowa personalizacji okien o możliwość personalizacji kolumn wyświetlanych na listach.

3. Integracja z programem Formularze IPS - dzięki której użytkownicy obydwóch programów otrzymują możliwość szybszego wypełniania formularzy - dane identyfikacyjne i adresowe mogą być pobierane z bazy Comarch OPT!MA.

Aby zaktualizować program wejdź na www.cti.org.pl
Jeszcze taniej w świecie e-handlu !!!
Drogi Przedsiębiorco!

Jeżeli niejednokrotnie zastanawiałeś się nad założeniem własnego sklepu internetowego, ale odkładałeś tę decyzję w czasie - nie czekaj dłużej !
Każdy Klient Comarch OPT!MA może teraz jeszcze taniej wejść w świat e-handlu.
Zamawiając Comarch iSklep 24 online do 30 czerwca br, przez pierwszy rok płacisz za niego jedyne 99zł/ m-c.
Kiedy jeśli nie teraz? Dzisiaj jest najlepszy moment na otworzenie własnego e-sklepu ponieważ:

- Rynek e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie, w ostatnim roku jego wartość w Polsce osiągnęła aż 15,5 mld zł, czyli o 15% więcej niż w roku 2009. W ciągu ostatnich 10 lat z roku na rok wzrasta liczba kupujących w sieci, a pojawiające się nowe sklepy internetowe ciągle znajdują popyt na swoje towary;
- Pozostało jeszcze kilka miesięcy do okresu największej e-sprzedaży - zakupów przedświątecznych. Zakładając sklep internetowy teraz, masz wystarczająco dużo czasu, aby zapełnić go towarami i wypromować w Internecie;
- Otrzymujesz od nas zupełnie za darmo, kompletny przewodnik po świecie
e-commerce
- Tylko teraz oszczędzasz:

- 360 zł dzięki niższemu abonamentowi iSklep 24 w pierwszym roku,
- 39 zł dzięki bezpłatnej wersji e-booka,
- 250 zł dzięki otrzymaniu od nas kuponu AdWords, na Twoją pierwszą reklamę sklepu internetowego.
W sumie aż 649zł oszczędności w pierwszym roku!
Nowy cennik Comarch CDN XL Business Intelligence.
Informujemy,że od 1 maja 2011r. obowiązuje nowy cennik Comarch CDN XL Busieness Intelligence. Cennik został uproszczony, opcje Business Intelligence zostały podzielone na dwa pakiety:

- Pakiet I: Księga Raportów, e-BI, Analiza dziedzinowa - Logistyka, Analiza dziedzinowa - jedna do wyboru spośród: Finanse i Księgowość, CRM, Wizyty i Transport, Produkcja; cena 18 000 zł za Platformę plus 1 000 zł za każdego użytkownika,

- Pakiet II: Księga Raportów, e-BI, Analiza dziedzinowa - Logistyka, Analiza dziedzinowa - Finanse i Księgowość, Analiza dziedzinowa - CRM, Analiza dziedzinowa - Wizyty i Transport, Analiza dziedzinowa - Produkcja, Business ScoreCard, Data Mining, Wieloźródłowość; cena 35 000 zł za Platformę, bez ograniczenia liczby użytkowników.


Dodatkowo wprowadzona została specjalna oferta na zakup Platformy Business Intelligence:
1. Dla nowych Klientów Platforma Business Intelligence (Pakiet I lub Pakiet II - do wyboru) dostępna jest z rabatem 30% obowiązującym wyłącznie przy pierwszym zakupie instalacji Comarch CDN XL,

2. Dla obecnych Klientów Comarch CDN XL bez Business Intelligence Platforma Business Intelligence (Pakiet I lub Pakiet II - do wyboru) dostępna jest z rabatem 15% (promocja ograniczona czasowo - do 30.09.2011).
Nagroda dla Comarch za 100-lecie IBM.
Comarch został nagrodzony przez IBM Polska tytułem Partnera Roku 2010 w kategorii największej sprzedaży rozwiazań IBM dla rynku MSP. Nagrodę przyznano za wysoką sprzedaż serwerów z serii System x w ramach programu IBM Power Club. Comarch otrzymał także nominację w kategorii Największa Sprzedaż Oprogramowania IBM.
Nagroda została wręczona podczas Gali IBM Kick Off 2011- konferencji dla polskich partnerów IBM, któa odbyła się w dniu 24.03.2011r. w Teatrze Capitol w Warszawie.
Wyróżnienia są dowodem najwyższej jakości produktów oferowanych przez Comarch.
Konferencja dla Klientów Comarch CDN XL.
w terminie 24-27, 31 maja 2011r. odbędzie się cykl spotkań " Comarch CDN XL od kuchni. Spotkania użytkowników z twórcami systemu". Konferencje odbędą się w pięciu miastach : Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Katowicach, a prawdziwą atrakcją będzie w tym roku Strefa Eksperta. Podczas dwugodzinnego panelu osoby odpowiedzialne za rozwój systemu będą odpowiadać na indywidualne pytania Klientów.
Nowy moduł Comarch Optima- Automatyczna Kopia Bezpieczeństwa.
Miło nam poinformować,że w wyniku dyskusji z Partnerami uczestniczącymi w tegorocznym wyjeździe narciarskim, do cennika Comarch Optima wprowadziliśmy nowy moduł- Automatyczna Kopia Bezpieczeństwa. Jest to dedykowane dla klientów Comarch Optima rozwiązanie do archiwizacji danych, oparte o aplikację iBard24.
W ramach oferty każdy klient instalujący Automatyczną Kopię Bezpieczeństwa otrzyma darmowe 2GB konto ( od wersji 2010.7), zaś za 99 zł netto rocznie może zwiększyć rozmiar konta do 5GB.

Aplikacja dostępna jest na płycie instalacyjnej z najnowszą wersją Comarch Optima.
Nowa wersja iBard24 już dostępna !
iComarch24 udostępnił kolejną wersje aplikacji iBard24 Backup Online z szeregiem kolejnych funkcjonalności. Nowością w wersji 2.2. jest m.in. system poleceń aplikacji znajomym. Za każde konto założone z polecenia, użytkownik otrzymuje na zawsze dodatkową pojemność dyskową.
W celu ułatwienia użytkownikom iBard24 korzystania z aplikacji oraz maksymalizacji jej użyteczności, w wersji 2.2. zostały wprowadzone m.in. kreatory dodawania plików oraz baz danych oraz nowy algorytm wykrywania zmian backupowanych danych. Zmiany zachodzące w archiwizowanych plikach są wykrywane automatycznie w momencie ich modyfikacji oraz niezależnie od ich ilości, a dzięki optymalizacji procesu transmisji, ich wysyłanie jest szybsze - co skraca czas wykonywania kopii zapasowej.
iBard24 Backup Online to dysk internetowy z automatyczną funkcją backupu online. Kopia plików jest składowana na bezpiecznym dysku zewnętrznym, a dostęp do niej jest możliwy przez aplikację kliencką lub przeglądarkę internetową, z dowolnego komputera, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Po instalacji i wskazaniu plików lub folderów program sam dokonuje backupu lub kopii zasobów i wysyła je na serwer w określonych odstępach czasu. Z aplikacji korzysta już ok. 3500 podmiotów gospodarczych - osób indywidualnych i firm. Rozwiązanie znalazło zastosowanie m.in. w firmie BP Europa SE.
Najnowszą wersję iBard24 Backup Online można pobrać ze strony internetowej http://www.iBard24.pl/pobierz
Konto o pojemności 1GB jest bezpłatne. repliki zegark
Nowa wersja programu Comarch Optima !
Zmiany w wersji 17.9:
- Dostosowanie modułów handlowych i księgowych do Ustawy z dnia 18 marca 2011 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy - Prawo o miarach (zmiany w obrocie złomem i zmiany w rozliczaniu zwrotu VAT podróżnym).
- Nowa wersja PIT-11 - wersja formularza 18 na 2011 rok (wydruk bez eksportu do e-deklaracji).
- Zmiany w deklaracji ZUS ZSWA - okresy pracy w szczególnych warunkach skorygowane o nieobecności pracowników.

Zmiany w wersji 2010.5:
- Dostosowanie modułów handlowych i księgowych do Ustawy z dnia 18 marca 2011 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy - Prawo o miarach (zmiany w obrocie złomem i zmiany w rozliczaniu zwrotu VAT podróżnym).
- Nowa wersja PIT-8C - wersja formularza 4 na 2011 rok (wydruk bez eksportu do e-deklaracji).
- E-Deklaracje - umożliwiono wysłanie elektronicznie deklaracji IFT-1/IFT-1R
- Możliwość zapisywania kopii elektronicznych faktur w bazie danych. Funkcja umożliwia zapisywanie również kopii elektronicznych innych wydruków np. deklaracji, ponagleń zapłaty itp.
- Personalizacja - możliwość dostosowania wyglądu i działania okien do indywidualnych potrzeb poszczególnych operatorów np. ukrywanie pól lub ustawienie pola jako wymagalnego.

Jednocześnie chcemy poinformować, że:
1. OPT!MA 17.x będzie wspierana do kolejnej dużej nowej wersji systemu OPT!MA, która będzie nosić nazwę OPT!MA 2012, a jej premiera planowana jest na koniec listopada 2011 roku.

2. Od wersji OPT!MA 2012 (listopad 2011) nie będziemy już zupełnie wspierać serwera bazy danych MS SQL 2000 - program nie uruchomi się na tym serwerze.
OPT!MA będzie działać na serwerach 2005, 2008 i 2011 którego premiera planowana jest w tym roku.
Nowe funkcje Windykator by CTI !!!
W najbliższym tygodniu udostępnimy do Państwa dyspozycji nową wersje programu WINDYKATOR by CTI. Wersja będzie dostępna na stronie WWW.PartnerCOMARCH.pl
Nowa wersja zostanie rozszerzona o :
- Możliwość przypisywania różnych szablonów e-mail i SMS w zależności od kontrahenta. Będzie można przypisywać np. wiadomości w językach obcych lub zaprzyjaźnionym firmą wysyłać informację w innych terminach niż standardowe. Będzie możliwość również określenia innej wiadomości dla e-mail i SMS (dla SMS może być znacznie krótsza).
- W nowej wersji będzie można wysyłać również informację zbiorczą o płatnościach. Będzie można skonfigurować tak wiadomości by program wysłał zbiorczą listę zobowiązań klienta w momencie przekroczenia płatności najstarszego dokumentu (liczba dni przekroczenia do ustawienia w konfiguracji).
- Będzie można również ustawić możliwość wysyłania informacji (potwierdzenia salda) w określonym z góry terminie. Możliwe będzie ustalenie terminu : codziennie, na określony dzień tygodnia, na określony dzień miesiąca, kwartału, roku.
- Zostanie zmieniona możliwość wysyłania wiadomości e-mail z tekstowych na kod HTML.
CTI z Gliwic uruchomiło portal dla firmy Polski Rynek Odpadów Portal Internetowy.
Portal www.pro-odpady.pl jest witryną dla klientów szukających możliwość kupna i sprzedaży odpadów. Portal oferuje także wizualizację cen za pomocą dynamicznych wykresów. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania Pro-odpady.pl
OPT!MALNY Start - spotkanie ze studentami z całej Polski całkowicie online!
5 kwietnia 2011 r. o godzinie 11.00 odbędzie się webinarium (wideokonferencja) OPT!MALNY Start , organizowane przez Comarch w ramach IV edycji ogólnopolskiego programu akademickiego Drogowskazy Kariery.
Każdy student będzie miał możliwość uzyskania praktycznej wiedzy umożliwiającej mu samodzielną pracę z nowoczesnym oprogramowaniem Comarch Optima .
Integralnym elementem inicjatywy jest bezpłatny pakiet szkoleń e-learning obejmujący obsługę modułów księgowych, kadr i płac oraz sprzedażowych z zakresu Comarch Optima.
Nauka w trybie e-learningowym kończy się egzaminem z uzyskaniem certyfikatu.
Dzięki uzyskaniu tego certyfikatu studenci mają możliwość do wzmocnienia jakości swojego CV .
Udział w webinarium możliwy jest z każdego miejsca, z dostępem do Internetu.
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego każdy może na żywo uczestniczyć w webinarium.
Rejestracja trwa do 4 kwietnia 2011r.
Więcej informacji na www.OPTYMALNYStart.Comarch.pl.
Comarch iSklep 24 zintegrowany z Facebookiem!
Zgodnie z panującym trendem na regularne korzystanie z portali społecznościowych Comarch udostępnił nową wersję Comarch iSklep24 5.2,
która posiada wbudowane wtyczki pozwalające na integrację sklepu internetowego z Facebookiem.
Raport z badania konsumenckiego Rynek telekomunikacyjny w Polsce w 2009 roku pokazuje, że do regularnego korzystania z serwisów społecznościowych przyznaje się przeszło 80 proc. polskich internautów. To ogromna rzesza potencjalnych klientów dla dynamicznie rozwijającego się w Polsce e-biznesu. Specjaliści rynku internetowego zgodnie prognozują, że rok 2011 będzie należał właśnie do social commerce.
Dlatego zostało wprowadzonych kilka dodatków, które pomogą naszym klientom promować się poprzez media społecznościowe. Od teraz dzięki przyciskom Lubię to! i możliwości komentowania, e-klienci będą mogli zaopiniować cały sklep bądź konkretny produkt z jego oferty.
Co więcej aktywowano wtyczkę Zaloguj się z Facebookiem , która pozwala na logowanie do e-sklepu przy użyciu danych użytkownika z konta na Facebooku.
Polecamy !
Szkolenia z nowych obowiązków podatkowych placówek medycznych !
Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań Co w praktyce oznacza fiskalizacja? Szkolenie zakresu nowych obowiązków podatkowych placówek medycznych . Szkolenie odbędzie się w dniach 29.03 do 7.04.2011 roku w największych miastach Polski ( Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław).
Comarch wraz z iMed24, firmami partnerskimi oraz zaproszonymi ekspertami pokażą, że poprzez wdrożenie odpowiednich rozwiązań informatycznych, wspomagających proces rozliczania, oraz odpowiedni sprzęt fiskalny, fiskalizacja jest szansą na poprawę jakości obsługi pacjenta i optymalizację pracy placówki medycznej, a tym samym wzrost jej zysków poprzez skrócenie czasu obsługi pacjenta. Nowoczesne narzędzia umożliwiają zarówno kompleksową obsługę medycznego obszaru funkcjonowania placówki, jak i zarządzanie jej niemedyczną działalnością (takie jak obsługa kasowa, księgowa, kadrowo-płacowa, rachunki bankowe, ewidencja środków trwałych i wyposażenie placówki).
Uczestnicy szkoleń dowiedzą się jak w łatwy i szybki sposób uporać się ze zmianami w przepisach prawa, w jaki sposób skrócić czas niezbędny do uzupełniania dokumentacji medycznej, jak wykorzystać fiskalizację, aby podnieść konkurencyjność placówki medycznej oraz jakimi kryteriami kierować się przy wyborze urządzeń fiskalnych i oprogramowania.
Udział w szkoleniu wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji poprzez stronę organizatora.
Więcej informacji na http://www.Szkolenia.iMed24.pl.
Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone imiennym certyfikatem.

Zapraszamy!
Nowa wersja Comarch iSklep24
Udostępniliśmy nową wersję Comarch iSklep24 5.2 działającą w infrastrukturze ONLINE oraz w infrastrukturze Klienta.
Wersja ta wprowadza kolejne nowości, z których najistotniejsze to:
1)Nowy plugin lista produktów
2) Integracja z Facebook
3)Zoom zdjęcia w pluginie prezentacja produktu
4) Macierz dostaw - uzależnienie kosztu dostawy od wartości zamówienia
5) Zarządzanie kontami Klientów
6) Zmiana możliwości generowania linku do strony głównej
7) Reset hasła administratora na życzenie administratora sklepu.
Comarch Optima 17.8.1
Nowa wersja Comarch Optima 17.8.1 - Prosimy o aktualizację swojego programu!
Używasz programu Comarch Klasyka? Skorzystaj z rabatu na przejście do Comarch Optima!
Klienci Comarch Klasyka mogą unowocześnić swoją firmę, korzystając z preferencyjnych warunków zmiany oprogramowania na Comarch OPT!MA!

Comarch OPT!MA Dla mikro i małych firm działających w różnych branżach polecamy program Comarch OPT!MA, który jest najczęściej wybierany przez klientów migrujących z Comarch Klasyka. Zaletą Comarch OPT!MA jest prostota obsługi oraz nowy interfejs, dzięki któremu użytkownik wykona wszystkie czynności równie szybko i bezproblemowo, jak w programie Comarch Klasyka, nawet bez użycia myszki!.

Rabat 40% na Comarch Optima dla użytkowników posiadających aktualną wersję programu.

Rabat 30% na Comarch Optima dla użytkowników nie posiadających aktualnych wersji programu.

Rabat nie może przewyższać wartości posiadanej instalacji Comarch Klasyka!
Rewelacyjna promocja - Zaawansowane ERP w wersji Light!
Zależy Ci na zwiększaniu efektywności Twojej firmy? Potrzebujesz systemu na 5-8 stanowisk? Myślisz, że nie stać Cię na ERP? Jeśli tak, to ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Tylko teraz możesz skorzystać ze wspaniałej okazji na zakup Comarch CDN XL na bardzo atrakcyjnych warunkach!

Comarch CDN XL jest to system, który usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa w każdym jego obszarze. Doskonale sprawdza się w firmach zajmujących się handlem, produkcją czy usługami. Zastosowanie systemu ERP zwiększa efektywność pracy każdego działu w firmie. Integralność danych zapewnia szybki dostęp do poszukiwanej informacji, a automatyzacja procesów biznesowych pozwala na znaczącą redukcję kosztów.

Nie czekaj, skorzystaj z naszej oferty już teraz!
strona programu Comarch Optima
Informujemy, że strona na temat programu Comarch Optima została przeniesiona na domenę www.optimacomarch.pl. Zapraszamy do odwiedzania!
Sklep internetowy Centrum Technologii Informatycznej
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego nowego sklepu internetowego!

Już nie musicie Państwo wychodzić z domu aby zakupić program dla swojej firmy. Jest to szczególnie wygodne dla firm, które potrzebują tylko pakiety startowe i planują wdrożenie podstawowych modułów w swoich firmach.

http://sklep.icomarch24.pl/demo_cti_op/
Skorzystaj z naszej oferty na zakup programu w leasingu
Mamy dla Państwa nowe możliwości finansowania oprogramowania i usług! Dzięki renomowanej firmie Grenke umożliwiamy Państwu opcje leasingu już od 2 500 złotych netto. Już nie musicie się martwić jak kupić program, szkolenia i usługi, które pomogą Wam w sprawnym funkcjonowaniu firmy! Skontaktuj się z CTI Gliwice pod numerem (32) 335-43-43 i dowiedz się więcej. Jeszcze nigdy nie było tak łatwo sfinalizować usługi informatyczne!
Listonosz by CTI - Dostarczy faktury elektronicznie za Ciebie!
Prezentujemy Państwu nasze nowe rozwiązanie Listonosz by CTI!
Program Listonosz by CTI jest programem do wysyłania za pomocą poczty e-mail informacji do kontrahentów. Jego głównym zadaniem jest przesyłanie wygenerowanych do pliku w formacie PDF faktur VAT. Dodatkowo można wysyłać informacje hurtowo na adres e-mail kontrahentów z bazy Comarch OPTIMA (kartki świąteczne, informacje o zmianie cen, promocje, konkursy itp.).
Program ten korzysta z bazy danych programu Comarch OPTIMA. Wygenerowane w programie Comarch CDN OPTIMA faktury VAT można przesłać w formie PDF na adres zapisany w zakładce ogólnej na karcie kontrahenta. Nasz program umożliwia przechowywanie informacji o czasie wysłania dokumentu, adresie odbiorcy, czasie otrzymania e-mail i ewentualnie odesłanym przez odbiorcę potwierdzeniu otrzymania wiadomości.
Dodatkowo konfiguracja programu pozwala na zautomatyzowanie wysyłki dokumentów. Można ustawić harmonogram wysyłania faktur VAT w ten sposób by co określony czas (np. 12 godzin) program sam wysyłał faktury (zatwierdzone faktury) w formie elektronicznej. Funkcja ta dotyczy faktur wysyłanych po raz pierwszy.
Wszystkich zapraszamy do ułatwiania sobie życia :) i zakupu listonosza!
CENTRUM TECHNOLOGII INFORMATYCZNEJ
Zygmunt Wilder
44-100 Gliwice ; ul. Jałowcowa 35 ; NIP: 631-190-72-77
Tel/Fax 32 279 02 84 ; biuro@cti.org.pl ; www.cti.org.pl